Mini vibratori

  • Mini vibratori

Mini vibratori - tās ir neliela izmēra seksa rotaļlietas, kuras ir viegli nēsāt līdzi. Tās aizņem maz vietas, taču ir tikpat efektīvas, cik normāla izmēra modeļi. Mini vibratorus var izmantot dažādiem stimulācijas veidiem.

Šie vibratori ir tik mazi, ka tie viegli ietilpst plaukstā. Vizuāli tie ir koši un interesanti. Ne vienmēr iespējams uzminēt to patieso pielietojumu. Tie ir lieliski palīgi neparastām priekšspēlēm, patīkamiem ārējo erogēno zonu glāstiem. Daži no modeļiem var tikt nēsāti ķermenī. Tie darbojas ar dažādiem ātrumiem un pat dažādiem režīmiem. Savukārt vadīt tos ir iespējams ar pogu, kas atrodas uz iekārtas, vai tālvadības pults palīdzību.


Mini vibratora priekšrocības

Neliels vibrators ir universāla seksa rotaļlieta, kas būs vienlīdz interesanta gan vīrietim, gan sievietei. Tā palīdz atslābināties, uzbudināties, kā arī īsā laika posmā sasniegt orgasmu. Kādēļ vērts iegādāties mini vibratoru?


• Vienkāršs izmantošanā. Jaudīgo mini vibratoru ir iespējams izmantot jebkurā laikā un bez īpašas sagatavošanās. Krūtsgalu, vēdera, gurnu stimulācijai pat nav nepieciešams lubrikants, taču katrs pieskāriens būs juteklisks un raisīs spēcīgas emocijas.

• Īpaši pielāgota forma. Mini vibratoriem nav falliska forma, tieši otrādi, ir pieejami visdažādākie modeļi. Jūs atradīsiet gan mini vibratorus-uzpirksteņus, modeļus lūpukrāsas vai skropstu tušas iepakojuma formā, bumbiņas un citus veidus. Tie nepievērš lieku uzmanību un neizraisa nepatīkamu reakciju.

• Viegli uzglabājams. Labs neliela izmēra vibrators aizņem maz vietas. To ir viegli paslēpt no svešām acīm. Šādu rotaļlietu neatradīs nedz bērni, nedz citi radinieki. Bet, pat ja atradīs, tad neuzminēs tās patieso pielietojumu.

• Iespēja ņemt līdzi jebkur. Mini vibratori ir labākais risinājums ceļojumiem. Vēl tos ir ērti izmantot darbā, pastaigas laikā vai jebkurā citā vietā. Tas viegli noslēpjams jebkurā atvilktnē vai sieviešu somiņa, tātad vienmēr būs pa rokai.

• Izmantošanas daudzveidība. Šī seksa rotaļlieta lieliski noderēs masturbācijai. Ar tās palīdzību ir ļoti viegli stimulēt sievietes kājstarpi vai klitoru. Vēl tā lieliski masē arī dzimumlocekļa galviņu un padara par iespējamu vieglu, abpusēju masāžu. Mini vibrators spēj arī paātrināt sievietes orgasma sasniegšanu, netraucējot iekļūšanai seksa laikā.


Mini vibrators ir laba izvēle, iegādājoties pirmo seksa rotaļlietu. Tas palīdzēs saprast, kas tieši jums patīk izmantošanā un ko vēl jūs vēlētos. Mini vibrators ir arī lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam vai kādam pārim.


Kā izvēlēties mini vibratoru?

Mini vibratora efektivitāte ir atkarīga no ātruma režīmiem. Jo vairāk režīmu un intensitātes līmeņu, jo interesantākas pielietošanas iespējas. Ir vērts izvēlēties tādu modeli, kuram ir vienkārša vadāmība un vismaz 3 dažādi kustības ātrumi.

Laba vibratora vadīšana notiek, izmantojot pogas, kas atrodas uz iekārtas, vai tālvadības pulti. Attālināti vadāmie modeļi ir ērti tikai nēsāšanai, ievietojot tos ķermenī. Mini vibratorus procesa laikā tur rokās, tādēļ nav grūti nospiest attiecīgo pogu. Ne vienmēr ir vērts maksāt papildus par tālvadības pults opciju.

Ļoti svarīgs ir materiāls, no kura ražota iekārta. Mūsu intīmpreču veikalā ir apkopotas tikai drošas preces no kvalitatīviem izejmateriāliem. Tās ir viegli glabāt, mazgāt un tās var lietot kopā ar jebkuru lubrikantu uz ūdens bāzes. Modeļi no silikona, vinila, TPR, gēla un plastmasas ir piemēroti eksperimentiem.


Jaudīgs mini vibrators var darboties gan no akumulatora, gan baterijām. Visērtākie ir uzlādējamie modeļi, jo nav nepieciešams papildus iegādāties barošanas elementus. Tos vienmēr var uzlikt lādēties un vēlāk baudīt to lietošanu bez ierobežojumiem.

Jūs varat iegādāties mini vibratoru mūsu intīmpreču veikalā. Mēs piedāvājam zemas cenas, augstu kvalitāti un ļoti plašu preču izvēli. Katru nedēļu pieejamas jaunas preces!


07.10.2019 15:23:33
0
975

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem