Kā izvēlēties un nopirkt pareizo Strap-on

  • Kā izvēlēties un nopirkt pareizo Strap-on

Strapon iegāde

Strapons ir intīmā rotaļlieta, falloimitators, kas sastāv no paša falloimitatora vai vibratora, kas piestiprināts biksītēm ar siksniņām to nostiprināšanai uz auguma. Intīmpreču veikalos atrodams plašs dažādu straponu modeļu piedāvājums: ar vai bez vibrācijas, ar vai bez izgriezumiem dzimumorgāniem, ar siksniņām, ar falloimitatoriem ārējai un iekšējai stimulācijai. Straponi ir iecienīti ne tikai sieviešu pāru vidū, bet arī starp heteroseksuāliem cilvēkiem kā daudzveidības elements un iespēja piešķirt odziņu pāra seksuālajai dzīvei.


Agri vai vēlu katra pāra seksuālajā dzīvē pienāk brīdis jautājumam par daudzveidību. Jaunas sajūtas gultā atgriež agrāko kaisli un atmodina slēptākās vēlmes. Ja vibratori un falloimitatori jūs vairs neaizrauj, ir pienācis īstais brīdis spert nākamo soli un izmēģināt kaut ko patiesi pikantu.

Daudzi kļūdaini uzskata, ka strapons ir ekskluzīvi lesbiešu pāriem vai partnera anālās zonas stimulācijai paredzēta rotaļlieta. Tomēr maz ir tādu, kas zina, ka straponu var uzvilkt arī vīrieši, lai veiktu dubulto penetrāciju. Vairāk par straponu veidiem, īpašībām un uzglabāšanas nosacījumiem jūs varat uzzināt šajā rakstā.


Kas ir strapons?

Šīs intīmās rotaļlietas nosaukums ir cēlies no izteiciena angļu valodā strap-on, kas tiešā tulkojumā nozīmē “uz jostas”. Taču tas nav vienīgais šīs rotaļlietasn nosaukums, daudzi izmanto arī terminu “falloprotēze”. Klasisks strapona modelis sastāv no biksītēm-jostām ar tām piestiprinātu falloimitatoru. Turklāt vidējais mākslīgā falla garums parasti ir 16-20 cm, bet diametrs - ap 3-4 cm.

Seksa rotaļlieta paredzēta jebkuras orientācijas pārstāvjiem, nevis tikai gultā aktīvām sievietēm. Vīrieši var izmantot straponu vājas erekcijas gadījumā, kā arī dubultajai penetrācijai. Būtiskākā atšķirība starp vīriešu un sieviešu intīmajām rotaļlietām ir stiprinājumu konstrukcija, kas var būt gan uz gurniem stiprināmas jostas, gan parastas biksītes. Intīmpreču veikalos iespējams nopirkt gan jau gatavus risinājumus, gan stiprinājumus un uzgaļus atsevišķi. Vienreiz izvēloties biksītes ar īpašu atveri, iespējams bezgalīgi eksperimentēt ar dažādiem uzgaļiem. Neatkarīgi no tā, kam paredzēts strapons, vīriešiem vai sievietēm, abos gadījumos tiek ražoti modeļi, kas simulē ejakulāciju un kurus iespējams palielināt ar pumpja palīdzību.


Izmantošanas psiholoģiskie aspekti

Pirms vairāk iepazīstināt ar šīm seska rotaļlietām, ir vērts tikt galā ar jautājumiem par to lietošanu. Ja esam pieraduši, ka straponus aktīvi izmanto netradicionālas orientācijas sievietes, tad doma par tā iegādi vīriešiem izsauc pretrunīgas emocijas. Vairums seksuāli atbrīvotu, heteroseksuālu pāru izmanto straponu savā intīmajā dzīvē. Tomēr tas nebūt neliecina par homoseksuālām nosliecēm vīrietim. Tieši šis stereotips traucē daudziem partneriem novilktās pieļaujamā robežas un pamēģināt ko jaunu.

Sākumā ir vērts norādīt, ka strapona izmantošana vīrieša un sievietes pārī nekādi nedemonstrē noslieces uz viendzimuma seksu. Pegings jeb sievietes veikta iekļūšana vīrieša ānusā ir vien lomu maiņa gultā. Kā liecina statistika, vairumam vīriešu, kuriem ir vēlme izmēģināt straponu, ir pat negatīva attieksme pret homoseksualitāti. Līdz ar to nav nepieciešamības uztraukties, ja jūsu partneris piedāvā iegādāties tieši šo seksa rotaļlietu. Šāds piedāvājums vispirms liecina par augstu uzticēšanās līmeni jūsu attiecībās!


Sieviešu straponi

Klasiskais sieviešu strap-on modelis ir falloimitators, kas piestiprināts pie īpašām siksniņām vai biksītēm. Daudzās siksiņas ļauj regulēt to izmēru, nodrošinot ciešu piekļaušanos ķermenim un ērtu iekļūšanu partnerī. Gadījumā, ja konkrētais modelis neietver papildus dildo aktīvās partneres iekšējai stimulācijai, kājstarpes apvidus stimulāciju var nodrošināt strapona pamatne. Rotaļlietas forma var būt dzimumlocekļa kopija, kurai ir gan galviņa, gan vēnas un pat sēklinieki, bet var arī vien attāli to atgādināt. Reizē ar straponu iespējams izmantot arī nelielus vibratorus, piemēram, “tauriņu” vai citus, kas stimulēs klitoru.

Bezsiksnu straponi ir lieliski piemēroti sievietēm, kas vēlas justies brīvas savās kustībās. Anatomiskās formas konstrukcija tiek noturēta ar maksts muskulatūras palīdzību. Tas gan palīdz stiprināt muskuļus, gan patīkami stimulē erogēnās zonas pateicoties berzei. Strapons ideāli piekļaujas ķermenim, tā izliekumiem un anatomiskajām īpatnībām.

Vēl vairāk baudas jūsu partnerim vai partnerei sagādās modeļi ar vibrāciju. Jums izdosies iepazīt visu neatkārtojamo sajūtu gammu pateicoties vien dažiem vibrācijas režīmiem. Regulējiet to ātrumu ar pults palīdzību un sasniedziet orgasmu vienlaicīgi!

Divpusējie straponi mēdz būt divu veidu. Ir modeļi, kam bez standarta falloimitatora ir arī papildu anālais falloimitators, kas paredzēts aktīvajam partnerim. Tāpat ir tādi modeļi, kas stimulē uzreiz divas erogēnās zonas pateicoties nelielam papildu dildo.


Vīriešu straponi

Pirmajā brīdī vīrieša strapon iegāde var šķist absurda. Patiešām, kādēļ jāpērk šī seksa rotaļlieta, ja vīrietim jau ir dabisks analogs? Tomēr atbilde uz šo jautājumu var kalpot kā risinājums būtiskām problēmām gultā. Dažiem pāriem falloprotēze ļauj cīnīties ar vāju potenci, citiem - ar dzimumlocekļa nepietiekamu garumu vai platumu.


Vairums falloprotēžu ļauj ievietot savus dzimumorgānus speciālā atverē. Ātra ejakulācja vairs nebūs bieds: ar straponu sekss var turpināties stundām, sniedzot baudu uzreiz abiem partneriem. Vīrietis iegūs vēlamo pārliecību, savukārt sieviete - neaprakstāmu baudu.


Kā izvēlēties materiālu?

Bez formas un stiprinājuma veidiem šīs seksa rotaļlietas iegādes procesā jāpievērš uzmanība arī materiālam, no kura tā izgatavota:

  • PVC ir cieta un gluda virsma. Polivinilhlorīds ir hipoalergēna plastmasa, kas nesatur toksīnus un maksā krietni lētāk par analogiem. Šī iemesla dēļ seksa rotaļlietām, kas ražotas no PVC, ir milzīgs pieprasījums. Taču rotaļlietām no šī materiāla ir būtisks trūkums: tiem nav nepieciešamās lokanības un elastības. Šis materiāls neprasa īpašu kopšanu, tam nekaitē viegli, mehāniski bojājumi, savukārt tā dezinfekcijai pietiek vien nomazgāt to ziepjūdenī un notīrīt ar spirtu.
  • Medicīniskais silikons ir vislabakais materiāls intīmajām rotaļlietām. Tas neizraisa alerģiju, nav toksisks un ir gatavs kalpot gadiem ilgi, ja tiek pareizi kopts. Iegādājoties jaunu rotaļlietu, pievērsiet uzmanību sastāvam. Ja vēlaties iegādāties patiesi kvalitatīvu straponu, izvēlietes tādu, kas sastāv no 100% medicīniskā silikona bez piemaisījumiem. Tādu rotaļlietu var mazgāt vienīgi siltā ūdenī ar ziepiēm, kā arī apstrādāt ar īpaši tam paredzētu antibakteriālu līdzekli.
  • “Kiberādai” kā materiālam ir vairāki nosaukumi: “dzīvais ķermenis”, Cyberksin, Loveskin un citi. Katrs no šiem ir patentēts vadošo seksa rotaļlietu ražotāju izgudrojums. Jebkura “kiberāda” satur polivinilhlorīda un silikona maisījumu. Maigie un vieglie pieskārieni ļauj aizmirst par seksa rotaļlietas izmantošanu un koncentrēties uz savām sajūtām.
  • Termoplastiskā gumija kā materiāls nav toksisks un ir absolūti drošs. Tas ir mazāk porains nekā “kiberāda” un stingrāks par termoplastisko elastomēru. Šī materiāla tīrīšanai derēs visparastākais ziepjūdens un antibakteriāls līdzeklis. Taču lubrikants drīkst būt ražots tikai uz ūdens vai silikona bāzes.

04.11.2019 17:31:33
0
2065

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem