Japāņu kultūras dārgums- nuru erotiskā masāža

  • Japāņu kultūras dārgums- nuru erotiskā masāža

Viss labais ir sen aizmirsts vecais!

Japāņi ir labi pazīstami ar savām dažādajām masāžas praksēm, kuru pirmsākumi ir meklējami gadsimtiem senā pagātnē, un šīs zināšanas ir nodotas no paaudzes paaudzei. Starp šīm zināšanām ir arī erotiskā masāžas tehnika, kas pazīstama kā Nuru masāža. Tā ir sena tantriskās masāžas prakse, kas nāk no Kawasaki. Pēc otrā pasaules kara līdz ar Japānas atgūšanos no ekonomiskajām problēmām un kļūšanu par vienu no lielvarām, arī ieceļotāju un izceļotāju skaits būtiski pieauga, proti, ar Japānas kultūras dārgumiem iepazinās arī Rietumu kultūra. 

Vienkārši sakot, nuru masāža ir erotiska masāža, kuras laikā masieris izmanto visu savu ķermeni, lai masētu masāžas saņēmēju, nodrošinot vairāk ķermeņa kontaktu, nekā citās tradicionālajās masāžās. Vārds “nuru” cēlies no japāņu valodas vārda “slidens”. Kāpēc? Gan masāžas saņēmējs, gan masieris ir pārklāti ar speciāli tam paradzētu masāžas želeju, kas, atšķirībā no citām parastajām masāžām izmantotajām eļļām, gēliem un smērēm, tiek ražota no nori dziļūdens jūras aļģu ekstrakta un kas to padara īpaši slidenu un ilgdarbīgāku. Želeja ir bezkrāsaina, bez smaržas, un sievietei nav jāuztraucas par iekšējā Ph līmeņa balansa izjaukšanu, var izmantot kā lubrikantu, tomēr pirms tās izmantošanas veikt 'testu', lai pārbaudītu vai nepastāv alerģiskas reakcijas riski intīmo zonu apvidū. Ja tomēr ir novērojams kairinājums- varat piesegties ar biksītēm vai peldkostīma apakšdaļu. Ja kairinājums rodas citur uz ādas, noteikti pārtrauciet lietošanu.

Ar ko tā atšķiras no citām?

  • Šajā masāžā jūs vai jūsu partneris savu kailo ķermeni vai tā daļas uzslidina uz saņēmēja kailā ķermeņa, izraisot seksuālu uzbudinājumu un mazina stresu. Tātad būtībā tā ir erotiska ķermeņa masāža, kas sniedz seksuālu baudu no ādas saskares ar ādu un masieres/-a stimulējošām kustībām. Masāžas laikā organisms atbrīvo hormonus un neiromediatorus, kas liek justies lieliski. Šis process var ilgt stundām ilgi, ievedot saņēmēju pilnīgas baudas stāvoklī. Tādējādi ir ierasts, ka beigās tas var kulminēties ar orgasmu vai intīmāko tuvību.

Ko būtu svarīgi zināt?

  • Nuru masāžas var veikt uz masāžas galda, gultas vai pat piepūšamā matrača, kas savukārt dotu lielāku kontroli pār kustībām un stabilitāti. Jebkurā gadījumā būtu ieteicams iegādāties speciāli tam paredzētu ūdensizturīgu un necaurlaidīgu palagu, kas atvieglotu sakopšanas un tīrīšanas procesu kā arī novērsīs masāžas želejas lieku patēriņu. Pirms masāžas uzsildiet gēlu ūdens peldē, to var arī sajaukt ar ūdeni, lai kļūtu vēl slīdīgāks un vieglāk manipulējams.

Ja būsiet masiere vai masieris, jums vajadzētu apgulties masāžas saņēmējam uz muguras un lēnām slidināt savu ķermeni uz priekšu un atpakaļ, berzējot ar ķermeņa priekšpusi. Protams, pirms tam varat parūpēties par gaisotni, iededzinot aromātiskās sveces, aizklājot logus, atskaņojot meditatīvu mūziku vai aizkvēpinot vīraku. Tad viegli saspiediet kaklu un plecus, lai atbrīvotu jebkādu sasprindzinājumu, un pēc tam velciet plaukstas gar partnera rokām un citām ķermeņa daļām. Pēc tam varat uzmanīgi apsēsties uz partnera muguras un slīdēt pa mugurkaula izliekumiem līdz pat augšstilbiem. Turklāt, sēžot, izmantojiet iegurni un augšstilbus, lai viegli veiktu spiedienu uz ķermeni. Neaizmirstiet par erogēnajām un intīmajām zonām, tā ir šīs masāžas galvenā burvība- pamodināt seksuālos instinktus un uzbudinājumu! Tikai neuztraucieties un improvizējiet, jo jebkurš pieskāriens un kustība būs patīkama un izbaudāma!

Daudziem pāriem nuru masāža var būt tieši tas, kas viņiem nepieciešams, lai tuvību padarītu īpašāku un abi justos vēl ērtāk savā ādā, kas savukārt uzlabos emocionālo aspektu attiecībās. Turklāt nuru masāža sniedz seksuālu izpēti, kas ļauj apmierināt ķermeni un prātu. Neatkarīgi no jūsu seksuālajām vēlmēm nuru masāža ļauj izbaudīt juteklisko enerģiju, kas rodas aktivitātes laikā.

Tāpat kā ar visām tantriskajām un erotiskajām masāžām – sajūsma un intriga nav saistīta ar seksuālo orgasmu, bet gan sajūtu novērtēšanu un pašu ceļojumu, lai tur nokļūtu. Lieciet savam partnerim  gaidīt un ķirciniet ar saviem pieskārieniem. Pēc tam mainiet pozīcijas un ļaujieties paši šai garīgajai un fiziskajai pieredzei. Nesteidzieties un izbaudiet katru mirkli, izpētot šīs jaunās sajūtas, jo tas patiesi ir tā vērts!

Pēc masāžas droši noskalojieties, masāžas gēls ir viegli nomazgājams un neatstās taukainus pleķus, kas padara to par viegli atkārtojamu pieredzi!

Atšķirībā no citiem masāžas veidiem jūs nevarat taupīt un iztikt ar alternatīvām — jums ir vajadzīgas specifiskas lietas, pretējā gadījumā nepiedzīvosiet nuru tik ļoti raksturīgās sajūtas. Pie mums varat iegādāties visu nepieciešamo lieliskai pieredzei:

Nuru masāžas želejas: 

  1.  Nuru masāžas želeja Body to Body 500ml- Cobeco
  2.  Nuru masāžas želeja ar aļģēm un aloju 100ml - Nuru
  3.  Nuru masāžas želeja 250ml - Eros

Ūdensizturīgs un necaurlaidošs palags:

  1.  PVC palags 180x220cm - Nuru

Bambusa bļoda masāžas želejas uzsildīšanai:

  1. Bambusa bļoda - Nuru
31.08.2022 16:10:18
0
687

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem