Krēmi krūšu un dibena palielināšanai - vai tie strādā?

  • Krēmi krūšu un dibena palielināšanai - vai tie strādā?

Mēs visi esam noguruši no telemārketinga ambiciozo apgalvojumu ēras, kad bikini modelis ar zilajām acīm un nogrillēto muskuļaino ķermeni centās pārliecināt, ka mini elektrošoks pa ribām liks tavam ķermenim iegūt fantastiskas aprises un vēdera presi cietu kā betonu.

Tikpat ambiciozi ir krēmi, kas sola dot otru jaunību tavai ādai vai samazināt krunkas bez botoksa palīdzības VAI palielināt ķermeņa aprises vismīkstākajās vietās. Šoreiz aplūkosim zinātni, kas balsta šo produktu solījumu patiesumu.

Atgādinājums – es rakstu par lietām, kuras pati esmu izmēģinājusi un par kurām uzskatu, ka vajag zināt. Šos krēmus esmu izmantojusi līdz pat četru mēnešu garumā.


1. Orgie liftinga krēms krūtīm un sēžamvietai ar adifilīnu 

Adifyline® peptīds ir mākslīgi radīta viela, ko jau kādu laiku izmanto daudzos kosmētiskajos līdzekļos un krēmos, sejas pretnovecošanas līdzekļos, lai palielinātu apjomu uzklātajā vietā, proti taukaudus. Sejai tas var palielināt atbalsta audus zem ādas, bet krūšu un dibena gadījumā- adifyline liek ķermenim veidot jaunus taukaudus. 

Kā jau zinām, krūšu apjomu, izmēru un formu lielākajā daļu gadījumu nosaka taukaudu- tauku daudzums, tas procentuāli veido lielu daļu no šī seksuāli pievilcīgā auguma-ādas izliekuma (krūtīm).

Šo sakot, lūdzu, neiegādājieties pašu adifyline atsevišķi, jo kas par daudz-tas par skādi- un pašpaļāvīga eksperimentēšana var novest pie negaidītām un negatīvām sekām, jo adifilīns, ir jāmiksē ar vielu- pārnesēju, kas palīdzēs šai vielai iesūkties ādā 

Turklāt to var iekļaut arī kā papildinošu sastāvdaļu mitrinošos, nostiprinošos un sauļošanās līdzekļos noteiktām ķermeņa kopšanas zonām (sēžamvietai un krūtīm) ar atjaunojošu efektu. No pigmentācijas nav jābaidās.

Manas domas?

Ar svara zudumu un hormonālo disbalansu manas krūtis no DD ķļuva par trūkumcietēja gaļainām ļeckām šampanieša glāzes formā. Neskatoties uz manu nesabalansēto uzturu un kaloriju deficītu, lietojot šo krēmu man nevajadzēja skaitīt dienas līdz pirmsmenstruāciju periodam, lai nēsātu savus salīdzinoši nesen iegādātos krūšturus vai apakšveļas komplektus.

Protams, man savus DD kausus redzēt varbūt tikai tad, kad dzeršu vaļa pienu Norvēģijas piekrastē pirms došanās auklēt savus sešus bērnus, bet apjoms viennozīmīgi ir palielinājies. Un ar apjomu es nedomāju to ūdens gultas sajūtu, kur čamdot šķidrums aiziet otrā galā, bet gan stingru tauku kārtu, kas liek maniem krūtsgaliem ieraudzīt arī saules gaismu.

Dibenu mazāk ieziedu nekā krūtis, bet papildus krēmam es izmantoju kāpnes lifta vietā, bet arī dibenam redzu uzlabojumu- skatoties no sāna uz sevi beidzot pamanu izliekumu. Tam reģionam es atvēlēju nākamo produktu

Ko ar to gribēju pateikt? Iesaku, bet pirmie rezultāti novērojami tikai pēc pāris nedēļām, to lietojot katru rītu un vakaru.


Iegādājies to ŠEIT


2. HOT XXL Krēms krūšu palielināšanai

Uz šo, godīgi, lūrēju ar šķību aci. Aprakstā izmantojot vārdu ‘’īpašā sastāvdaļa’’ ražotāji neatstāj nekādu vietu fantāzijai, pat ne vietu manā iepirkumu grozā- es vienkārši to tur neliktu. Tomēr mana zinātkāre ņēma virsroku, jo uzticos ES regulai, kas neļauj importēt Ķīnas eksperimentālās ķimikālijas un skaistuma produktus, un nekas traks jau ar mani nenotiks, ja pamēģināšu. Turklāt šis sastāvs ir izstrādāts Vācijā, automātiska garantija, ka mans dibens nenokritīs vienas nakts laikā.

YouTube vietā atvēlēju savu vientulības vakaru google pdf failu izrakņāšanai par zinātniskajiem pētījumiem un īpašās sastāvdaļas meklējumiem. Nepārsteidzoši, bet viss labais ir sen aizmirsts vecais un šis filozofu akmens patiesībā ir nekas cits kā sparģeļu dzimtas Anemarrhena Bunge, kuru plaši izmanto tradicionālajā medicīnā Ķīnas, Japānas, Mongolijas un citās tālo Austrumu valstu reģionos.


1930os gados veiktie fitoķīmiskie un farmakoloģiskie pētījumi liecina, ka Anemarrhena Bunge saturā ir asfodeloīds, kas spēj ārstēt Alcheimera, Parkinsona slimību un mazināt šizofrēnijas simptomus. Turklāt modernie pētījumi atbalsta šos rādītājus- šiem asfodeloīdiem  ir labvēlīga ietekme uz centrālo nervu sistēmu un spēj regulēt pašsajūtu, KĀ ARĪ spēcina ķermeņa spēju novērst ar kuņģi un gremošanu saistīto vēžu attīstību.

Bet kur ir labums ādai, krūtīm, dibenam?

Aizsargājošs un pretnovecošanās līdzeklis: 

Anemarrhena Asphodeloides saknes ekstraktā esošais TA-III var nodrošināt aizsardzību pret fotonovecošanos, un tika konstatēts, ka TA-III ikdienas lietošana 12 nedēļas ievērojami samazina sejas novecošanās pazīmes, ierobežojot grumbu veidošanos.

Ādu balinošs efekts:

Klīniskajos pētījumos cilvēka ādas izmaiņas astoņu nedēļu laikā, izmantojot krēmu, kas satur 2% anemarrhena asphodeloides saknes ekstraktu pēc pigmentācijas izraisīšanas ar ultravioleto starojumu tika pozitīvi novērtētas -I ievērojami uzlabojās melanīna indekss, hiperpigmentācijas pakāpe un ādas ‘’gaišums’’.


Iegādājies to ŠEIT


Labi, pietiek zinātnes. Kāds man no tā labums?

Tā kā krūtīm izmantoju jau iepriekš minēto Orgie krēmu, šķita, ka šis krēms lieliski padarīs manus aizmugures airbag vēl drošākus kritienam, proti, pufīgākus.

Rezultātus sāku manīt tikai pēc pusotra mēneša- dibens kļuva tvirtāks, patīkamāks čamdīšanai un apaļāks. Līdz tam jau biju izbesījusies, ka atkal esmu iekritusi mārketinga un smuka iepakojuma maldu nagos. Lai savu pētījumu padarītu uzticamāku, neteicu savam draugam par šāda krēma esamību savā kosmētikas maciņā (jo to neafišēju viņa acu priekšā turot šo pudeli vannas istabas plauktā). Teiksim tā- viņš skaitliski vairāk gribēja tam pieskarties vai spaidīt. Šķiet, ka tests ir nokārtots, produktam ir efekts.

Lai paskaidrotu- es jau no pusaudžu gadiem katru dienu rūpējos par savu ķermeņa ādu visos iespējamos veidos, tāpēc jūs man neiestāstīsiet, ka efekts ir vienkārši tāpēc, ka tiek kaut kas smērēts virsū, un pat parasts ķermeņa sviests darītu to pašu efektu. Ne-e!

Tikai atcerieties- šie krēmi nav absolūts risinājums kopējai ķermeņa labsajūtai un lieliskam izskatam. Ja apsverat domu iegādāties šos produktus, neaizmirstiet par eksfoliāciju, skrubjiem un vispārēju ādas kopšanas ābeci. Izmaiņas nāk tikai ar konsistenci un rutīnu!


Citi produkti, kurus vērts ievērtēt:

1. Krūšu palielinošais krēms Intome

02.12.2022 13:38:51
0
429

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem