Pāru Vibratori

  • Pāru Vibratori

Ja ir vēlme dažādot ierasto seksuālo dzīvi, jums palīdzēs pāru vibrators. Iintīmās tuvības laikā tas stimulē abus partnerus, padarot orgasmus spilgtākus un interensantākus. Tas ir veids, kā pastiprināt gūtās sajūtas un atgriezt attiecībās sākotnējo kaisli.

Vibratori pāriem tika radīti ar mērķi padarīt tuvības izraisītās emocijas spēcīgākas. Tos iespējams izmantot klasiskā seksa laikā, radot jaunas sajūtas visiem procesa dalībniekiem. Patiecoties šīm seksa rotaļlietām, tūkstošiem pāru ir spējuši sinhronizēt orgasmus, kā arī izjust tos vairākkārtīgi. Tā ir lieliska iespēja izmēģināt jaunus baudas dāvāšanas un gūšanas veidus.


Pāru vibratori un tā izmantošana

Populārākie pāru vibratoru modeļi ir V formas. Viena tā daļa tiek ievietota partneres makstī, savukārt otra pieskaras klitoram. Rotaļlieta ir neliela izmēra un netraucē vīrietim iekļūt partnerē. Ierīcē ir spēcīgs motoriņš, kas ļauj tai kustēties un pastiprina uzbudinājumu. Vienlaicīgi tiek stimulēts klitors, sievietes G punkts un vīrieša dzimumlocekļa galviņa.

Vibrācijas intensitāti iespējams kontrolēt ar pogu, kas atrodas uz ierīces, tālvadības pults vai pat telefona palīdzību. Vienmēr ir pieejami vairāki darbības režīmi, kas ļauj pakāpentiski palielināt vibrācijas ritmu.

Šīs pāru seksa rotaļlietas ir piemērotas arī anālajam seksam. Šī procesa laikā ierīce tiek ievietota sievietes ķermenī tāpat kā klasiskā seksa laikā, savukārt vīrietis iekļūšanai partnerē izmanto anālo atveri. Šādā situācijā rotaļlieta iedarobjas tikai uz sievieti, paātrinot orgasma sasniegšanu.

Mūsdienās vibratorus pāriem ražo daudzas kompānijas, un katra cenšas piešķirt tiem īpašas iezīmes. Ļoti aktuāla ir rotaļlietas pamatnes elastība, kas pielāgo vibratoru jebkurām auguma formām un aprisēm. Vēl vibratorā var būt nevis viens, bet divi motoriņi, kas atšķirīgos veidos stimulē erogēnās zonas. Un, protams, svarīga ir attālināta vadāmība. Šādā gadījumā ierīci ieslēgt un izslēgt var jebkurš no parterniem, kas ir svarīgi labākai partnera izjušanai.


Kam ir vērts iegādāties pāru vibratorus?

  • Tiem, kas vēlas atjaunot savu interesi par seksu. Ierīce ļaus izbaudīt seksu iepriekš nepierastā veidā.
  • Tiem, kas vēlas piedzīvot jaunas sajūtas. Ar šīs rotaļlietas palīdzību iespējams izdomāt un pielietot desmitiem dažādu, līdz šim neizmantotu stimulācijas veidu.
  • Neparastu intīmo rotaļlietu cienītājiem. Šī neparastā ierīce izceļas starp citiem vibratoriem ar savu atšķirīgo formu un pielietojuma iespējām. 


Vibrators pāriem un dažādi vibrācijas režīmi

Lai seksa rotaļlietas izmantošana pārim būtu interesanta un patīkama, nepieciešams pareizi sagatavoties šim procesam. Pirmkārt, jāiegādājas kvalitatīvs lubrikants. Tā īpašais sastāvs padarīs ķermeņa saskarsmi ar ierīci vēl patīkamāku, vibrāciju - labāk izjūtamu. Otrkārt, ir vērts rīkoties bez steigas. Ilga priekšspēle ir veiksmīga seksa priekšnoteikums. Zinātnieki ir pierādījuši, ka tikai spēcīgi uzbudināta sieviete pozitīvi reaģē uz aktīviem G punkta glāstiem. 

Vibratoru iespējams ievietot sievietes ķermenī pirms seksa, lai pastiprinātu sajūtas, ko sniedz frikcijas. Taču šo seksa rotaļlietu iespējams izmantot arī uzbudināšanai. Ar to var pieskarties ķermeņa jutīgākajām vietām un tad nedaudz paķircināt dāmu, ievietojot to paredzētajā vietā un mainot darbīas režīmus. Maiga klitora stimulācija vien pastiprinās viņas uzbudinājumu.

Dažādie vibrācijas līmeņi pāru vibratoros ir visai atšķirīgi. Ieteicams sākt ar minimālu stimulāciju un pakāpeniski pāriet uz spēcīgāku iedarbību. Taču maksimālie režīmi sievietei var šķist pārāk spēcīgi, tādēļ nepieciešams ieklausīties vienam otra sajūtās un nesteigties. Jebkura partnera orgasma laikā iespējams izslēgt vibratoru, ja tā darbība orgasma brīdī nešķiet iederīga.

Jums ir iespēja iegādāties pāru vibratorus mūsu intīmpreču veikalā. Mēs piedāvājam modeļus no tādiem vadošiem zīmoliem, kā Satisfyer, We-VibeBeauMents un citiem. Tie visi ir ražoti no kvalitatīviem materiāliem, tiem ir atbilstošā kvalitātes sertifikācija un ilgs darbības mūžs. Mēs esam izvēlējušies un piedāvājam tieši tos modeļus, kas patiesi padara tuvību vēl baudāmāku!


08.10.2019 11:40:04
0
1288

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem