Prostatas masieri un stimulatori

  • Prostatas masieri un stimulatori

Prostatas masažieri ir līdzekļi prostatīta ārstēšanai un profilaksei. Tos ir iespējams ērti un droši lietot mājas apstākļos. Regulāra prostatas masāža uzlabo vīrišķo veselību, kā arī paildzina dzimumdzīves ilgumu.

Vai vēlaties vēl ilgus gadus saglabāt lielisku fizisko formu un turpināt pārsteigt partneri ar izturību seksa laikā? Vai sapņojat pat 60 gados dzīvot aktīvu dzimumdzīvi? Tas ir iespējams bez tabletēm un ārstu palīdzības! Prostatas masāža novērš erekcijas pavājināšanos, kavē impotences attīstību, kā arī uzlabo vispārējo dzimumorgānu un urīnsistēmas stāvokli.


Nopirk prostatas masažierus var šeit.


Prostatas masažieru īpatnības

Ārsti rekomendē prostatas masāžu veikt klīnikās, taču šī procedura ir ļoti delikāta: ne katrs vīrietis lems par labu tās veikšanai ārstu uzraudzībā. Taču, ja ir konstatēta nosliece uz dzimumorgānu un urīnsistēmas slimībām vai ja vīrieši ģimenē ir iepriekš cietuši no prostatīta, ir nepieciešams veikt atbilstošos pasākumus šādas pieredzes novēršanai. Turklāt visi līdzekļi ir pieejami izmantošanai mājās! Kvalitatīvai masāžai nepieciešama vien pareizā iekārta un neliels apjoms korektas informācijas.

Pastāv desmitiem masāžas iekārtu, kuras iespējams izmantot bez ārsta klātbūtnes un kuru lietošana nerada diskomfortu. Masāžas iekārtām ir anatomiska forma, tās maigi skar noteiktas ķermeņa vietas, radot ievērojamu efektu. Procedūra nav sāpīga, savukārt iekārtas diametrs ir pavisam neliels.

Prostatas masažieri ir droši: īpaši norobežojumi neļauj to ievietot pārāk dziļi. Savukārt to pielāgotā forma ļauj bez īpašas piepūles atrast pareizo pielietojuma veidu. Iekārtu ir iespējams vadīt ar kājstarpes muskuļu palīdzību, kā arī roku kustībām. Tāpat pastāv arī iekārtas ar iebūvētu vibrāciju. Tādā gadījumā atliek vien to ieslēgt un iestatīt vēlamo vibrācijas ātrumu, un pārējo tā izdarīs pati!


Kā tiek veikta prostatas masāža?

1. Pirms procedūras veikšanas ieteicams iztīrīt zarnu traktu. Klizmas veikšana nav obligāta. Vislabāk apmeklēt dušu gan pirms, gan pēc procedūras.

2. Komfortablai masāžai nepieciešams izvēlēties ērtu pozu. Starp ērtākajām minama atrašanās uz ceļiem un elkoņiem, kā arī embrija poza, guļot uz sāniem. Obliātu norādījumu pozas izvēlē nav, taču minētās pozas visbiežāk izrādās piemērotas masāžas veikšanai.

3. Procedūra tiek veikta caur anālo atveri. To nepieciešams rūpīgi un bagātīgi sasmērēt ar lubrikantu. Atslābinošs lubrikants ir laba izvēle: tas ļaus sagatavoties procedūras veikšanai.

4. Masāžas iekārta ķermenī tiek ievadīta pakāpeniski. Tā ir neliela diametra, līdz ar to nesagādās sāpīgas sajūtas. Atliek vien atslābināties un lēni veikt nepieciešamās kustības!

5. Masāža tiek veikta, stimulējot prostatu. Ja masāžas iekārta ir vibrējoša, šī funkcija ir jāieslēdz un jāatslābinās. Iekārtu, kura tiek kustināta ar muskuļu palīdzību, ir jāvirza patstāvīgi. Lai to darītu, nepieciešams sasprindzināt un atslābināt anālās atveres muskuļus. Tāpat pieejami masāžas iekārtu modeļi, kuri ir jāvirza ar roku.

6. Vienas procedūras ilgums ir aptuveni 5-15 minūtes. Sajūtām jābūt nesāpīgām, līdz ar to pārlieku spēcīga spiediena izdarīšana nav ieteicama.

7. Procedūra tiek pabeigta ar ejakulāciju, tiekot izvadītam uzkrātajam prostatas sekētam. Lai arī tā laikā iespējams izjust baudu, šis process ne vienmēr beidzas ar orgasmu.

Prostatas masažieris ir ērta ierīce seksuālās funkcijas uzturēšanai. Profilaktiskos nolūkos to ieteicams izmantot 1-2 reizes nedēļā, savukārt ārstnieciskos nolūkos - 3-4 reizes nedēļā. Ar laiku šis process var sākt sagādāt baudu.


Mūsu katalogā apkopoti labākie prostatas masažieru modeļi. Visas mūsu piedāvātās preces ir drošas un piemērotas regulārai izmantošanai. Tos ir viegli gan kopt, gan uzglabāt. Mēs rūpējamies par mūsu klientu veselību un komfortu!


20.09.2019 15:45:13
0
1925

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem