Reālistiski vibratori

  • Reālistiski vibratori

Reālistiski vibratori ir seksa rotaļlietas, kas vizuāli izskatās kā vīrieša dzimumloceklis. Tie atgādina īstu locekli arī pēc taustes, taču tai pat laikā spēj vibrēt ar dažādiem ātrumiem.

Reālistiski vibratori ir piemēroti jebkurai stimulācijai: tos izmanto gan anālajam, gan vaginālajam seksam. Tie noderēs gan masturbācijai, gan eksperimentiem ar partneri. Patīkama tekstūra, klasiska forma un iekšējais mehānisms - tas viss kopā spēj dāvāt daudz patīkamu mirkļu!


Ar ko izceļas reālistiski vibratori?

Tie tiek ražoti no unikāliem materiāliem, kas atgādina ādu. Šie materiāli nekad nekļūst auksti, tiem ir patīkama miesas krāsa, kā arī labi veidots reljefs. Daudz uzmanības tiek pievērsts detaļām: izteika galviņas forma un vēnas uz locekļa, ideāli veidots sēklinieku maisiņš, kā arī pat pārdomāts mākslīgā locekļa izliekums.

Ja vibrators, kas atdarina vīrieša locekli, ir ražots no silikona vai polivinilhlorīda (PVC), tam nav nepieciešama īpaša kopšana vai glabāšana. Taču tādu modeļu, kas ražoti no ādu imitējošiem materiāliem, uzglabāšanā nāksies izmantot talka pūderi. Īpašais sastāvs palīdzēs saglabāt samtaino virsmu lieliskā stāvoklī ilgu laiku, savukārt bez talka izmantošanas tā ar laiku var sākt mainīties. Izmantošanā praktiski ir modeļi, kas ražoti no TPR vai TPE jeb gumijas, kas spēj pieņemt jebkādu formu. Tā var būt stingra un lokana, tādēļ bieži tiek izmantota seksa rotaļlietu ražošanā.

Reālistiskie vibratori ir piemēroti vaginālajam un anālajam seksam. Taču anālajam seksam ieteicams izmantot modeļus, kuriem ir ierobežotājs. Kā ierobežotājs var kalpot platāka pamatne, sēklinieku maisiņš vai plats piesūceknis, kas ir ļoti noderīgi, jo tas neļaus rotaļlietai ieiet pārāk dziļi.

Izmantot reālistiskos vibratorus var tikai ar lubrikantiem uz ūdens bāzes. Tā sastāvs nebojās vibratora virsmu, taču padarīs slīdamību vieglu un komfortablu. Ja plānojat izmantot vibratoru ūdenī, tad priekšroka dodama lubrikantiem-hibrīdiem: tiem nav tik spēcīga bojājoša ietekme uz intīmo rotaļlietu materiālu.


Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties reālistisku vibratoru?

Jebkuras formas vibrators būtībā ir sarežģīts mehānisms ar motoriņu. Līdz ar to izvēles procesā jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem, lai seksa rotaļlieta sagādātu maksimālu prieku: 

  • Uzlādes iespējas. Reālistiskie sieviešu vibratori var darboties ar bateriju vai iebūvēta akumulatora palīdzību. Baterijas būs nepieciešams visai bieži iegādāties, un tās var izlādēties visnevēlamākajā brīdī. Savukārt akumulatoru uzlādēt ir ļoti vienkārši. Šis aspekts jūtami ietekmē intīmās rotaļlietas cenu, jo modeļi, kas darbināmi ar baterijām, vienmēr būs lētāki.
  • Ūdensnecaurlaidība. Seksa roaļlietas, kurām ūdens nekaitē, ir viegli kopt. Vēl tās var izmantot dušā, vannā vai pat baseinā. Ir vibratori, kuriem pieļaujama saskare ar ūdeni, kas ļauj tos vieglāk kopt, taču tos nedrīkst iegremdēt ūdenī. Ir arī varianti ar 100% ūdensnecaurlaicību.
  • Režīmu un ātrumu skaits. Vibratora režīmi ir dažādi vibrācijas veidi, dažādu impulsu savstarpējā secība. Katru no šiem režīmiem iespējams ieslēgt dažāos ātrumos. Jo vairāk iespēju, jo interesantāki eksperimenti! Labiem modeļiem parasti ir vismaz 3 dažādi vibrēšanas ātrumi.
  • Vadības iespējas. Ieslēgt vibrāciju var būt iespējams ar pogām, kas izvietotas uz vibratora, pulti, kas piesaistīta vibratoram ar vadu, vai tālvadības pulti. Mūsdienās eksistē arī tādi vibratoru modeļi, kurus iespējams sinhronizēt ar viedtālruni.
  • Papildu elementi un funkcijas. Ir iesējams iegādāties vibratoru ar sildīšanas funkciju. Var atrast modeļus, kuru pamatnē ir iestrādāti stiprinājumi. Modeļus ar piesūcekņiem var izmantot bez roku palīdzības: to ir viegli piestiprināt jebkurai līdzenai virsmai, kas ļaus tam uzsēsties virsū.

 

Reālistiskie vibratori ir lieliskas seksa rotaļlietas, kas dāvās ārkārtīgi daudz patīkamu brīžu. Tie derēs visdažādākajiem glāstiem un rotaļām. Mūsu veikalā vienmēr ir plašs modeļu klāsts no vislabākajiem ražotājiem!

15.11.2019 16:11:19
0
1113

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem