Seksa mašīnas

 • Seksa mašīnas

Seksa mašīnas

Saturs:

Kas ir seksa mašīnas?

Kādi mēdz būt to veidi?

Kā pareizi izmantot seksa mašīnu?

Kā izvēlēties labāko?


Ja jums šķiet, ka esat seksā izmēģinājuši visu, kas vien iespējams, taču jūsu kāre eksperimentēt joprojām ir ļoti spēcīga, jums atliek vien iegādāties seksa mašīnu. Nē, runa nav par kādu īpašu automašīnu, bet gan par iekārtu seksam, kura izmantojama mājās.


Kas ir seksa mašīnas?

Seksa mašīnas ir speciāls, bieži vien lielizmēra aprīkojums, kas būtiski palielina iespējas eksperimentēt seksuālajā dzīvē un ko var izmantot gan vīrieši, gan sievietes.

Nereti šādas iekārtas tiek izmantotas BDSM sesijās. Daži no šiem mehānismiem tiek darbināti ar elektrību, ļauj mainīt atsevišķas detaļas, tiem ir dažādi darbības un ātruma režīmi. Uzkāpjot uz šādas seksa mašīnas, jūs gūsiet baudu bez pārtraukumiem! Šīs, domājams, ir vienīgās seksa rotaļlietas, kuru frikciju skaits minūtē mērāms simtos. Pat, ja jums ir partneris, šādas iekārtas izmantošana būs interesanta jums abiem, un ļaus lemt par labu tādām aktivitātēm, par kādām iepriekš jūs varējāt tikai sapņot!


Kādi mēdz būt to veidi?

 • Stacionārās seksa mašīnas tiek uzstādītas vienreiz un konkrētā vietā jūsu mājoklī, tās nav pārvietojamas. Šobrīd jauni modeļi tiek ražoti reti, ņemot vērā to, ka tie nav tik praktiski. Bieži šādiem modeļiem ir jāatvēl vesala istaba, kas ne vienmēr ir ērti vai iespējams;
 • Pārnēsājamās seksa mašīnas mēdz būt dažādu izmēru un svara, taču tās visas vieno iespēja tās ērti transportēt. Parasti pēc izmantošanas tās var izjaukt un novietot, piemēram, skapī;
 • Ar vienu kustības virzienu. Atsauksmes par šiem modeļiem liecina, ka nav iespējams mainīt to leņķi, savukārt kustības var veikt tikai vai nu virzienā no augšas uz leju vai uz priekšu un atpakaļ, kas ne vienmēr sniedz vēlamo efektu no izmantošanas;
 • Ar kustības virziena maiņas iespēju. Tie dod iespēju nodarboties ar seksu jebkurā leņķī un ir droši fiksējamas uz jebkuras horizontālas virsmas.


Pirms sākt pētīt seksa mašīnu cenas, izpētiet to gabarītus, ņemot vērā, ka katrs modelis izskatās citādāk un aizņem citu platību. Seksa mašīnas tiek izgatavotas no drošākajiem: termoplastiskā elastomēra (TPC), PVC, gumijas.


Kā lietot seksa mašīnu?

 • Novietojiet iekārtu tā, lai jums ir ērti gūt baudu ar tās palīdzību.
 • Nepieciešamības gadījumā izmantojiet lubrikantu vieglākai slīdamībai.
 • Ja mehāniskā seksa mašīna strādā ar pults palīdzību, iestatiet nepieciešamo ātrumu un vibrācijas režīmu. Ja modelis darbojas bez papildu līdzekļiem un tam nav ātruma regulēšanas iespēju, tad kustību amplitūda, iekļūšanas dziļums un ātrums būs atkarīs no jums, kas arī ir patīkami, ņemot vērā, ka jūs pilnībā spēsiet kontrolēt procesu;
 • Tālāk tiks aprakstīts, kā izvēlēties un pasūtīt seksa mašīnu. Vēlamies norādīt, ka pēc katras lietošanas to nepieciešams notīrīt un novietot vietā, kur tā nebūs citiem redzama.

 

Kā izvēlēties labāko modeli?

 1. Padomājiet, kā jums būtu visvieglāk kontrolēt savu mašīnu? Ar pogām uz tās korpusa vai tālvadības pulti? Par ērtākajām tiek uzskatītas seksa mašīnas ar tālvadības pulti.
 2. Iespēja mainīt seksa mašīnas uzgaļus. Parasti komplektā nāk vairāki dažādi uzgaļi, taču, ja ir iespēja nomainīt arī tos - lieliski! Pieredze liecina, ka cilvēki bieži iegādājas jaunus uzgaļus mini seksa mašīnām.
 3. Vienmēr uzmanīgi izlasiet iekārtas instrukciju, jo īpaši par to, cik skaļi tā darbojas. Parasti, jo klusāka tā ir, jo augstāka būs tās cena.
 4. Papildu funkciju esamība. Ja jums nepietiek tikai ar iekļūstošām kustībām, izvēlieties modeli, kam ir arī vibrācijas funkcija!

11.10.2019 16:41:02
0
1086

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem