Seksa šūpoles

  • Seksa šūpoles

Ja jūs vairs nesajūsmina sekss ne tikai gultā, bet arī liftā, kāpņutelpā, parkā vai uz mājas jumta, izmēģiniet BDSM cienītāju iemīļotu iekārtu - seksa šūpoles. Visticamāk, neko tamlīdzīgu jūs iepriekš nebūsiet mēģinājuši, un jaunās sajūtas var kļūt par lielisku pieredzi!


Kas ir seksa šūpoles?

Šūpoles seksam ir īpaša iekārta, kas ir izpelnījusies plašu atpazīstamību un atzinību BDSM kultūrā un ne tikai: pēdējā laikā to izvēlas izmēģināt arī ar šo kultūru nesaistīti cilvēki. Tās ļauj nodarboties ar seksu visnegaidītākajās pozās, kas bieži vien ir teju neiespējamas gultā.

Ja jums pie rokas ir Kamasutra un jūs jau sen sapņojat izmēģināt dažādas pozas, šūpoles no intīmpreču veikala palīdzēs jums realizēt jebkuru fantāziju, jo tās ļauj ķermenim atrasties gaisā visnegaidītākajās pozās un partnerim iekļūt savā partnerē no visdažādākajiem leņķiem.


Seksa šūpoļu veidi

Daži no populārākajiem seksa šūpoļu veidiem:

  • Iekaramās seksa šūpoles ir erotiska rotaļlieta ar īpašiem stiprinājumiem, kas paredzēti ierīkošanai uz durvīm;
  • Ķermenis piestiprināmas siksnas un turētāji, kas ļauj sievietei it kā tikt piestiprinātai pie sava partnera. Atsauksmes par šo seksa šūpoļu veidu liecina, ka šis variants ir īpaši piemērots tiem pāriem, kas nevēlas apgrūtināt sevi ar šūpoļu stiprināšanu pie griestiem;
  • “Mēness” jeb transformējamās šūpoles pieaugušajiem, visticamāk, ir interesantākais un populārākais šūpoļu veids. Šī iekārta sastāv no parastām šūpolēm, kas viegli iekļausies jebkurā interjerā. Taču atliek vien pievienot tām stiprinājumus kājām un speciālu muguriņu, lai nevainīgā izprieca pārvērstos īstā seksa mašīnā. Muguriņas leņķi var mainīt atbilstoši jūsu vēlmēm. Šī iekārta var tikt nostiprināta pie sienas, stieņa vai griestiem.

 

Kā izmantot seksa šūpoles?

Katrs modelis nāk komplektā ar instrukciju, tādēļ noteikti izlasiet to un stingri pieturieties pie tajā norādītā, veicot šūpoļu nostriprināšanu.

Ja jūs neesat pārliecināti par jūsu griestu vai durvju spēju izturēt šūpoles, centieties iegādāties tādas šūpoles, kas gan optimāli iederēsies jūsu mājokli, gan derēs izmantošanā jums un jūsu partnerim vai partnerei.

Apskatot bildes, kur redzamas pie durvīm stiprināmās seksa šūpoles, var šķist, ka tas ir viegli, taču patiesībā ir nepieciešama zināma fiziskā sagatavotība un pat lokanība, lai gūtu baudu no šādas iekārtas izmantošanas. Līdz ar to, ja jums sākumā sāp mugura vai citas ķermeņa daļas, tas ir normāli. Ar laiku jūsu ķermenis pieradīs pie šādas fiziskās slodzes, un jūs ne tikai gūsiet baudu, bet arī kļūsiet fiziski spēcīgāki.


Kā izvēlēties jums piemērotākās seksa šūpoles?

  • Pirms iegādāties zviedru sienai paredzētās seksa šūpoles, noteikti pārliecinieties par svaru, ko tās spēj izturēt, lai izvairītos no traumām.
  • Obligāti pievērsiet īpašu uzmanību ierīces stiprinājumiem. Tieši no tiem lielā mērā ir atkarīga veiksmīga seksa šūpoļu izmantošana. Piemēram, šūpoles, kas stiprināmas pie durvīm, būtiski atšķiras no šūpolēm, kas stiprināmas pie griestiem.
  • Visbeidzot, apsveriet šūpolēm atvēlamo budžetu.


Nopirkt seksa šupoles var šeit.

30.09.2019 09:42:57
0
1498

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem