Slow Sex līnija no Bijoux Indiscrets

  • Slow Sex līnija no Bijoux Indiscrets

Esmu cilvēks, kurš bieži vien uzķersies uz labu un estētisku mārketingu, un  attiecīgi, bieži vien esmu vīlusies un jau kuru reizi zvēru sev pie gultas uz naktsgaldiņa turēt Karla Marksa Das Kapital kā savus svētos rakstus.

Tomēr mana ziņkāre bija lielāka par saprātu, un arī šoreiz es devu cerību tik ļoti skaisti reklamētajai kompānijai Bijoux Indiscrets, kas pēc sava nosaukuma liecina par pārdomātu un atstrādātu produkciju.

Kā pati Slow Sex līnija vēsta, tā fokusējas uz ilgu un kaislīgu baudu- sākot ar elpu atsvaidzinošām plāksnītēm orālajam seksam līdz pat ‘'roku darbu’' krēmiem izteiktākam sieviešu orgasmam. Visiem produktiem ir salds kokosriekstu aromāts. 

Šajā rakstā būšu izteikti godīga, lai jūs netērētu ne centa produktiem un neiekristu vilinošajos reklāmu nagos, kas novedīs pie papildus putekļu uzkrājēja. 1. Siekalu veicinošs sprejs orālajam seksam 

Par šo produktu biju izteikti ieinteresēta, mans kafijas patēriņš un ūdens deficīts kā arī pārlieku lielā runāšana ikdienā bieži vien vainagojas ar Sahāras sausumu mutē. Jau pie pirmās izdevības atvēru iepakojumu un liku pie darba.

Sprejam ir jauka skābena citrusaugļu garša, kas patiesībā ir tikai loģiski- skābi ēdieni vislabāk veicina siekalu rašanos. Tomēr mēs taču kabatā neturēsim citronu, ja nu kādā brīdī izdomāsim sniegt savam partnerim mirkli atpūtas un orgasma?

Pudelīte ir ļoti ērtā izmērā, lai to nēsātu līdzi visur, tā arī nav uzkrītoša, jo izskatās pēc parasta mutes atsvaidzinātāja. Tā nedos gluži gliemeža efektu, bet pietiekamu daudzumu siekalu, lai nesagādātu diskomfortu nevienam no orālā seksa dalībniekiem. 

Varat iegādāties klikšķinot ŠEIT


2. Orālā seksa balzams lūpām un dzimumloceklim

Lai labāk un īsāk to raksturotu, izmantošu trīs vārdus- Šveices nazītis tūbiņā.

Jau atverot tūbiņu, mani apskāva saldi vēss kokosriekstu un mentola aromāts. Pirms došanās pie sava mīļotā cilvēka es to izmantoju kā lūpu balzamu, jo ārā paliek vēss un nav nekas kaitinošāks kā salā sasprēgājušas lūpas. 

Tā kā tā pats balzams ir uz eļļas bāzes, tas der kā izcils lūpu mitrinātājs, kas nepievelk aukstumu un nepārtraukti pasargā lūpas. Kā arī tas ir izcils ierocis pret cigaretēm vai salmiņiem, proti, agrīnām lūpu zonas krunkām, jo tas ir tik slidīgs, ka nav iespējams neko nofiksēt un noturēt.

Kas attiecas uz pašu orālo seksu, jau izklaides pirmajā posmā, kad norisinās tikai skūpstu apmaiņa, mentols sniedz papildus sajūtas, jo vēsums, ko tas izdala, apvienojumā ar vissensuālāko simpātiju apmaiņu, cēla uzbudinājuma līmeni vēl augstāk.

Tomēr es atzīšu, ka vislabāko efektu šis balzams sniedz apvienojumā ar siekalu spreju, kas vēl efektīvāk mazina berzi.

Varat iegādāties klikšķinot ŠEIT


3. Stimulējošs krūšgalu gēls

Varētu šķist no malas, ka esmu eksperts jebkurā intīmās izklaides veidā, tā nebūt nav. Tieši krūšu - krūšgalu stimulācijā esmu iepalikusi, un man nākas visu no 0 mācīties. Tikai tāpēc, ka es jau biju iegādājusies pirmos divus minētos produktus no Slow Sex sērijas, kā nākamo mērķi nospraudu atvēsinošo želeju krūtsgaliem.

Pats produkts nāk stila tūbiņā ar metāla bumbiņu-dozatoru vieglākai un mazāk ķēpīgai uzklāšanai uz krūtsgaliem. Man personīgi papildus atvēsinošai un tirpstošai sajūtai komplektā nāca paaugstināta jūtība- it īpaši manu uzbudinājumu palielināja krekla nēsāšana. Efekts aptuveni ilga stundu un tā kā želeja ir uz ūdens bāzes, nesaskāros ar problēmām notīrīt vai nomazgāt produktu. Arī šis ir ar kokosriekstu smaržu, un liks jūsu krūšturim vai kreklam smaržot vēl ilgi, pat ja tie gaidīs savu kārtu tikt izmazgātiem.

Mazs padoms- apvienojiet ar krūtsgalu klipšiem vai orālo krūšu stimulāciju- siltā elpas dvaša ar atvēsinošo želeju sniedz vēl unikālākas un baudāmākas sajūtas!

Varat iegādāties klikšķinot ŠEIT


4. Klitora balzams ar sildošu efektu

Es taču jums solījos, ka būšu godīga, tad nu īsumā sakot - varēja būt labāk.

Šis klitora balzams ar sildošu efektu sniedz salīdzinoši mazu stimulāciju, proti, nevar salīdzināt ar Orgie klitora pilieniem, kas nāk ļoti daudzās variācijās, sajūtās un intensitātēs. Ja būtu jāpiemeklē labāka alternatīva, tad sildošie lubrikanti darīs labāku darbu un iepakojums kalpos ilgāk. Vismaz labi ir tas, ka, lai gan maza tūbiņa, tā kalpos ilgu laiku, jo laba daudz nevajag. Iesācējām, kam ir bailes mēģināt izteikti jaudīgus klitora stimulācijas gēlus, krēmus un pilienus, šis varētu būt pirmais solis.

Ja tomēr vēlaties iegādāties, klikšķiniet ŠEIT


TOMĒR, ja prasīsiet manus favorītus klitora stimulācijai :

1. Šķidrais vibrators no Orgie

2. Krēms klitora stimulācijai no Shunga

3. Jūtību veicinošs un stimulējošs serums no System Jo

04.11.2022 11:50:39
2
286

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem