Feromoni - valda pār pasauli

  • Feromoni - valda pār pasauli

Smaržas ar feromoniem


Lai radītu patīkamu pirmo iespaidu, katrs cilvēks izmanto skaistas drēbes, stilīgus un koptus apavus, glītu frizūru. Ar visu šo patiesi var būt gana, lai izdotos atstāt patīkamu iespaidu uz sarunbiedru.

Taču, kad runa ir par sirdslietām, izskats var piesaistīt, bet tomēr neraisīt spēcīgas jūtas un seksuālu interesi. Par šīm sajūtām ir atbildīgi katra cilvēka feromoni.

Feromoni ir vieglas, gaisā lidojošas daļiņas, kuras izdala cilvēka organisms iemīlēšanās periodā. Visticamāk, katrs no jums ir ievērojis, ka tiklīdz jūs esat iemīlējies, cilvēki jums apkārt sāk pievērst jums pastiprinātu uzmanību un vēlmi veidot attiecības. Tieši tā strādā feromoni.

Pat psihologi apgalvo, ka smaržai cilvēku attiecībās ir liela nozīme. Patiesībā feromonu, ko izdala organisms, apjoms ir pavisam neliels. Drēbju, antiperspirantu un smaržu izmantošanas rezultātā šis gandrīz netveramais aromāts zūd teju pavisam. Šī iemesla dēļ ir radītas uzbudinošas smaržas ar feromoniem to sastāvā. To izstrādei bija nepieciešami daudzi gadi, jo feromonu ķīmija ir sarežģīta un smalka vienlaikus.


Smaržu ar feromoniem veidi

Daļa sieviešu domā, ka smaržas ar feromoniem ir radītas tikai sievietēm. Viņas ir pārsteigtas, kad uzzina, ka pastāv arī vīriešiem domātas smaržas ar feromoniem, kas turklāt ir ļoti populāras. Šādas smaržas var būt ar aromātu vai bez tā: pēdējās var izmantot kopā ar citām cilvēkam tīkamām smaržām.

Dažos avotos tiek norādīts, ka dārgajās smaržās ir feromoni, taču tas tā nav. Neviens slavens zīmols savā parfimērijā neizmanto feromonus. Tie izmanto gan ambru, gan muskusu, kas ir pazīstamākie dabiskie feromoni, taču spirta ietekmē tie zaudē savas spējas. Iegādāties smaržas ar feromoniem iespējams tikai specializētos veikalos, kā arī intīmpreču un interneta veikalos.

 

Kā strādā smaržas ar feromoniem?

Feromoni iedarbojas uz blakus esošajiem cilvēkiem zemapziņas līmenī. Ožas receptori uztver gaisā feromonu molekulas un nosūta smadzenēm signālu, kas izraisa seksuālu uzbudinājumu.

Medicīna noliedz feromonu iedarbību un teoriju par uzbudinājumu, kas rodas zemapziņas līmenī: šis viedoklis pamatots tikai ar teorētiskām zināšanām. Taču daudzās atsauksmes gan no sievietēm, gan vīriešiem apliecina, ka smaržas ar feromoniem patiesi darbojas un piesaista pretējā dzimuma uzmanību.

 

Turklāt smaržas ar feromoniem ietekmē arī:

•    Pašvērtējumu;

•    Pārliecību par sevi;

•    Intuīciju un priekšnojautu;

•    Vieglu un rotaļīgu noskaņojumu;

•    Lielisku pašsajūtu;

•    Uzbudinājuma un kaisles sajūtas.


Lietojot šīs smaržas nav ieteicams vadīties pēc principa “jo vairāk, jo labāk”. Pārlieku bagātīgs to daudzums var izraisīt pretēju efektu. Pietiek ar dažiem pilieniem, lai aktivizētu feromonu darbību.

Smaržas ieteicams uzklāt vietās, kur visspēcīgāk jūtams pulss: uz delnām, kakla, deniņiem. Tās ieteicams glabāt tumšā, vēsā vietā, kā arī nedaudz sakratīt pirms lietošanas.


Pasūtīt smaržas ar feromoniem no mūsu intīmpreču veikala Superstar.lv ir iespējams ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā, izmantojot pasta vai kurjera pakalpojumus!


25.09.2019 11:53:37
0
1041

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem