Stimulējošie lūpu balzāmi

  • Stimulējošie lūpu balzāmi

Stimulējošie lūpu balzāmi


Lūpas – it kā lieka detaļa uz mūsu sejas, gan nožūst, gan saplaisā, gan gadās iekost tajās. Ja nopietni, tad ar ko tās ir labas? Putni lieliski iztiek bez tām, bruņurupuču lūpas ir tā nocietinājušās, ka pārvērtušās par knaiblēm. Lai gan lielākajai daļai zīdītāju ir lūpas, tieši cilvēkiem tās ir patstāvīgi pagrieztas uz āru.

Pirmais un svarīgākais lūpu pielietojums sākas līdz ar mūsu piedzimšanas brīdi, proti apgūstam zīšanas prasmi. Patiešām, šī prasme ir tik būtiska mūsu izdzīvošanai, ka tā ietilpst “primitīvo refleksu” kategorijā.

Otrs – runāšanas prasme. Svarīgākā no cilvēka dzīves sastāvdaļām, taču ne tik patīkama kā skūpstīšanās. Vai ne tā?!

Skūpstīšanās kultūra ir sastopama 90% visās pasaules kultūras. Skaidrojums ir tam, ka mēs saskaroties ar citu lūpām izjūtam spriedzes un nervozitātes mazināšanos. Kāpēc tāds efekts? Iespējams tāpēc, ka caur muti uzņemam un degustējam ēdienu, kas savukārt asociējas ar apmierinājumu un baudu, pievienojiet tam visam vēl nervu galu pārpilnību uz lūpām un iegūsiet veselu ekstāzes buķeti.

Pēc pētnieka Gordona Galupa teiktā, kulturās, kurās nav skūpstīšanās - seksa partneri var pūst viens otram sejā, laizīt, zīst vai berzēt otra seju pirms dzimumakta. Taču tā sauktā “eskimosu skūpsta” mērķis ir smaržu apmaiņa. Iespējams, skūpstīšanās ir radusies kā veids, lai sasmaržotu savu romantisko partneri.

Izejot no augstāk minētiem faktiem – lūpām ir liela nozīme cilvēku savstarpējā komunikācijā un attiecību veidošanā. Tāpēc to kopšanai un izcelšanai piedēvējam īpašu nozīmi mūsu koptēla veidošanai.

Pirmo reizi izcelt lūpas uz sejas fona iedomājās Mezopotāmijas iedzīvotājas. Viņu lūpu krāsa tika veidota izmantojot sarkanu pigmentu, dzīvnieku taukus un bišu vasku.

Mūsdienās lūpu kopjošo produktu klāsts ir ļoti plašs un dažāds, bez klasiskās lūpu krāsas ir pieejami lūpu spīdumi un lūpu balzāmi, ar ļoti lielām toņu variācijām, kā arī bagātīgu sastāvdaļu klātbūtni.

Pie mums veikalā atradīsiet īpaši izstrādātus lūpu stimulējošus līdzekļus ar kopjošām īpašībām, lai bagātinātu un pilnveidotu jūsu ikdienas skūpstīšanās kultūru.

Jūsu izvēlei piedāvājam HighOnLove un Sensuva lūpu balzāmus, spīdumus un gēlus.

Šo stimulējošo palīglīdzekļu sastāvs ir izstrādāts ar konkrētu mērķi – uzbudināt, valdzināt, piesaistīt uzmanību, radīt romantisku noskaņojumu, radīt veselīgu izskatu jūsu lūpām, pievienojot to sastāvā tādas vielas kā feromonus un ne tikai.

Piemēram šis HighOnLove Sensual lūpu balzāms:

Tā sastāvā ir kaņepu sēklu eļļa un šī sviests, kas nodrošina pievilcīgu spīdumu un nerada lipīguma sajūtu. Stingri salds ar atkarību izraisošu sulīgu bumbieru aromātu, balzams manāmi piepilda lūpas, padarot tās par ideālu pamatu jūsu iecienītākajai lūpu krāsai. Ar sildošu un atvēsinošu sajūtu, tas arī nodrošina papildu stimulāciju uz lūpām un intīmajām zonām, tāpēc tas ir obligāts guļamistabas priekšspēlei.

Visas preces ko piedāvā mūsu veikals ir šeit - Stimulējošie lūpu balzāmi

19.01.2022 14:30:30
0
496

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem