Tenga masturbatori

  • Tenga masturbatori

No visa plašā masturbatoru klāsta īpašu uzmanību izpelnās masturbators Tenga. Tā ir unikāla japāņu ražotāja ierīce, kas ir visa lieliskā cienītāju mīļākā seksa rotaļlieta. Šī ierīce ir maksimāli ergonimiska un ērta lietošanā. Tenga ir plaši pazīstmas japāņu masturbācijas rotaļlietu ražotājs. Ar šo firmas zīmi tiek ražotas daudzas mūsdienīgas ierīces, lubrikanti un citi palīglīdzekļi. Šī brenda rotaļlietas ir ieguvušas balvas intīmo preču nozarē par to drosmīgo un mūsdienīgo dizainu.


Plašs Tenga masturbatoru klāsts

Kompānija Tenga piedāvā vairāku veidu masturbatorus: tādus, kas izmantojami vienreiz (vai divreiz, ja tie tiek pareizi tīrīti pēc pirmās izmantošanas), kā arī tādus, ko var izmantot vairākas reizes un kuri ir viegli kopjami (pietiek vien noskalot ar ūdeni). Dizaina risinājumos ražotājs izvairās no cilvēka dzimumorgānu atdarināšanas, tādēļ daudziem šo rotaļlietu ārējais izskats šķiet specifisks un neparasts. Darbinieki to pamato ar koncentrēšanos uz rotaļlietu īpašībām un funkcionalitāti. Šīs rotaļlietas ir ļoti elastīgas, mīkstas un patīkamas taustei. Ja jūs iegādāsieties kādu no modeļiem savai kolekcijai, jūsu dzimumloceklis būs jums pateicīgs! Ilgi un spēcīgi orgasmi, patīkamas un spilgtas sajūtas, kā arī pats galvenais, seksuālā tuvība jebkurā vietā un laikā: tas viss ir sasniedzams, pateicoties šai unikālajai ierīcei.


Superstar internetveikalā - tikai labākās preces!

Iegādāties Tenga masturbatoru Rīgā un citās Latvijas pilsētās iespējams Superstar internetveikalā. Mūsu katalogā ir atrodamas dažādas šī lieliskā japāņu ražotāja preces plašā izvēlē. Ja jūs mulsina neparastais dizains, neuztraucieties! Pārliecināties par to, ka tas ir fantastisks palīgs baudas gūšanai un intīmās dzīves uzlabošanai jums palīdzēs citu mūsu klientu atsauksmes. Jūs varat arī atstāt savu komentāru vai atsauksmi, uzdot jautājumu, izpētīt rotaļlietu īpašības un noskatīties videoinstrukciju.


Šīs rotaļlietas var būt vai nu ar gludu virsmu, vai reljefu. Tās visbiežāk tiek ražotas no silikona vai gēla un ir lielākoties baltā, melnā vai sarkanākrāsā. Iegādājoties šādu rotaļlietu, jūs uzdāvināsiet sev ne vienu vien neaprakstāmas baudas, ilgu orgasmu un pilnīgas relaksācijas pilnu dienu. Mēs darām visu, lai palīdzētu jums gūt baudu!


15.11.2019 15:08:15
0
1266

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem