Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution

  • Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution

Intīmo zonu Krēms ZINI Rejuvenation Whitening 35ml


Uzbudinošais krēms ar atjaunojošu efektu Zini Solution - Rejuvenation For Her (35ml) ļauj pilnā mērā izjust trīskāršu efektu, izmantojot vienu līdzekli. Jūs izbaudīsiet brīnišķīgu uzbudinājumu, atjaunojošu un mitrinošu intīmās zonas audu efektu. Šī universālā līdzekļa sastāvā ietilpstošās vielas veicina tonusu, uzlabo ādas elastību, kā arī novērs iekaisuma procesus pēc intīmās tuvības.


Krēms ZINI Rejuvenation satur tikai naturālus, dabiskus elementus, nesatur dzīvnieku izcelsmes taukus, labi uzsūcas un neatstāj taukainas nogulsnes. Tas ir izturējis visus nepieciešamos dermatoloģiskos testus un to var lietot cilvēki ar hiperjutīgu ādu, tas neizraisa alerģiskas reakcijas un pieradumu.


Krēma galveno sastāvdaļu apraksts

Krēma ZINI Rejuvenation Whitening unikālajā sastāvā ietilpst šādas pamatsastāvdaļas: L-arginīns, gliemežu ekstrakts, oligopeptīdi, burvjulazda (hamamelis). Pirmais atbilst par uzbudinošo efektu, ko izraisa asins pieplūdums un asinsrites paātrināšanās intīmās zonas apvidū. Otrais veicina audus atjaunojošo efektu: tas burtiski aptur novecošanas procesu, atgriežot ādai tvirtumu un elastīgumu. Trešais - palēnina audu novecošanu, palēnina to atmiršanu. Pēdējais, ceturtais elements atbils par mitrināšanu, iekaisuma novēršanu, kas var rasties pēc nodarbošanās ar seksu.


Ērtā un kompaktā pudelītes forma ļauj to vienmēr nēsāt līdzi somiņā vai vadāt līdzi mašīnā, lai jūs vienmēr būtu gatava mesties ar galvu pa priekšu aizraujošos intīmajos piedzīvojumos. Jūs varat neuztraukties par to, ka krēms, nejauši nospiežot dozatoru, nonāks uz citām lietām. Īpašā aizsardzības sistēma pret nejaušu nospiešanu novērsīs šādus nepatīkamus atgadījumus.


Nopirkt krēmu ZINI Rejuvenation Whitening 35ml šeit.

08.05.2020 09:20:57
0
1230

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem