Vai Le Wand burvju nūjiņa būs tava izvēle?

  • Vai Le Wand burvju nūjiņa būs tava izvēle?

Ik viens ir kaut ko dzirdējis par masāžu, vai izmēģinājis to pats. 

Tehnoloģijai attīstoties ir izgudrotas ierīces, ar kuru palīdzību var veikt masāžu visas zonās un ari intīmajās vietās, stimulējot tās ar masiera vibrācijām. 

Vibrācijas masierus nūjas formā ar elastīgu kaklu un lielu vibrējošo galvu sauc par Wand, latviski runājot- zizli. Vēl viens rotaļlietas slenga termins ir mikrofons. Šī patiesībā ir universāla lieta, ko var pārveidot par truša vibratoru, prostatas masieri, vīriešu masturbatoru un pat spīdzināšanas instrumentu, izmantojot dažādu formu un tekstūras speciālos uzgaļus, kas ir nopērkami atsevišķi. Šī funkcionalitāte ir padarījusi burvju nūjiņu (zizli) – Wand- par vienu no populārākajām seksa rotaļlietām pasaulē. 

Jūs noteikti būsiet redzējuši tos pieaugušo filmās.

Viss sākās ar burvju nūjiņu.

Pievērsīsimies vēsturei, lai paplašinātu zināšanas par vibrācijas masieriem – Wand.

Burvju nūjiņas, ko 1968. gadā izstrādāja Japānas kompānijas Hitachi kā muguras masierus, ātri vien nokļuva naktsgaldiņu atvilktnēs un tika izmantoti ka intīmo zonu masieri.

Konservatīvai Hitachi kompānijai tas šķita negods, ka kāds izmanto viņu masieri pēc saviem noteikumiem, un tā pārdeva tiesības Vibratrex, kuri ražo Wand līdz pat šai dienai, pat īsti nemainot dizainu.

Wand masētājs ir kļuvis par sava veida baudas ikonu, apmierinājuma, dumpības un neatkarības (un feminisma!) simbolu. Tagad gandrīz katram intīmpreču zīmolam ir sava šāda veida burvju nūjiņa piedāvājumā.

Visjaudīgākie Wand ir ar vadu. No vienas puses, tas nav īpaši parocīgs, no otras puses, tieši darbība no kontaktdakšas dod to neizsīkstošo spēku, kā dēļ šo masieri tieši mīl. Ir arī  bezvadu Wand, kuri ir uzlādējami ar USB uzlādes kabeli un to darbība ilgst līdz pat 3 (!) stundām.

Tomēr svarīgi minēt, ka Le wand zīmola burvju nūjiņas ir radījusi sieviete un sievietēm. Alicia Sinclair ir ne tikai seksa trenere, bet arī vairāku zīmolu seksa rotaļlietu dibinātāja zinātkāriem cilvēkiem, kuri mīl seksu un vēlas to izbaudīt vēl vairāk. 

Starp viņiem:

- uzņēmums, kas specializējas tikai anālo rotaļlietu ražošanā - B-Vibe;

- Cowgirl seksa iekārtas;

- un faktiski bezvadu vibratori, piemēram, Wand.

Nosaukums Le wand izklausās pēc smalka franču vārda, kas liek jums asociēt to ar eleganci un greznību. 

Le Wand ir pieejami divās versijās – pilna izmēra Le Wand (ar vadu un bez vada (uzlādējami), ir pieejamas arī Limited edition versijas, kuras ir papildinātas ar dažādam dāvanām, piemēram košiem, skaistiem piekariņiem, aksesuāriem, uzlīmēm utt., šīs versijas ir dzīvespriecīgas krāsās, uzglabāšanas maisiņš ari būs košs un piesaistīs uzmanību, kas radīs papildus prieku par masieri. Vieglais, kompaktais bezvadu uzlādējamais Le Wand Petite, kurš ir pieejams vairākas metāliskās krāsas, vai All that Glimmers Limited Edition versija, kura izstrādāta spīdumu mīļiem – nūjiņas rokturis ir pārklāts ar spīdumiem, uzlādes vads ir caurspīdīgs - spirālveida + spīdīgas dāvaniņas – piespraude, nagu laka ar spīdumiem, ķermeņa želeja ar spīdumiem.

Par Wand nevar runāt, nesalīdzinot tās savā starpā. 

Dizains

Le Wand ir pārsteidzoši pārdomāts iepakojums, kas padara Le Wand par labu dāvanu. Rotaļlieta ir iepakota pievilcīgā kartona kastē ar savu attēlu uz vāka, metāla burtiem un glaunu kastes apakšas tekstūru.

Abās versijās iepakojumā ir pats vibrējošais masieris, mitrumu atgrūdošs transportēšanas maciņš, uzlādes kabelis un detalizētas instrukcijas pilnvērtīgai izmantošanai. Pilna izmēra versijai ir arī adapteri dažāda veida rozetēm - tas ir kaut kas lielisks, var just patiesas rūpes par ceļotājiem no firmas Le Wand.

Vibratora galva ir izgatavota no 100% nealerģiska medicīniskās kvalitātes silikona, kas turas uz elastīga kakla. Korpuss ir no ABS plastmasas.

Le Wand piedāvā pilnveidot savu vibrācijas masieri, nopērkot papildus masieru galviņas uzgaļus vulvai, dzimumloceklim, prostatai un G zonai vai vienkarši ar dažādiem reljefiem lai dažādot savu stimulāciju pieredzi. Uzgaļi nav iekļauti komplektā un tos var iegādāties atsevišķi, pēc savam velmēm. Tādā veidā jūs iegūstat vienu masieri, kas var aizstāt gandrīz visas citas seksa rotaļlietas.

Uzlāde

Le Wand ir uzlādējams. Pirmo lādēšanas ciklu ieteicams veikt trīs stundas. Le Wand ir uzlādes indikators, kad rotaļlieta uzlādējas, indikators mirgos. Nepārtraukta gaisma norāda uz pilnu uzlādi. Kad Le Wand ir uzlādēts, atvienojiet to no kontaktligzdas.

Ja uzlādes laikā indikators nemirgo, akumulators ir gandrīz izlādējies.

Nav ieteicams bezvadu vibratoru pārveidot par vadu vibratoru, mēģinot uzlādes laikā izmantot Le Wand.

Vibrācija un kontrole

Pārvaldība ir intuitīva. Le Wand ir tikai 3 pogas. Augšējā daļa (+) ieslēdz vibratoru un palielina ātrumu, apakšējā, (-) daļa, samazina ātrumu un/vai izslēdz to. Le Wand piedāvā 10 jaudas līmeņus, kas ļauj vienmērīgi pārslēgties starp ātrumu un kontrolēt vibrāciju.

Vibrācijas modeļi ir interesanti, to ir 20 (ari ir pulsējošie režīmi).

Mazā versija atšķiras tikai ar to, ka tai ir 10 jaudas līmeņi un 6 vibrācijas modeļi.

Ir pogu bloķēšanas funkcija. Lai bloķētu/atbloķētu pogas, pogas + un - ir jātur nospiestas 3 sekundes.

Trokšņa līmenis ir vidējs, bet neuztraucieties, kaimiņš vai kaimiņiene nedzirdēs.

Ka tīrīt Le Wand masieri?

Le Wand IP ūdens novērtējums nav norādīts produkta lapās vai instrukcijās.

Le Wand ir tikai drošs pret šļakatām, to nevar iegremdēt ūdenī un pat zem tekoša ūdens nav ieteicams mazgāt.

Tad rodas jautājums – tad ka viņu var tīrīt?

Atbilde ir vienkārša – ir jāizvēlas dvielītis, kurš nemet pūku, var ieteikt izmantot akrila, lina vai gludas kokvilnas materiāla auduma dvieli, ar kuru turpmāk ar tīrīsiet masiera galviņu un nūjas daļu.

Pats tīrīšanas process ir sekojošs – paņemam dvielīti, samitrinām to ar intīmo rotaļlietu dezinfekcijas līdzeklī, mēs iesākam izmantot līdzekļus spreja veida (ko ir viegli uzpūst), tad ar dvieli notīrām masiera galviņu un nūjas daļu.

SVARĪGI!!! – DVIELĪTIM NAV JĀBŪT SLAPJAM, BET SAMITRINĀTAM, LAI DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS NO TĀ NETECĒTU. KĀDU BRĪTIŅU JĀĻAUJ LĪDZEKLIM IEDARBOTIES UN TAD VĒLREIZ JĀNOSLAUKA AR DVIELĪTI.

GATAVS! - tīrīšanas process pabeigts!

Ja Jūs jau esat iegādājies atsevišķi masiera galviņas uzgaļus, tad tos tīrīt ir daudzreiz vieglāk-  atvienojiet uzgali no masiera un mazgājiet zem tekoša ūdens, izmantojot speciālo tīrīšanas līdzekli.

Spēles opcijas

Ir daudz veidu, kā izmantot burvju nūjiņu Le Wand. 

Visvienkāršākais ir ļauties valdzinājumam un stimulēt arējos dzimumorgānus, vai arī ievietot to iekšpusē, izmantojot papildus uzgaļus.

BDSM praksē Le Wand tiek izmantots, lai piespiestu sasniegt orgasmu. Šajā gadījumā kontrole tiek dota partnerim.

Šibāristi (Japāņu tradicionālās mezglu siešanas mākslas piekopēji) bieži piesien rotaļlietu tā, lai Le Wand masiera galva pieskaras dzimumorgāniem.

Faktiski iespējas ierobežo tikai iztēle.

Noderīgs ieteikums iesācējiem – pirmajā burvju nūjiņas izmantošanas reizē, sāciet ar pašu mazāko vibrācijas ātrumu un parastāko vibrācijas modeli, vērojiet savu vai partnera ķermeni palielinot ātrumu vai mainot vibrācijas modeli. 

Sākt ar pašu spēcīgāko ātrumu un stipru vibrācijas modeli nav ieteicams.

Ļaujieties burvju nūjiņas valdzinājumam, paplašiniet savas iztēles robežas Le Wand masiera izmantošana, masējiet sevi vai partneri no auss ļipiņām līdz pat intīmajām vietām, pārvērtiet to par spēli, un katru reizi stimulējiet savādākas vietas - pievērsiet uzmanību ķermeņa reakcijām, izmantojot dažādus ātrumus un vibrāciju modeļus, pilnveidojiet savas zināšanas par savu un partnera ķermeni, lai sasniegtu baudas Himalajus!

09.09.2022 17:13:11
0
408

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem