VibePad 2 jeb VIBRĀCIJAS PAKLĀJIŅŠ AR PULTI

  • VibePad 2 jeb VIBRĀCIJAS PAKLĀJIŅŠ AR PULTI

VIBRĀCIJAS PAKLĀJIŅŠ AR PULTI - YOU2TOYS VIBEPAD - VibePad 2 


Šoreiz apskatīsim šo NLO līdzīgo objektu, kas viennozīmīgi ir unikāls pienesums baudas tehnoloģiju industrijā un kas viennozīmīgi iekaros daudzu intīmpreču veikalu top100 pārdotāko preču sarakstus.

Kā pats nosaukums liecina, šī ir otrā paaudze. Ja neesat pazīstami ar vibepad, pirmais viņu izlaidums bija tūlītējs bestselleris, un šķiet, ka otrais sekos priekšteča pēdās. Izmēros vienādi, krāsās atšķirīgi- pirmais ir pieejams rozā, kamēr jaunākais variants ir violetā.

Atšķirībā no pirmās, tai ir pievienots atsevišķs motors ar mazu mēlīti, kas kustās septiņos režīmos, kā arī ražotāji ir padomājuši par Latvijas aukstajām ziemām - tam ir arī sildīšanas režīms, lai atkausētu starpu starp kājām, kas nosalusi gaidot trolejbusu pieturā. Joks, protams.

Es šo ierīci latviski raksturotu kā berzēšanās plātni. Ražota no samtaini mīksta un patīkama silikona, tā plūstošā forma lieliski pielāgojas makstij, klitoram un pat anālajai atverei, tāpēc, idejiski, to var izmantot arī gandrīz daiļais dzimums, tas būtu, vīrieši.

Materiāls

Tam vispār nepiemīt plastmasas smakas, kas ir tik ļoti raksturīgs silikona seksa rotaļlietām, un pietiek ar nelielu daudzumu ūdens bāzes lubrikanta, lai būtu ērti, saskaroties ar tik smalku sievietes ķermeņa zonu.

Vadāmība

Ne tikai materiāls ir uzreiz manāms trekns pluss, bet arī tā aprīkojums, proti, tālvadības pults, ar kuras palīdzību var pārslēgt režīmus, ātrumus un intensitātes, katru atsevišķi, tādējādi pielāgojot šo pankūciņu savām individuālajām prasībām. Kā arī, ja jūsu ierīce būs kaut kur aizplivinājusies bez jūsu ziņas, bet pāri tikai palikusi pults, neuztraucieties, šim ir arī pretpazušanas opcija- pults darbojas līdz pat 10 metru attālumam. 

Tā izmantošana ir gaužām vienkārša- pašam vibepad aizmugurē atrodas tikai viena poga un ilgi nav jāpēta kā to ierīci vispār izmantot. Nolieciet savu vibepad uz virsmas uz kuras jum tīk sēdēt, krēsls, dīvāns, spilvens utt. un apsēdieties uz tās un….izbaudiet savu ikvakara tamborēšanas sesiju vai laika ziņu pārraidi.

Mazs ieteikums- Vibepad vajadzētu novietot tā, lai kājas pēc iespējas tālāk atrastos no ciskām, citādi jau rezervējiet laiku pie sava masāžas speciālista vai fizioterapeita. To nevajadzētu novietot uz pilnīgi līdzenas virsmas un sēsties uz tā ar kājām zem vai blakus sēžamvietai.

Apspriežot sildīšanas funkciju- iespaidīgi! Lai arī nestāvēju klāt ar termometru un nemērīju, bet pēc ražotāja dotajām specifikācijām tas pēj sasilt līdz pat 55 (!) grādiem. Siltums viennozīmīgi dod papildus sajūtas, kas varbūt manā gadījumā bija pārāk domu aizraujošas, bet pieņemu, ka citiem noteikti patiks.

Uzlāde

Te daudz ko minēt nav jēgas, usb uzlāde, ļoti ērti!

Vibrācijas 

Par cik vibepad ir divi jaudīgi motori, attiecīgi arī skaņa nav tā klusākā, bet nav gluži arī veļasmašīnas decibelos, tomēr, ja ofisā gribēsiet sevi iepriecināt - tad tikai, ja esat izolētā telpā, viena/-s pati/-s.

Ne tik lieki piebilst- to var izmantot ūdenī, tāpēc izskrubējiet savu vannu vai dušu tīru un leciet virsū!

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar vibepad2, tāpēc, tā kā tehnoloģiju cilvēki jau mēnešiem iepriekš mēģina internetā atrast nopludinātās bildes ar Iphone jaunāko sekojošo modeli, arī es ar nepacietību gaidu, ko piedāvās trešā paaudze.10.10.2022 17:01:48
0
389

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem