Vibrators ar klitora stimulatoru

  • Vibrators ar klitora stimulatoru

Vibratori ar klitora stimulāciju

Daba brīnumainā, fizioloģiskā veidā ir sakopojusi pašus jutīgākos nervu galus sievietes ķermenī tā, ka tie atrodas vienā punktā: klitorā. Tieši tādēļ tas ir tik maigs un atsaucīgs pieskārieniem. Katrai no mums ir sava taktika, kā sniegt sev klitorālo baudu, un tās noslēpums slēpjas stimulācijas intensitātē, kustību ātrumā un virzienā, kā arī citās niansēs. Taču neatkarīgi no individuālajām preferencēm, vibratori ar klitora stimulāciju ir katras sievietes labākie draugi!


Klitora stimulācija spēcīga orgasma sasniegšanai

Šobrīd arvien vairāk un vairāk sieviešu vēlas palielināt savu seksuālo pieredzi un ļaut vaļu erotiskajām fantāzijām. Vieni no labākajiem palīgiem šajos jautājumos ir vibratori ar klitora stimulāciju, kuri arvien plašāk ir pieejami intīmpreču veikalos.

Viena no izpaltītākajām rotaļlietām ir vibromasažieris ar klitora stimulāciju. Tāpat pastāv arī atsevišķi vaginālie vibratori, taču tieši apvienojumā tie ir īpaši pieprasīti, jo sniedz dubultu baudu gan no iekšējas, gan ārējas erogēno zonu un punktu stimulācijas.


Vibratori ar klitora stimulācijas funkciju

Vaginālie vibratori ar klitora stimulāciju var būt dažādas formas - galvenais, lai tie jau sākotnēji vizuāli saistītu un uzbudinātu sievieti. Vibratori tiek ražoti no dažādiem materiāliem, taču svarīgākais, ka tie ir antialergēni un droši izmantošanā. Kas attiecas uz vibrāciju, šeit iespējams ļaut vaļu fantāzijai. Ir pieejami modeļi ar dažādu līmeņu vibrācijām, tie var tikt vadīti attālināti vai arī ar pogu, kas izvietotas uz paša vibromasažiera, palīdzību. Jums atliek tikai izvēlēties!


Mūsu intīmpreču veikalā jūs viegli atradīsiet tieši jums piemērotu vibratoru ar klitora stimulatoru, ar visdažādākajiem režīmiem spilgtu sajūtu radīšanai. Iepazīstoties ar informāciju par katru no tiem, izdariet izvēli patstāvīgi vai sazinieties ar mūsu menedžeri, kurš izstāstīs jums par katra modeļa priekšrocībām.


Ļaujiet sev baudīt un gūt neaprakstāmu pieredzi un sajūtas!


02.10.2019 18:23:50
0
1019

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem