Vibratori ar tālvadības pulti

  • Vibratori ar tālvadības pulti

Vibratori ar tālvadību


Ja ar vibratoru vien jūs vairs nevar pārsteigt, piedāvājam jums dažādot savu intīmo dzīvi un iepazīties ar vibratoriem ar tālvadību! Šīs interesantās ierīces paver jaunas izmantošanas iespējas, kā arī sniedz iespēju baudīt vēl spēcīgākas un patīkamākas sajūtas.


Tālvadības vibratori ļauj attālināti regulēt tā vibrācijas režīmu un spēku. Tā kā šiem vibratoriem nav vadu, tie ir ļoti ērti un patīkami izmantošanā.


Kādas ir tālvadības vibratoru priekšrocības?

Vibratora darbību nodrošina tālvadības pults. Tas, savukārt, būtiski dažādo pāra intīmās rotaļas. Neparedzamības sajūta, ko sniedz šīs ierīces, ir ārkārtīgi uzbudinoša. Jūs nekad nezināt, kāds būs partnera nākamais solis: vai viņš pastiprinās stimulāciju vai samazinās to, vai pareizajā brīdī ieslēgs vibratoru, lai nogādātu jūs baudas virsotnēs?


Īpaši efektīvi tālvadības vibratori ir priekšspēles laikā. Stimulācija no attāluma ļauj uzmanīgāk sekot partnera emocijām, kas, savukārt, uzlabo partneru abpusējo saprašanos un harmoniju gultā. Daudzi modeļ ļauj vadīt vibratoru, pat atrodoties citā istabā, kas ļauj izjust pavisam jaunas emocijas. Sevišķi pikantu situāciju cienītājiem rekomendējam iegādāties mini vibratoru ar tālvadības pulti. To būs iespējams nemanāmi ieslēgt pastaigas laikā, darbā vai citās šādām nodarbēm it kā neparedzētās situācijās.


Arī izmantojot intīmo masažieri vienatnē, tālvadības pults ir ļoti ērts papildinājums: vairs nav nepieciešamības turēt roku “uz notikumu pulsa”. Tas ļauj sagādāt sev baudu gluži jaunā veidā un vieglāk nodoties dažādām fantāzijām.


Kādi mēdz būt vibratoru ar tālvadības pulti veidi?

Tālvadības pults var būt gan klasiskajam falla formas vibratoram, gan arī mini vibratoriem, vibroolām, vibrolodēm un citām līdzīgām ierīcem. Līdz ar to šodien ir iespējams bez problēmām iegādāties dažādu formu, krāsas, izmēru, materiālu tālvadības vibratoru jebkurai gaumei un izmantošanas mērķim. Mēs ar prieku jums palīdzēsim to izdarīt!


Ja vēlaties dažādot savu intīmo dzīvi un izbaudīt jaunas, spēcīgas sajūtas, aicinām jūs iepazīties ar tālvadības vibratoriem, kas pieejami mūsu intīmpreču veikalā Superstar.lv, un iegādāties sev piemērotāko!


26.09.2019 17:39:48
0
1383

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem