Vibratori G punktam

  • Vibratori G punktam

Vibrators G-punkta stimulācijai


Vibratori G punktam ir ierīces ar ieliektu galviņu. Anatomiskā forma ļauj stimulēt maksts  priekšējo sieniņu, kas izraisa vairākārtīgus orgasmus.

Iegādāties vibratoru G punktam var gan pāru rotaļām, gan masturbācijai. Šī seksa rotaļlieta ļaus atmodināt iekšējās erogēnās zonas, kas padarīs tās izmantošanu aizraujošu un ārkārtīgi patīkamu. Pareizi veidotā forma iedarbosies uz kokrēto zonu, savukārt dažādie vibrācijas režīmi katru reizi sniegs jaunas sajūtas.


Vibratoru G punktam īpatnības

Lielākā daļa vibratoru G punktam ir veidoti tā, lai spēcīgākās tā kustības būtu jūtamas tā galā. Motoriņš ir izvietots tieši vibratora ieliektajā daļā, kas pastiprina stimulācijas efektu. Tiek rekomendēts ne tikai veikt iekļūstošas kustības ar šo seksa rotaļlietu, bet arī izdarīt nelielu spiedienu ar to uz ķermeni, kas izraisīs neparastas, patīkamas sajūtas.

Lai sasniegtu spēcīgu G punkta orgasmu, nav nepieciešams liela diametra vibrators. Lielākoties šīs intīmās rotaļlietas neizceļas ar pārmērīgu platumu. Tās viegli iekļūst ķermenī, netraumējot pat ļoti šauru maksti. Taču, lai rotaļlietas sniegtās sajūtas būtu maksimāli patīkamas, ieteicams iegādāties lubrikantu, kas uzlabos vibratora slīdamību.


Vibratori iekšējām erogēnajām zonām tiek vadīti ar pogām, kas atrodas uz ierīces. Vibrācija var būt dažādas intensitātes un veidu. Lai uzbudinājums sasniegtu savu augstāko punktu, ieteicams sākt ar lēnu stimulāciju un pakāpeniski palielināt to. Sajūtas paspilgtinās arī vienlaicīga citu erogēno zonu stimulācija.

Labākie vibratoru modeļi G punktam tiek izgatavoti no drošiem un kvalitatīviem materiāliem. Gēls, silikons, PVC, TPR ir dažādas cietības materiāli, taču tie visi ir patīkami taustei. Preces, kas atrodamas mūsu katalogā, ir piemērotas ilgstošai izmantošanai. Tās visas ir atzītu zīmolu ražotas, izgājušas rūpīgu sertifikācijas sistēmu un atbilst pasaules kvalitātes standartiem šajā jomā.


Izvēlieties savu vibratoru klitoram un G punktam!

Kaut arī visiem izliektajiem stimulatoriem ir līdzīga forma, tie atšķiras pēc izmēriem un papildu stimulācijas iespējām. Mūsu katalogā ir pieejami šādi modeļi:

  1. Klasiskie vibratori G punktam. Tās ir 15-25 cm garas seksa rotaļlietas. Bieži vien tām ir rokturis, kas ļauj to ērti vadīt un uz kura ir izvietotas pogas režīmu pārslēgšanai. Šie vibratori tiek ražoti no dažādiem materiāliem un ir dažādas cietības pakāpes. Jo vairāk vibrācijas režīmu, jo augstāka ir vibratora cena. Tos var izmantot ne tikai sievietes labsajūtai, bet arī vīrieša prostatas stimulācijai. Pirms nodot ierīci citam cilvēkam, nepieciešams veikt rūpīgu tās dezinfekciju.
  2. Vibratori G punktam un klitoram. Sieviete var gūt vislielāko baudu, kad tiek stimulētas vairākas erogēnās zonas vienlaicīgi. Ideālā kombinācija - vienlaicīga iedarbība uz maksts sieniņām un klitoru. Vibratoriem, kas paredzēti šādai stimulācijai, ir īpašs “izaugums” vai izvirzījums, kas domāts klitoram. Šī daļa vibrē vai nu kopā ar pašu vibratoru, vai atsevišķi. Šāda intīmā rotaļlieta ļauj izjust daudz vairāk baudas. 
  3. Mini vibratori G punktam. Lai pieskartos īpašajai vietiņai, kas atrodas maksts priekšējā sieniņā, nav nepieciešams ievadīt vibratoru pārlieku dziļi. G punkts atrodas aptuveni 2-2,5 cm dziļumā. Tādēļ pilnīgi pietiek ar nelielu stimulatoru, lai izjustu baudu. Mini rotaļlietas ir īpaši ērti ņemt līdzi jebkur, jo tās viegli ietilpst sievietes somiņā vai čemodānā. Tai pat laikā to funkcionalitāte neatpaliek no lielākiem modeļiem.


08.10.2019 12:00:41
0
949

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem