Kas ir vibrators ar sildošo funkciju?

  • Kas ir vibrators ar sildošo funkciju?

Mūsdienu sex wellness ierīču zīmoli ražo modeļus ar rotāciju, pulsāciju, berzi. Tomēr īpašu vietu šajā sarakstā ieņem rotaļlietas ar sildīšanas funkciju. Šāds modelis sniegs Jums īpašu pieredzi un vairos spilgtās emocijas no procesa. Ja vēlaties izvēlēties tieši šādu modeli, šis raksts Jums noteikti palīdzēs.

Kas ir apsildāms vibrators? 

Vibrators ar sildošo funkciju ir intīma rotaļlieta, kas spēj paaugstināt savu temperatūru vidēji līdz 45 grādiem. Sildīšanas funkciju var izmantot gan masturbācijas sākumā, gan tieši tad, kad tuvojas baudas virsotne. Siltums darbojas kā asinsrites katalizators (piesaistītājs), nesot asinis uz dzimumorgāniem. Vibrācijas funkcija šādiem vibratoriem ir pilnīgi autonoma, tas nozīmē, ka varat to ieslēgt atsevišķi no vibrācijas. Sildīšana ir tikai papildus funkcija, ko varat izmēģināt, bet ne vienmēr izmantot. Ja jums patīk siltums un ir interesanti to izmantot erogēno zonu stimulēšanai, tad šāda ierīce Jums būs lieliski piemērota. 

Vibratoru ar sildošo funkciju var izmantot kopā ar sildošu intīmo lubrikantu, lai palielinātu baudu. 

Šāda rotaļlieta būs piemērota glāstiem vienatnē un pāros. 

Ir vērts atzīmēt, ka Jūs nesaņemsiet apdegumu. Temperatūra paaugstinās pavisam nedaudz, bet pietiekami, lai cilvēks sajustu patīkamu siltumu. 

Ne visām rotaļlietām ir sildīšanas funkcija. 

Tālāk būs norādīti modeļi, kuriem teorētiski un praksē sildīšanas funkcija var būt: 

Truši ir vibratori, kuriem ir makstī ievietojams galvenais kāts un neliels zariņš klitora masēšanai; 

Reālistiskās formas vibratori, kas detalizēti kopē vīrieša dzimumorgānu

• Ar rotāciju - papildus sildīšanai tiem būs vēl viena papildu funkcija - rotācija;

 • Vibrācijas masieri (Wand masieri-nūjiņas vibratori)– parasti lieli, ar lielu rokturi un noapaļotu galvu. Tie ir labi, jo ir piemēroti muguras, kāju, pēdu masāžai pēc smagas dienas. Protams, vibrācijas masieri var izmantot arī seksa vai masturbācijas laika; 

• Ar kustīgu ādu – jaunas paaudzes rotaļlietas, kas pēc sajutām būs maksimāli pietuvinātas vīrieša dzimumloceklim; 

Noderīgi padomi apsildāma vibratora izvēlei

Ja esat nolēmis, ka Jums ir nepieciešama tieši šāda rotaļlieta, pirms pirkšanas rūpīgi izpētiet veikala preču sortimentu. Jums jāpievērš uzmanība šādiem jautājumiem:

1. Materiāls. Tam jābūt kvalitatīvam, drošam, labi jāvada siltums. Dodiet priekšroku silikonam, termoplastiskai gumijai, termoplastiskam elastomēram, PVC, lateksam.

2. Režīmu un ātrumu skaits. Jo vairāk to, jo spilgtāka būs pieredze. Ātruma palielināšana palielinās uzbudinājumu.

3. Kontroles metode. Tās var būt pogas uz korpusa, īpašs reljefs vibratora pamatnē, tālvadības pults vai programma viedtālrunī. Pareizi izvēlēta (Jums piemērota) metode garantē ērtu lietošanu un prieku.

4. Seksa rotaļlietas formas faktors. Dažiem patīk reālistiski modeļi, bet citi dod priekšroku klasiskam dizainam. Ar vibratoru var glāstīt maksti, klitoru, tūpļi vai erogēnās zonas – tieši no šiem parametriem būs atkarīga vibratora forma un garums. 

5. Izlemiet, kurām erogēnajām zonām Jūs izmantosiet ierīci.

Izmantojiet šos padomus un Jūs trapīsiet desmitniekā!!!

Apsildāmo vibratoru priekšrocības:

Palīdz atpūsties un iegūt daudz orgasmu, ļauj eksperimentēt  pāriem, sniedz neparastas sajūtas temperatūras paaugstināšanās dēļ savienojumā ar vibrāciju. 

Kā lietot un kopt?

1. Vibratora lietošana ir aktuāla masturbācijas procesā vai priekšspēles laikā ar mīļoto cilvēku. Pievienojiet to procesam, kad esat pietiekami uzbudināti.

2. Pirms vibratora lietošanas vari samīļot sevi ar rokām vai likt to izdarīt savam partnerim.

3. Kad jūtat, ka tas ir nepieciešams, ieslēdziet sildīšanas funkciju.

4. Ja plānojat iegremdēt ierīci ķermenī, noteikti izmantojiet lubrikantu, tas jo īpaši attiecas uz anālo iekļušanu.

5. Izbaudiet un izklaidējieties.

Vienmēr nomazgājiet intīmo rotaļlietu tūlīt pēc lietošanas tekošā ūdenī. Ieteicams iegādāties īpašu intīmo rotaļlietu tīrīšanas līdzekli.

Jautājumi un atbildes:

Līdz cik grādiem var uzkarsēties vibrators?

Ne vairāk par 45 grādiem. Šī temperatūra ir optimāla, lai sajustu patīkamu siltumu un palielinātu asinsriti bez apdegumiem. Ražotāji saprot, ka pie ļoti augstas vibratora temperatūras cilvēks var apdedzinaties, tāpēc neviens sex wellness toys ražotājs nepiedavā vibratorus, kas uzkarst vairāk par 45 grādiem.

Vai var apdedzināties ar apsildāmu vibratoru?

Tas nav iespējams, jo iepriekš norādītā temperatūra var radīt tikai patīkamas sajūtas, bet nekādā gadījumā neizraisis apdegumus.

Kā vibratora sildīšana ietekmē sajūtas?

Temperatūras paaugstināšanās palīdz palielināt asinsriti dzimumorgānu rajonā. Asinis ieplūdīs klitorā un kaunuma lūpās, tās palielināsies, tas radis spēcīgu uzbudinājumu un velmi. 

Vai ir sildošie vibratori anālajai stimulācijai?

Protmas, tādi arī ir - reālistiskie ,vibrējošie un pulsējošie. Parasti šadam anālajām rotaļlietām būs īpašs izliekums, mazs diametrs un garums, lai nesabojātu taisnās zarnas.

Vai ir masturbatori ar sildošo funkciju?

Protams! Eksistē arī masturbatori ar sildošo funkciju.


Laujieties siltuma valdzinājumam...

Vibratori ar sildošo funkciju noteikti parsteigs Jūs!


03.02.2023 18:47:16
0
348

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem