Vibrators tauriņš

  • Vibrators tauriņš

Vibrators Tauriņš ir seksa rotaļlieta, kas stimulē kājstarpi un klitoru. Izmantošanas laikā to var turēt rokās vai piestiprināt pie ķermeņa ar īpašām siksniņām. Šis burvīgais stimulators spēj izsaukt spēcīgus klitorālos orgasmus.

Klitoram paredzētais vibrators vizuāli līdzinās skaistam tauriņam. Īpašais reljefs un mazie izvirzījumi uz tā ir īpaši radīti, lai maigi stimulētu kājstarpi un kaunuma lūpas. Savukārt “ūsiņas”, kas atrodas uz tā galvas, procesa laikā pieskaras klitoram, izsaucot spēcīgu uzbudinājumu. Seksa rotaļlieta var vibrēt ar dažādu intensitāti, kas ļauj ātri sasniegt orgasmu.


Kam ir vērts iegādāties vibratoru-tauriņu?

Izmantot klitorālo tauriņu var gan masturbācijai vienatnē, gan klasiskā seksa laikā. Tā var kļūt par lielisku dāvanu mīļotajai sievietei vai labai draudzenei. Vibratora maigās kustības nevienu sievieti neatstās vienaldzīgu. Iespēju iegādāties tauriņu jāapsver:

  • Sievietēm, kuras dievina klitorālos orgasmus. Tieši šāda seksa rotaļlietu forma izraisa visspēcīgāko uzbudinājumu. Tā iedarbojas uz vairākām erogēnajām zonām vienlaikus. Taču, ja ir vēlme vienlaicīgi izjust arī iekļūšanu ķermeņu iekšpusē, var izvēlēties tam speciāli paredzētu tauriņu ar papildu izvirzījumu.
  • Sievietēm, kas vēlas attīstīt savu jutekliskumu. Biežas rotaļas ar šādu ierīci palielina asins pieplūšanu vēdera lejasdaļas orgāniem. Tā rezultātā mostas tur atrodamie nervu gali un palielinās šīs zonas jutīgums. Rezultātā pēc eksperimentiem ar klitora stimulatoriem sekss ar vīrieti kļūst vēl interesantāks.
  • Pāriem, kas vēlas labāk viens otru iepazīt. Vizuāli tauriņš neatgādina vīrieša dzimumlocekli un gultā neizsauc greizsirdību. Taču ar tā palīdzību var pieskarties ne tikai kājstarpei, bet arī citām ķermeņa daļām. Krūšu, vēdera, gurnu glāsti arī uzbudina un padara priekšspēli vēl aizraujošāku.
  • Pāriem, kuros sieviete sasniedz orgasmu vēlāk par vīrieti. Tauriņš spēj jūtami pastiprināt sievietes uzbudinājumu. Tas palīdz ātrāk sasniegt baudu, kas bieži rezultējas vienlaicīgos partneru orgasmos. To iespējams ērti piestiprināt pie ķermeņa un izmantot vaginālā seksa laikā. Vibrators-tauriņš nekādi netraucē dzimumlocekļa iekļūšanai sievietes ķermenī.


Atsauksmes liecina, ka vibrators-tauriņš ir viena no mīļākajām seksa rotaļlietām tūkstošiem sieviešu. Tā ir vizuāli skaista mantiņa, kas patiesi padara intīmo dzīvi interesantāku!


Kā izvēlēties vibratoru-tauriņu?

Šie vibratori mēdz būt dažādu izmēru. Ir pieejami lielāka izmēra modeļi, kas sasniedz pat plaukstas lielumu. Tie spēj vienlaicīgi stimulēt lielāku zonu, taču var nebūt tik ērti izmantošanai seksa laikā. Pāru spēlēm labāk izvēlēties vidēja vai maza izmēra modeli. Lielākie modeļi ir ideāli piemēroti masturbācijai.

Tauriņa vadīšana notiek, izmantojot pogas uz tā korpusa vai tālvadības pulti. Tam ir vairāki vibrācijas ātruma režīmi. Ātrums tiek regulēts ar pogām vai grozāmu slēdzi. Mūsdienīgākie modeļi var būt aprīkoti arī ar dažādiem vibrācijas veidu režīmiem, kuru laikā mainās tauriņa vizuālais izskats.

Lielākoties vibratorus tauriņus darbina baterijas vai akumulators. Uzlādējamo vibratoru ir vieglāk izmantot, atliek vien atcerēties to laicīgi pieslēgt strāvai. Ar baterijām darbināmie modeļi arī ir praktiski, taču jāatceras savlaicīgi tās iegādāties.


Šo intīmo seksa rotaļlietu ieteicams izmantot ar siksniņām. To garumu var regulēt, līdz ar to tās derēs jebkurai sievietei. Stiprinājumi aptver gurnus un fiksē ierīci vienuviet, atstājot rokas brīvas. Tāpat iespējams noņemt visas siksniņas un izmantot rotaļlietu bez tām, taču izmantošanai seksa laikā siksniņas ir īpaši ērtas.


Tauriņi nēsāšanai ir jauns seksa rotaļlietu veids. Tos ievieto biksītēs un ieslēdz ar telefona palīdzību. Šāda rotaļlieta ir nemanāma zem drēbēm, tādēļ to var nēsāt pat darbā. Motoriņš darbojas bez skaņas, kas ļauj izjust baudu pat cilvēku pilnās vietās.

Mūsu intīmpreču veikalā ir apkopoti desmitiem vibratoru-tauriņu modeļu. Tie ir ražoti no drošiem materiāliem un ir piemēroti biežai lietošanai. Ieteicams tos izmantot kopā ar lubrikantu, lai padarītu sajūtas vēl spilgtākas. Jau šodien jūs varat iegādāties šo seksa rotaļlietu - visi modeļi ir pieejami! Piegāde tiek veikta ātri un uz jebkuru adresi Latvijā. Jūsu pirkumi ir anonīmi: garantējam, ka informācija par nosūtītāju un jūsu sūtījuma saturu ir konfidenciāla.

11.10.2019 16:20:14
0
967

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem