Vibroolas - intīmpreces

  • Vibroolas - intīmpreces

Vibroolas

Kas ir vibroola?

Vibroolas — tie ir nelieli olas formas vibratori, ko iespējams izmantot visdažādākajos veidos gan vienatnē, gan pārī. Ierīces diametrs svārstās no 2 līdz 4,5 centimetriem, savukārt tās garums reti pārsniedz 9 centimetrus. Ja vibroolu vēlaties nēsāt ievietotu ķermenī, vislabāk izvēlēties modeli, kura diametrs ir 2,5 līdz 3,5 centrimetri: tas netraucēs kustībām un sniegs patīkamu piepildījuma sajūtu. Tālvadāmās vibroolas ir īpaši ērti izmantot ilgstošākai nēsāšanai ķermeņa iekšpusē.


Vibroolas iekšpusē ir motoriņš, kas ļauj ierīcei kustēties. No tā jaudas atkarīga vibrācijas intensitāte: jo vairāk ātrumu un režīmu, jo interesantākas izmantošanas iespējas. To darbina vai nu baterijas, vai akumulators, kā arī pieejami modeļi ar dažādām vadības iespējām.


No izgatavošanas materiāla ir atkarīgs izmantošanas ilgums, kopšana un glabāšana. Visbiežāk sastopami divu veidu modeli:

  1. Silikons ir maigs materiāls, kas ir drošs un piemērots biežai izmantošanai, neizraisa alerģisku reakciju vai kairinājumu. Ķermeņa iekšpusē silikona vibroolu pieļaujams nēsāt līdz 6 stundām. Tā var būt gluda vai samtaina un ir viegli kopjama, nepieciešams vien nomazgāt to ar ūdeni. Ieteicams glabāt tur, kur nav tiešas saules staru iedarbības. Silikona vibroolas izmantojamas tikai ar lubrikantiem uz ūdens bāzes.
  2. Plastmasa vai ABS. No šī materiāla ražotu vibroolu ķermenī var ievietot uz laiku līdz 3 stundām. Tad tā ir jāizņem un jāietur pauze.


Kā var izmantot vibroolu?

Katram pārim būtu nepieciešams iegādāties vibroolu. Tā ir universāla rotaļlieta, kuru var izmantot dažādu zonu stimulācijai: tā nav obligāti jāievada ķermenī. Ar to var pieskarties krūtīm, klitoram, kājstarpei vai pat vīrieša sēkliniekiem! Tā ir īpaši piemērota arī:

  • Sievietēm, kuras vēlas just baudu dažādās vietās. Vibroolu, kas tiek nēsāta ķermeņa iekšpusē, iespējams ieslēgt jebkurā brīdī. Tādējādi iespējams sasniegt orgasmu gan darbā vai kafejnīcā, gan pastaigas vai treniņa laikā. Tas ne tikai ļauj fantāzijai strādāt, bet arī pilnībā mainīt intīmo dzīvi. Ir vērts to kaut vienreiz izmēģināt, lai gribētu atgriezties pie šīs nodarbes atkal un atkal.
  • Sievietēm, kurām patīk masturbēt. Izmantot vibroolu ar pulti var gan individuāli, gan kopā ar ievietošanai ķermenī paredzētām intīmajām rotaļlietām. Tā ļauj stimulēt klitoru vai maksts iekšpusi. Mainot vibrācijas režīmu, iespējams paildzināt vai paātrināt orgasma sasniegšanu.
  • Tiem, kam nākas slēpt savas intīmās rotaļlietas. Vibroola ir neliela, kompakta un praktiski nejūtama svara ziņā. To iespējams noslēpts pat vienkārši skapī.
  • Pāriem, kuriem patīk vibrācijas sniegtās sajūtas. Jebkurš vibrators spēj dažādot divu cilvēku intīmo dzīvi. Tas ir lielisks palīgs partnera un sava ķermeņa izzināšanā, visdažādāko zonu stimulācijā, kā arī priekšspēles laikā. To iespējams izmantot pat pēdu masāžai! Pamēģiniet pieskarties ar to zem ceļa, starp lāpstiņām, kā arī muguras lejasdaļas apvidū.
  • Tiem, kam patīk eksperimentēt. Ja ar vibroolu pieskarsieties klitoram vaginālā seksa laikā, sieviete izjutīs spēcīgu baudu. Vēl to iespējams ievietot makstī anālā seksa laikā.
  • Sievietēm, kuras trenē vaginālos muskuļus. Kēgela vingrinājumus iesaka veikt, izmantojot vaginālās bumbiņas, taču tam derēs arī vibroola. Arī to var turēt ķermeņa iekšpusē stāvus vai guļus pozīcijā, saspiest ar dažādu intensitāti vai izgrūst no ķermeņa. Turklāt, ja nodarbību laikā ieslēgsiet vibrāciju, tās noteikti beigsies ar orgasmu! Šāda prakse kļūs par daudzu slimību patīkamu profilaksi, paaugstinās jutīgumu un liks vēlēties nodarboties ar seksu biežāk.


Ja jūs vēlaties iegūt savā īpašumā universālu, taču ne dārgu seksa rotaļlietu, ir vērts izvēlēties vibroolu. Šis vibrators lieliski iederēsies neskaitāmās intīmās situācijās!


Iesakām lietot kopā ar lubrikatu, visi lubrikanti šēit.


07.10.2019 16:27:02
0
1033

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem