Klitora gaisa pulsatori - stimulatori no Womanizer

  • Klitora gaisa pulsatori - stimulatori no Womanizer

Vīrietis (vai sieviete) vai Womanizer - tāds ir jautājums.


Tikai nenobīstieties, mīļās dāmas! Lai arī kādam tas varētu izklausīties baisi, vārds vakuums, proti, gaiss, ir visprecīzākais, lai raksturotu šī mazā palīga darbības principu, un , nē, tas nav arī mini putekļu sūcējs, varat mierīgi uzelpot.

Šis plaukstā iegulstošais aparātiņš būs jūsu palīgs, labākais draugs brīžos, kad ir nepieciešams laiks sev. Atkarībā no sev atvēlētā laika, stimulators pielāgosies Jūsu grafikam - tas spēs Jums sasniegt orgasmu tikai dažās minūtēs vai pat minūtes ietvaros, kam, manuprāt, vajadzētu tikt ierakstītam Ginesa pasaules rekordu grāmatā.

Īsumā par pašu Womanizer

Tā radītājs Maikls Lenke, septiņu gadu garumā loloja un attīstīja savu ideju par sievietes labsajūtas gūšanu ar savas sievas palīdzību, kura arī nāca klajā ar pašu nosaukumu - lai uzsvērtu, ka šis produkts ir pilnībā paredzēts sievietēm. Mūsdienās šī gaisa - vakuuma tehnoloģija ir patentēta un Womanizer ir kļuvis par vienu no vispārdotākajām seksa rotaļlietām pasaulē. Pašai intīmpreču nozarei un tādām ierīcēm kā Womanizer palīdz arī tas, ka seksa rotaļlietas tagad arvien biežāk tiek dēvētas par seksa tehnoloģiju ierīcēm, un to tehnoloģiskie atklājumi un jauninājumi tiek slavēti.

Darbības princips, stimulācija

Pats koncepts patiesībā ir salīdzinoši unikāls : jūs novietojat mazo silikona galvu uz klitora, un ierīce nodrošina ātru gaisa spiediena pulsāciju - sūkšanu lokalizētajā zonā.

Sajūtas nevarētu raksturot ne kā vibrāciju vai sūkšanu — godīgi sakot, domāju, ka tikai šāda rotaļlietiņa var radīt šādu sajūtu. Silts ieteikums dāmām ar pīrsingiem klitora apvidū noņemt savas rotas, kas varētu nonākt saskarsmē ar Womanizer tā darbības laikā.

Uzbūves, kvalitātes un specifikāciju ziņā tas izietu seksa rotaļlietu tehnisko apskati pa nullēm. Pulsatori ir uzlādējami ar USB uzlādes vadu, kas mūsdienās ir obligāta komponente luksusa rotaļlietai — kuram gan ir laiks nomainīt baterijas ārkārtas gadījumā?

Atkarībā no paša modeļa būs attiecīgi svars, izmērs un materiāls. Womanizer piedāvā mazus, kompaktus un vieglus pulsatorus no silikona vai plastmasas, kā arī tādus, kas garumā būs līdz ar plaukstu un ar maziem metāla dekoratīviem elementiem, bet visiem kopīgs ir uzgalis, kas, pašsaprotami, ir no silikona un noņemams - maināms, jo mēs visas neesam vienādas.  Vēlies ienirt dziļāk orgasma ūdeņos? Tādi Womanizer pulsatori kā Pro, Premium, Plus Size, Pro40, Classic, InsideOut, Duo, Liberty, Starlet 2 ​ir ūdensizturīgi, lai savu īpašo mirkli varētu baudīt arī vannā vai atsvaidzinošā dušā - vācu inženierija tās labākajā līmenī!

Kā es varu zināt, vai man ir nepieciešama cita izmēra stimulācijas galviņa?

  • Ja stimulācija ir pārāk intensīva, pat ar zemāko iestatījumu, vai arī jūtat neparastu spiedienu, vajadzētu apsvērt iespēju nomainīt stimulatora galviņu pret lielāku.
  • Ja pulsatora galviņa ir  neērti ‘apņēmusi’ pašu klitoru - lielāks būs labāks.
  • Ja tomēr vajadzīga intensīvāka stimulācija, pamēģiniet pāriet uz mazāku galviņas izmēru.

Šeit atrodiet sev piemērotāko uzgali - galviņu

Cik ilgi var izmantot klitora pulsatoru Womanizer?

Tā kā Womanizer pulsatori spēj palīdzēt sasniegt kulmināciju ļoti ātri, un šis aspekts daudzus neuztrauks, paši ražotāji neiesaka to izmantot ilgāk par 15 minūtēm vienas ‘sesijas’ laikā. Protams, Jūs varat baudīt savu divvientulību tik ilgi, cik vēlaties, kamēr nejūtat sāpes vai diskomfortu! Pats pulsators automātiski izslēgsies no 10 līdz 30min atkarībā no modeļa, ja nav pieslēgts uzlādei un ja netiek izmantots.

Svarīgi gan minēt, ka šis nebūs produkts ko izmantot, ja nēsājat elektrokardiostimulatoru, esat grūtniece vai nesen dzemdējusi, vai arī ciešat no ādas slimībām.

Kādu lubrikantu izmantot ar savu Womanizer?

Lubrikanti uz ūdens bāzes ir vislabākais risinājums Womanizer produktiem.  Pulsatora galviņa - uzgalis ir izgatavots no medicīniskā silikona, ko var sabojāt lubrikanti uz silikona bāzes.

Tīrīšana, kopšana

Kā jau ar visam citām rotaļlietām, ieteicams izmantot speciālu tīrīšanas līdzekli. Ūdensizturīgos Womanizer drīkst ar ūdeni tīrīt pēc tam  gan to rūpīgi nosusinot ar tīru salveti vai atstājot izžūt.


Atgriežoties pie pirmā jautājuma, kam tad dotu priekšroku? Ja labi grib, tad var taču patīkamo ar lietderīgo apvienot, proti, orgasma medībās iesaistīt arī savu partneri, lai gan rodas jautājums, vai partnerim neuzvandīs greizsirdības jūtas.

Diemžēl Womanizer nav vēl radījis stimulatoru ar mākslīgo intelektu, kas spētu ar mums komunicēt, flirtēt, un attiecīgi aizstāt partneri, bet nekas nepārspēs ierīces prasmes un spēju ātrā un praktiskā manierē sasniegt septītās baudas debesis. 

Ieskaties šeit , Jūs esat tikai dažu klikšķu attālumā no jauna labākā drauga!

02.09.2022 15:46:35
0
401

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem