Anālie aizbāžņi - rokasgrāmata

  • Anālie aizbāžņi - rokasgrāmata

Anālie aizbāžņi - rokasgrāmata

Viss, kas jāzina par anālajiem aizbāžņiem


SuperStar intīmpreču veikalā jums ir iespēja iegādāties kvalitatīvus anālos aizbāžņus no labākajiem ražotājiem par izdevīgām cenām. Piedāvājumā ir visdažādāko dizainu modeļi, kā arī citas preces, kas ir noderīgas izmantošanai kopā ar anālajiem stimulatoriem. Mēs esam sagatavojuši jums visu nepieciešamo, lai jūsu pirmā pieredze šajā jomā būtu patiesi patīkama un vienkārša! Ja jūs apsverat anālā aizbāžņa iegādi, šis raksts jums pavisam noteikti noderēs: mēs esam apkopojuši vienuviet atbildes uz visiem aktuālākajiem jautājumiem par anālā aizbāžņa izvēli un pareizu izmantošanu.


Kas ir anālie aizbāžņi?

Atšķirībā no vaginālajiem stimulatoriem, kas ir domāti atkārtotu iekļūšanas kustību veikšanai, aizbāžņi ir paredzēti ievietošanai uz ilgāku laiku, tiem paliekot un slīdot ķermeņa iekšpusē. Līdz ar to aizbāžņi visbiežāk ir gludi un salīdzinoši neliela izmēra. Klasisks aizbāznis sastāv no:

1. nelielas galvenās daļas ar smailāku galu vieglākai tā ievietošanai;

2. sašaurinājuma jeb “kājiņas”, kura saudzīgi atrodas sfinktera apvidū, nestiepjot to;

3. nodalošas pamatnes, kas atrodas ārpusē un notur aizbāzni tam paredzētajā vietā; tā var būt arī vizuāli pievilcīgi dekorēta.


Kādas sajūtas sniedz anālie aizbāžņi?

Šīs kategorijas intīmās rotaļlietas ļauj sajust īpašu piepildījuma sajūtu, neveicot papildu kustības atkārtotai iekļūšanai. Un tā pat nav aizbāžņa galvenā priekšrocība! Kad orgasma laikā muskuļi saraujas, aizbāznis rada tiem nepieciešamo pretestību, pastiprinot orgasma efektu. Anālās atveres apvidū atrodas daudzi īpaši jutīgi nervu gali, kas pastiprināti reaģē uz stimulāciju un vibrāciju. No SuperStar intīmpreču piedāvājuma jums ir iespēja izvēlēties tādu stimulatoru, kas sniegs baudu tieši jums piemērotākajā veidā.


Kā pareizi ievietot anālo aizbāzni?

Teorētiski viss ir ļoti vienkārši: noskalojiet stimulatoru un ievietojiet to. Taču ir iespējamas atsevišķas situācijas, kas jāņem vērā. Ne vienmēr anālā aizbāžņa izmērs atbilst anālās atveres izmēram; tādā gadījumā lieliski noderēs speciāls lubrikants, kas atvieglos stimulatora ievietošanu. Ja neizdodas ievietot aizbāzni ar pirmo reizi, var izmantot, piemēram, speciālu izsmidzināmo līdzekli vai lielāku daudzumu lubrikanta, kā arī atslābināt anālās atveres muskuļus ar pirkstu palīdzību. Ļaujiet savam ķermenim atvērties: nesteidzieties, pakāpeniski atslābinieties, cik iespējams.


Kad jūtaties gatavi, pamēģiniet ievietot aizbāzni līdz brīdim, kad tā platāka daļa atrodas uz anālās atveres ārējā muskuļa. Lēnām pavērsiet aizbāzni uz leju (aptuveni 45 grādu leņķī), lai viena tā puse pilnībā iekļūtu ķermenī. Ļaujiet sev pierast pie jaunajām sajūtām, tad pavērsiet aizbāzni uz augšu (aptuveni 45 grādu leņķī). Nesteidzīgi atkārtojiet šīs kustības vairākas reizes, ievietojot aizbāzni arvien dziļāk ar katru kustību. Tiklīdz aizbāznis iekļūs ķermenī aiz iekšējās anālās atveres muskuļa, tas nostāsies tam paredzētajā vietā.


Ja jūs ievietošanas procesa laikā izjūtat sāpes vai diskomfortu, ieteicams pārtraukt mēģinājumus, lai jums šī pieredze neasociētos ar nepatīkamām sajūtām. Mēģiniet relaksēties, izpētiet atslābinošus elpošanas vingrinājumus vai izvēlieties kādu no iepriekš minētajiem palīglīdzekļiem.

 

Ieteikumi anālā aizbāžņa izmantošanai

Jums var būt nepieciešams zināms laiks, lai pierastu pie aizbāžņa izmantošanas seksa vai masturbācijas procesā. Vienā pozā jūs varat baudīt neaprakstāmas sajūtas, kamēr citā aizbāznis var būt mazāk komfortabls; tas saistīts ar dažādu muskuļu darbību katrā pozīcijā. Katrs ķermenis ir unikāli veidots, tādēļ nebaidieties eksperimentēt, lai atrastu tieši jums piemērotāko stāvokli. Izmēģiniet dažādus ievadīšanas veidus, pozas un leņķus!


Vibrējošie aizbāžņi klasiskā vaginālā seksa laikā sniedz īpašas sajūtas abiem partneriem. Daudzām sievietēm patīk, ka partneris ar dzimumlocekli sajūt vibrāciju, un ciešāks aptvēriens vaginālā seksa laikā kļūst par patīkamu pieredzi abiem. Savukārt vīrieši atklāj, ka aizbāznis katras kustības laikā stimulē prostatas dziedzeri, tādējādi masējot šo jūtīgo zonu un sagādājot pārsteidzošas sajūtas.


Atsevišķus aizbāžņus ir iespējams nēsāt nemanāmi, piemēram, pastaigas vai randiņa laikā. Šāda pieredze sagādā ne tikai baudu, bet arī adrenalīna devu. Ieteicams ņemt līdzi vienreiz lietojamu maisiņu gadījumam, ja aizbāzni nepieciešams izņemt.


Kā izņemt anālo aizbāzni?

Daži norāda, ka rotaļlietu nav viegli izņemt, jo īpaši pēc orgasma. Šāds muskuļu saspringums ir dabisks, taču ir vairāki padomi, kas ļaus jums viegli izņemt aizbāzni jebkādos apstākļos.


Tāpat, kā stimulatora ievietošanas laikā, ir nepieciešams būt uzmanīgiem arī tā izņemšanas laikā. Tas jādara lēni un pakāpeniski. Turiet pamatni ar vienu roku un uzmanīgi velciet līdz brīdim, kad sajutīsiet pretestību. Noturiet aizbāzni šādā pozīcijā un lēni, dziļi ieelpojiet. Izelpas laikā uzmanīgi velciet aizbāzni. Ja izdodas - lieliski! Taču, ja muskuļu pretestība tomēr ir pārāk liela, mēģiniet vēlreiz un pavērsiet aizbāzni 45 grādu leņķī vispirms uz leju, tad uz augšu, gluži kā tā ievietošanas brīdī.


Pat, ja aizbāznis salīdzinoši viegli padodas izņemšanai, nesteidzieties! Esiet pacietīgi un uzmanīgi pret savu ķermeni.Kā pareizi izvēlēties anālo aizbāzni?

Silikona anālie aizbāžņi

Pirmajai pieredzei ar anālajiem aizbāžņiem vēlams izvēlēties no rotaļlietām ar mazāku diametru un svaru. Īpaši piemēroti būs nelieli silikona aizbāžņi, kas ir mīksti, bet gana tvirti. Tādi aizbāžņi ir ļoti viegli un ir piemēroti arī ilgstošai izmantošanai gan seksa, gan masturbācijas laikā. Rotaļlietas ar silikona pārklājumu izmantojamas tikai ar lubrikantiem uz ūdens bāzes.


Silikona aizbāžņi mēdz būt arī ar vibrācijas funkciju. Tie ir universāli savā pielietojumā un derēs gan iesācējiem, gan tiem, kuru īpašumā jau ir anālās rotaļlietas. Pirmajai  reizei vibrācija kā stimulācijas metode var šķist pārlieku intensīva, taču šo funkciju ir iespējams ieslēgt un izslēgt pēc vēlēšanās. Pēc pirmo iemaņu gūšanas, vibrācija kļūs par pilnīgi jaunu sajūtu avotu. Dziļas vibrācijas atslābina un patīkami stimulē abus partnerus.Metāla anālie aizbāžņi

Gludus metāla aizbāžņus visbiežāk izvēlas pāri. Tas ir viens no praktiskākajiem aizbāžņu veidiem, viegli kopjams un izmantojams kopā ar jebkādiem lubrikantiem. To pamatne parasti ir veidota tā, lai vizuāli piešķirtu pikantu odziņu.


Aizbāžņi ar reljefu ir piemēroti izmeklētas baudas cienītājiem: tos ir viegli un ārkārtīgi patīkami ievietot. Pateicoties reljefam, tiek maigi masētas un stimulētas visas jūtīgākās anālās atveres zonas.


Nebaidieties iepriecināt savu partneri: atklājiet jaunus baudas gūšanas veidus, kā arī esiet atbildīgi savas un partnera intīmās veselības un mīlestības jautājumos! Savukārt mēs parūpēsimies par to, lai viss, kas nepieciešams jūsu intīmajai dzīvei, ir pieejams vienuviet!06/09/2019 09:51:00
0
1818

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!
I have read Terms of Use and Privacy Policy and agree with conditions