Kāpēc vaginālās lodītes – efektīvākas par vienkāršiem Kēgela vingrinājumiem

 • Kāpēc vaginālās lodītes – efektīvākas par vienkāršiem Kēgela vingrinājumiem

Kāpēc vaginālās lodītes – efektīvāki par vienkāršiem Kēgeļa vingrinājumiem?

Ir tāds tautas teiciens: "viss, kas netiek trenēts un attīstīts –degradējas". Cilvēka organismā visvairāk jātrenē muskulatūra. Ja muskuļi netiek noslogoti un vienlaicīgi netiek sadedzinātas liekās kalorijas, ķermenis kļūst ļumīgs un neglīts, redzamākajās vietās uzkrājas tauciņi, kā arī pasliktinās vispārējā pašsajūta, darbaspējas un veselība.

Tieši tāpēc fitnesa centri nekad nepaliks bez klientūras.

Tomēr sievietes organismā ir nemanāmi muskuļi, kas nav redzami spogulī, kā piemēram, vēdera preses unsēžamvietas muskuļi. Taču to ļenganums ar laiku var novest pie jūtamām veselības problēmām. Tie ir iegurņa muskuļi.

Tāpat kā ir speciāli vingrinājumu kompleksi kaklam, bicepsiem, ikru un sēžamvietas muskuļiem, arī intīmajiem muskuļiem ir īpaša vingrošana – Kēgeļa komplekss. Tiem ir arī speciāli trenažieri, piemēram, vaginālās bumbiņas.

Kā iedarbojas Kēgeļa vingrinājumi?

Ja sieviete grib būt labā fiziskā formā, viņa izpilda dažādus vingrinājumus, piemēram, noliekšanos, pietupienus, pagriezienus. Citiem vārdiem sakot, veic noteiktu skaitu kustību atsevišķām muskuļu grupām.

Arī intīmos muskuļus jānodarbina, lai tie būtu normālā tonusā. Problēma tāda, ka daudzas sievietes nezina, kur šie muskuļi atrodas, un, nereti tos pat nespēj sajust. To var iemācīties, izpildot speciālos Kēgeļa vingrinājumus. Dažus no tiem var izpildīt nemanāmi, pat atrodoties darbā.

Regulāri treniņi noteikti nesīs augļus. Jūs pamanīsiet, ka Jūsu intīmā dzīve kļūs patīkamāka un piesātinātāka un samazināsies tādu nepatīkamu kaišu kā stresaina urīna nesaturēšana, dzemdes un maksts noslīdēšana, riski.

Starp citu, arī vīriešiem ir līdzīgi muskuļi. Tāpēc Kēgeļa vingrinājumi noder arī stiprajam dzimumam!

Kāpēc labāk trenēties, izmantojot vaginālās lodītes?

Patstāvīgi vingrinājumi ir noderīgi, bet vēl labāk vingrot , izmantojot speciālus trenažierus. Un atkal vilksim paralēles ar parasto fitnesu: var izpildīt korpusa pagriezienus un noliekšanos, bet vingrošana ar riņķi papildus noslogo un stimulē muskuļus, palīdzot ātrāk tikt vaļā no liekajiem tauciņiem uz sāniem.

Ja makstī tiek ievietots kāds noteiktas formas un izmēra priekšmets, tad tas liks intīmajai muskulatūrai strādāt enerģiskāk. Tātad, vajadzīgais efekts tiks sasniegts ātrāk un to būs vieglāk noturēt. Tieši tādēļ nepieciešami vaginālās lodītes.

Kāpēc vajadzīgi divu fāžu vaginālās bumbiņas – divi dažādi trenažieri?

Tas palīdz kāpināt treniņu efektivitāti:

 • 1.fāzes vaginālai konuss paredzēts iesācējiem. Ja Jūs nekad neesiet trenējuši ieurņa muskuļus, visdrīzāk, tie Jums ir atslābuši, un tas nozīmē, ka jāsāk ar mazāku piepūli. Kad vajadzīgais efekts būs sasniegts, varēs virzīties tālāk.
 • 2.fāzes vaginālais konuss nepieciešams, lai pastiprinātu un pastāvīgi uzturētu pirmās fāzes gaitā sasniegto efektu.

Sākumā pietiek ar to, ka Jūs pielietosiet vaginālās bumbiņas, atrodoties miera stāvoklī. To jācenšas noturēt iekšā pēc iespējas ilgāk. Pēc tam var pāriet pie speciālajiem vingrinājumiem.

1. un 2. fāzes vaginālās bumbiņas var iegādāties intīmpreču interneta-veikalā "SuperStar.lv". Mēs pārdodam kvalitatīvus Vācijas ražotāja trenažierus. Noklikšķiniet uz kataloga, lai tos apskatītu.

Vaginālās bumbiņas un lodītes.

Maksts vai vaginālās lodītes - ietaise, kas tiek ievietota makstī. Tās forma un svars aprēķināts tā, ka lodītes pastāvīgi cenšas izslīdēt. Sievietes uzdevums – mēģināt noturēt lodītes iekšā, cik ilgi vien iespējams. Vingrinājums ir diezgan vienkāršs, bet dod sievietes organismam daudz "bonusu":

 • tādu problēmu kā urīna un fekāliju nesaturēšana, kā arī dzemdes un maksts noslīdēšana profilakse;
 • ātra intīmo muskuļu atjaunošanās pēc dzemdībām;
 • vingrinājumi ar konusiem palīdz sievietei kļūt par visīstāko dievieti gultā – apmēram pēc nedēļas kopš vingrināšanās uzsākšanasJūsu iegurņa muskuļu tonuss atgriezīsies normā, Jūs spēsiet kontrolēt to saspringumu un savu seksuālo sajūtu līmeni!

Kādas persektīves sievietei paver iegurņa muskuļu nostiprināšana?

Internetveikalā SuperStar.lv Jūs variet iegādāties vaginālās bumbiņas, kas palīdzēs kļūt par dievieti gultā un nostiprināt veselību!

Daudzas sievietes apmeklē fitnesa klubus, cenšoties iegūt skaistu un slaidu figūru. Viņas aizmirst to vissvarīgāko muskuļu trenēšanu, kuri nav redzami un kuri aizpilda ķermeņa telpu starp kaunuma pauguru un astes kaulu.

Vispirms parunāsim par to, ar ko draud iegurņa muskuļu atslābšana.

Var rasties sekojošas problēmas:

 • Seksa kvalitātes pazemināšanās. Pat tādā mērā, ka ne sieviete, ne viņas partneris negūst no intīmās tuvības iepriekšējo apmierinājumu;
 • Smagāka dzemdību norise;
 • Urīna un fekāliju nesaturēšana, gāzu uzkrāšanās. Visa sievietes dzīve sabojāta, jo tajā bieži atgadās nepatīkami neparedzēti momenti;
 • Dzemdes un maksts noslīdēšana;
 • Dzemdes, taisnās zarnas izkrišana. Šādos gadījumos var būt nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās.

Pastāv divi galvenie iegurņa muskuļu atslābšanas iemesli: vecums un grūtniecība, dzemdības. Par laimi, ja problēma nav ielaista, tā ir diezgan viegli atrisināma. Palīdzēs intīmā vingrošana sievietēm un vaginālie konusi, kas nopērkami mūsu internetveikalā.

Kur var iegādāties maksts trenažierus, vaginālās lodītes?

Mūsu intīmpreču inernetveikalā SuperStar.lv Jūs variet iegādāties uzticamu ražotāju kvalitatīvu, sertificētu produkciju.

Noformējiet pasūtījumu tīmekļa vietnē – mēs nosūtīsim preci uz jebkuru Latvijas pilsētu pa pastu vai, izmantojot transporta kompāniju.

25/07/2019 13:19:49
0
2060

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!
I have read Terms of Use and Privacy Policy and agree with conditions