7 padomi ideālam seksam dušā

  • 7 padomi ideālam seksam dušā
Sekss dušā daudziem cilvēkiem var būt uzmundrinoša un aizraujoša pieredze. Tas piedāvā unikālu un intīmu vidi, kas var uzlabot sajūtas un pievienot pieredzei papildu aizrautības līmeni.
Mēs Jums pastāstīsim, kā arī ieteiksim kā sevi un savu partneri nesavainot un gūt maksimālu prieku vannas istabā.
1. Ierobežo sevi ar priekšspēli vannas istabā
Ja Jūs jūtaties neērti, nevarat atrast piemērotu pozu un domas par seksu dušā sāk kaitināt, var mēģināt beigt šo procesu ar savstarpējiem glāstiem. Pieskaries savam partnerim, spēlējies ar ziepju putām, skūpstieties zem ūdens strūklām, veiciet masāžu – tas noteikti uzbudinās abus.
Un, kad abi būsiet iekārdinājuši viens otru, varat pārcelties uz drošāku vietu, piemēram, guļamistabu un turpināt tur.
2. Izvairieties no ziepēm
Ieziepēšana ir ļoti erotiska, bet tikai priekšspēles stadijā. Ja runa ir par dzimumaktu, noskalojiet dušas želeju, jo tā var izraisīt spēcīgu gļotādas kairinājumu.
Nekad neizmantojiet kosmētikas vielas kā lubrikantus. (Vai lubrikantu vietā var izmantot eļļu, krēmu vai, piemēram, vazelīnu?
Atbilde ir – NOTEIKTI NĒ! Visi šie produkti nav paredzēti lietošanai uz gļotādas un izmaina PH maksts skābo vidi, kas savukārt noved pie aizsargmehānismu pasliktināšanas, un var izraisīt infekcijas attīstību).
Pretējā gadījumā mīlestības nakts pēc pāris dienām pārvērtīsies par murgu.
3. Sagatavojiet prezervatīvu jau iepriekš
Saplēst iepakojumu ar mitrām rokām nav īpaši ērti. Kamēr Jūs mēģināsiet atvērt prezervatīva iepakojumu, viss romantiskais noskaņojums var izzust. Tāpēc mēs iesākam jau iepriekš izņemt prezervatīvu un novietot to sev tuvumā, lai to varētu ātri paņemt. Pārdomājiet detaļas jau iepriekš, tas radīs mazāk stresa un ļaus pilnībā izbaudīt vannas priekus.
Un, jā, kontracepcijas līdzekļi ir obligāti. Nedomājiet, ka ūdens traucēs spermai un novērsīs nevēlamo grūtniecību. Turklāt prezervatīvs pasargās Jūs no STS (seksuāli transmisīvām slimībām).
4. Neaizmirstiet lubrikantus
Varētu domāt, ka tie ir lieki: dušā jau tā ir diezgan mitrs, bet ūdens nav smērviela, tas noteikti nepadarīs iekļūšanu un darbības slidenākas un patīkamākas. Gluži pretēji, ūdens izskalos dabisko sekrēciju, kā rezultātā gļotāda kļūs sausa, un sekss var novest pie mikroplaisām.
Ja izmantojat citas metodes, nevis prezervatīvu, izmantojiet lubrikantu uz silikona bāzes, atšķirībā no ūdens bāzes lubrikanta, tas ātri nenomazgājas. 
Tomēr silikons nav savienojams ar lateksu un silikona rotaļlietām, tāpēc ar prezervatīvu un rotaļlietām jālieto tikai lubrikants uz ūdens bāzes
Spiediet ŠEIT un iepazīstieties ar mūsu rakstu par lubrikantiem, kādi tie ir, kā jālieto un kā pareizi izvēlēties sev piemērotāko lubrikantu.
5. Esiet uzmanīgs!!!
Sekss dušā var būt traumējošs. Vannas istabā Jūs varat viegli nokrist, ja grīda būs slidena, sasist vai nejauši salauzt plauktus ar vannas piederumiem. Centieties iztikt bez straujām kustībām, neatbalstieties uz slidenām virsmām – vannas vai izlietnes malām.
Novietojiet paklāju vai dvieli zem kājām, lai neslīdētu uz līdzenas grīdas.
6. Izvēlieties pareizo pozīciju
Uz ceļiem
Šī pozīcija orālajam seksam dušā ir visērtākā, citas būs grūtāk īstenojamas. Viens stāv pilnā augumā, un otrs sēž uz ceļiem. Šajā pozā var ne tikai sagādāt prieku savam partnerim, bet arī stimulēt sevi ar roku, pirkstiem vai seksa rotaļlietu.
Suņu stils (stāvus)
Sieviete noliecas uz priekšu, atspiedusi rokas pret sienu. Vīrietis ienāk no aizmugures. Šajā pozā partneris var glāstīt meitenes gurnus, muguru, vēderu un krūtis, kā arī stimulēt klitoru.
Suņu stils (stāvus ar slīpumu)
Šis variants ir sarežģītāks: viss ir tieši tāpat kā iepriekšējā pozīcijā, tikai partnere atspiež rokas uz grīdas.
Balerīna
Šī pozīcija ir paredzēta tiem, kas vēlas izmēģināt ko jaunu un neparastu. Taču poza prasa no meitenes lokanību un veiklību, jo viņai viena kāja ir jānoliek uz partnera pleciem. Vīrietis šajā brīdī tur sievieti aiz gurniem vai sēžamvietas. Ja neesiet pārliecināti, ka varat to atkārtot, vispirms trenējieties guļamistabā.
Stāvus
Abi partneri stāv taisni, vīrietis aiz sievietes. Ja Jums ir neliela dušas kabīne, kur nav kur apgriezties, šī ir vienīgā ērtā pozīcija. Tā būs piemērota ne tikai seksam, bet arī savstarpējai masturbācijai.
Astoņkājis
Nākamo pozu var izmēģināt, sēžot zem ūdens strūklām. Vīrietis apsēžas, kājas nedaudz paplestas un saliektas ceļos. Ķermenis turas taisni vai nedaudz atliecas atpakaļ, rokas balstās uz vannas dibenu. Meitene iekārtojas starp mīļotā gurniem un uzmet kājas viņam uz pleciem. Lai saglabātu līdzsvaru, viņa atbalsta rokas tāpat kā partneris.
Lotoss
Piemērots arī seksam vannā vai plašā dušā. Partneris sēž uz grīdas, kājas sakrustotas vai saliektas zem viņa. Meitene nometas viņam uz ceļiem un apvij gurnus viņam apkārt. Šajā pozīcijā ir ērti apskaut viens otru un skūpstīties.
7. Izvēlieties ūdensizturīgas seksa rotaļlietas
Ja nolemjat sev palīdzēt ar vibratoru, vispirms pārliecinieties, vai to var izmantot šādos apstākļos (papētiet instrukciju, tur noteikti būs noradīts vai ierīce ir tikai nomazgājama ar ūdeni, vai arī to var iegremdēt ūdenī darbības laikā). Ūdensizturīgo stimulatoru klāsts tagad ir milzīgs. Ja pie rokas nav piemērotas rotaļlietas, izmantojiet dušas galvu: silta ūdens strūklas Jūs var lieliski uzbudināt.

Sekojiet mūsu nelielajai pamācībai, lieciet klāt savu iztēli un ūdens prieki vannas istabā var kļūt par vienu no Jūsu favorītiem.

Klikšķiniet ŠEIT un iepazīstieties ar rakstu par erotisko japānas rituālu - mīlestības vannu - Shunga LoveBath.

Kopumā sekss dušā var būt jautrs un aizraujošs veids, kā paspilgtināt savu seksuālo dzīvi. Ar nelielu sagatavošanos un radošumu jūs varat radīt neaizmirstamu un patīkamu pieredzi.


17.11.2022 16:50:43
0
560

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem