BDSM rotaļlietas

  • BDSM rotaļlietas

Mūsu veikals izceļas ar īpaši plašu BDSM aksesuāru klāstu gan sievietēm, gan vīriešiem. Pat visgrūtāk atrodamās iekārtas iespējams iegādāties pie mums! BDSM seksa rotaļlietu katalogs šeit.


BDSM pamati

Ne tik sen BDSM kultūru pārstāja uzskatīt par kaut ko izvirtušu un kaunu izraisošu. Arvien vairāk cilvēku mūsdienās ir ieinteresēti šajā tematikā. Pastāv uzkats, ka BDSM saistās tikai ar sāpēm un pazemojumu, taču tā nav. Pareizi plānojot un atbildīgi pret to attiecoties, šādas izkaides var dāvāt baudu abiem partneriem.


BDSM kultūra pamatā ir balstīta tikai uz drošiem praktizēšanas paņēmieniem, labprātīgu iesaisti un uzticību partnerim. Šādās attiecībās fiziskais un psiholoģiskais spiediens tiek izdarīts tikai ar abu partneru piekrišanu. Galvenais šādu rotaļu uzdevums to sākumā ir - noteikt pieļaujamā robežas. Piemēram, var izmantot atsevišķus vārdus, kas izvēlēti iepriekš, ar kuru palīdzību padotais partneris var informēt dominanto partneri par pārlieku lielu iedarbības spēku vai tā nepietiekamību.


Šādos scenārijos partneri iesaistās tikai pēc pašu vēlēšanās. BDSM rotaļas savā būtībā ir cieši saistītas ar tematisko atribūtu izmantošanu.


BDSM rotaļlietu un atribūtikas daudzveidība

Mūsdienās vairums ražotāju aktīvi paplašina piedāvāto BDSM preču klāstu. BDSM atribūtiku var iedalīt šādās kategorijās:Katrs aksesuāru veids ir cita iedarbības un spiediena līmeņa.


BDSM aksesuāri ķermenim

Šie priekšmeti ir domāti partnera pamatmaņu - dzirdes un redzes - ierobežošanai. Tādā veidā tiek pastiprināts partnera jutīgums attiecībā uz darbībām ar viņa ķermeni.

Kostīmi, atribūtika fetišiem un dažāda veļa papildina BDSM scenārijus un tēlus, kas ļauj pilnībā ļauties notiekošajam. Galvenie materiāli ir āda, metāls, vinils un latekss, kas ir vienlaicīgi gan agresīvi, gan uzbudinoši. Vispopulārākā krāsa ir melna. Tā padara augumu vizuāli slaidāku, uzsver siluetu un palielina agresivitāti. Metāla akcenti un aksesuāri lieliski papilina koptēlu.


Aksesuāri sasiešanai, fiksācijai, bondāžai

Scenāriji, kas paredz pakļaušanos un apspiešanu, ir tieši saistīti ar sasiešanu un kustību ierobežošanu. Sasiešana, važas un balsti ļauj fiksēt partneri jebkurā jums ērtā un jūsu plāniem atbilstošā pozā. Iegādājoties šīs kategorijas preces, nepieciešams pievērst uzmanību to kvalitātei un praktiskumam. Precēm, kas paredzētas ķermeņa iekāršanai, jābūt spējīgām noturēt lielu svaru.  Verdzības āķis tiek izmantots, lai noturētu cilvēku piekārtā stāvoklī, ļaujot viņu savaldīt un pakļaut dažādiem BDSM spēles veidiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka verdzības āķi ir jāizmanto droši un atbildīgi, ar atbilstošu apmācību un aprīkojumu, un nekad bez uzticama un informēta partnera. Mūsu intīmpreču veikals superstar.lv piedāvā plašu kvalitatīvu preču izvēli no pasaulē slaveniem zīmoliem!


Aksesuāri flagelācijai un pēršanai

Šie priekšmeti ir paredzēti stimulēšanai ar dažādas stipruma un intensitātes pakāpes pēršanu. Jūs varat apvienot vieglus glāstus ar spēcīgiem un biežiem sitieniem: viss atkarīgs no partnera individuālā jutīguma līmeņa. Fiziskās un emocionālās pakļaušanas un dominēšanas ietvaros flagelācija ir viens no galvenajiem aspektiem. Steki, rīkstes, pātagas un pletnes ir lieliski piemēroti instrumenti sāpju nodarīšanai vai izjušanai.


Ļoti bieži dažādas dominēšanas metodes tiek kombinētas, piemēram, pēršana labi saderēs ar partnera ķermeņa fiksēšanu un kustību ierobežošanu. Rīkojoties ar pātagu vai jebkuru citu rīku flagelācijai, dominējošajam partnerim jābūt uzmanīgam, lai izvairītos no pārmērīgu miesas bojājumu nodarīšanas.


Lai labāk izprastu ar ko iesākt savu ceļu aizraujošajā BDSM pasaulē, ieskaties mūsu bloga rakstā par BDSM piederumiem iesācējiem!


05.11.2019 14:08:29
0
2160

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem