Dzimumlocekļa sūkņi un pagarinātāji, kāda ir to atšķirība, kā tos pareizi lietot?

  • Dzimumlocekļa sūkņi un pagarinātāji, kāda ir to atšķirība, kā tos pareizi lietot?

Pat ja sieviete katru dienu vīrietim saka, ka viņam ir normāls dzimumlocekļa izmērs, viņš tik un tā klusībā un sapņos to padarīt vismaz nedaudz lielāku...

Tā ir absolūta patiesība. 

Tāpēc intīmpreču veikalu plauktos ir tik daudz vīriešu cieņas pagarinošu ierīču.

Šodien mēs apskatīsim tādas ierīces kā sūkņi un pagarinātāji , uzzināsim visu, kas par tiem ir jāzina un iepazīsimies ar populārākajiem modeļiem.

Kādas vispārējas metodes vīriešu cieņas pagarināšanai ir zināmas? 

Operācija ir pārāk dārga un bīstama. 

Vakuumsūkņi un pagarinātāji ir tas, kas Jums būs nepieciešams! 

Protams, ja dzimumloceklis erektilā stāvoklī ir 11 cm, un Jums gribas to palielināt līdz 25cm, tad sūkņi un pagarinātāji, diemžēl nepalīdzēs. 

Galvenais ir izvirzīt mērķi un būt pacietīgam, lai iegūtu rezultātu. Dažu mēnešu laikā Jūs varat palielināt savu "draugu" par 3-4 cm. Iespaidīgi? Tad ejam tālāk.

Vispirms noskaidrosim, kā šīs ierīces darbojas kopumā un ar ko tās atšķiras. 

Vakuumsūknis palielina dzimumlocekli, pateicoties augstajam gaisa spiedienam iekšpusē, saskaņā ar vakuuma principu. 

Savukārt, pagarinātājs darbojas citādi: šī ierīce lēnām izstiepj mīkstos audus. Šķiet, ka dzimumloceklis sāk augt, palielinoties garumā un biezumā. Tajā pašā laikā daudzi paplašinātāju modeļi, tiek izveidoti uz vakuuma ierīces bāzes. 

Gan sūkņiem, gan pagarinātājiem ir savi plusi un mīnusi. Turklāt ne viss, kas der vienam, nāk par labu citam. Tāpēc, pirms kaut ko pērciet, Jums objektīvi jāapsver visas iespējas.

Kā lietot sūkni un vai tiešām ir iespējams padarīt dzimumlocekli lielāku?

Teiksim uzreiz: sūknis ir populārāks vīriešu vidū. Starp citu, to izmanto ne tikai dzimumlocekļa paplašināšanai. Ar šo vienkāršo ierīci Jūs varat iegūt pilnīgāku dzimumlocekli dažu minūšu laikā, un efekts turpināsies vairākas stundas. Ar šo lietu var atrisināt erekcijas problēmas, ja vien to cēloņi neslēpjas nopietnās ķermeņa disfunkcijās, bet, piemēram, uztraukumā partnera priekšā. 

Izmēģiniet sūkni, ja nevarat patstāvīgi tikt galā ar ātru ejakulāciju, pirms dodaties pie ārsta un sākat lietot tabletes. 

Ja Jūs finišējiet priekšlaicīgi, kad Jūsu partneris tikko ir sācis uzbudināties, ar vakuuma pumpja palīdzību pāris nedēļu laikā šī problēma var būt atrisināta. 

Un “bonuss” būs ideāls - jūsu “draugs” nedaudz iztaisnosies. 

Lai jūsu dzimumloceklis izskatītos ne tikai nevainojami, bet tajā pašā laikā ari palielinātos, sūknis ir jāizmanto pareizi!!!

Ņemiet vērā vienkāršus norādījumus:

Pirmajā izmantošānas reizē – neizmantojiet vakuuma pumpi ilgāk par 5 minūtēm.

Nesteidzieties !!! Pakāpeniski palieliniet treniņu ilgumu līdz 15 minūtēm.

Procesam nevajadzētu radīt sāpes. Pretējā gadījumā Jūs, iespējams, darāt kaut ko nepareizi, tāpēc labāk ir pārtraukt šīs darbības.

Izmantojiet speciālu lubrikantu!

Klikšķiniet šeit un iegūstiet informāciju – kā pareizi izvēlēties sev piemērotāko lubrikantu. 

Nav jēgas iedziļināties detaļās, taču jums vajadzētu pievērst uzmanību!

Dzimumlocekļa sūķņi iedalās 2 kategorijās:

1 - gaisa

2 - ūdens

Pirmie ir lētāki, otrie ir drošāki. Ja nolemjat iegādāties lētaku variantu, pirms treniņa neaizmirstiet sasildīt dzimumlocekli, to rūpīgi berzējot. 

Hidrosūkņi ir nedaudz dārgāki, taču tie maigi iedarbojas uz audiem, tos netraumējot, un tiem nav nepieciešama nopietna sagatavošanās pirms procedūras: vienkārši apgulieties uz pāris minūtēm karstā vannā, lai sasildītu dzimumlocekli un sēklinieku maisiņus.

Starp citu, pirmie sūkņa lietošanas rezultāti var būt nedaudz sarūgtinās Jūs un atņems entuziasmu. Sākumā dzimumloceklis var būt ļoti jūtīgs – šī blakusparādība var pat traucēt nodarboties ar seksu. Pirmo nedēļu Jūsu dzimumloceklis var būt pat nedaudz mainīs savu pastāvigo krāsu, uz rozā — tā ir arī normāla reakcija uz mehānisku stresu. 

Nekrītiet panikā, ja uz dzimumlocekļa ādas redzēsiet sarkanus plankumus – tā ir zīme, ka mazie kapilāri nevarēja izturēt spēcīgo slodzi. Taču tādi simptomi kā purpursarkani plankumi un erekcijas pasliktināšanās liecina, ka Jūs to darāt nepareizi un, visticamāk, pārsniedzat treniņa laika ierobežojumu. Atcerieties, ka vakuuma sūknis dzimumlocekļa paplašināšanai palīdz uzlabot erekciju, padarīt to gludu, bet ne otrādi.

Dažos gadījumos šo ierīci nevar izmantot:

Pirmkārt, ja ilgstoši novērojat sevī sāpīgu un ilgstošu erekciju, konsultējieties ar ārstu, jo šī parādība var liecināt par priapismu. Sūknis pasliktinās jau tā sarežģīto stāvokli.

Otrkārt, palielinoties asinsvadu trauslumam un asins slimībām, būs jāatsakās arī no domas palielināt dzimumlocekli ar sūkni.

Treškārt, ja Jūsu dzimumloceklis kādreiz ir guvis traumu, šādas ierīces nav vēlams izmantot.

Vislabāk pārdotie vakuumsūkņu modeļi vīriešiem.

Starp ierīču modeļiem, kas var padarīt Jūs par īstu alfa tēviņu, Jūs varat izvēlēties vispopulārāko un pieprasītāko. 


Bathmate Hercules ir hidrosūknis, ko iegādājas arī, lai apturētu erekcijas problēmas. Tas nav tikai vakuumsūknis – tam ir ūdens spiediens, kam ir neticama ietekme gan ilgtermiņā, gan īstermiņā. Piemēram, Jūs vēlaties nodarboties ar seksu, bet pēc smagas dienas neesat pārliecināts par savām spējām. Tātad, Bathmate Hercules hidrosūknis palīdzēs Jums iegūt izturību. Tagad daži vārdi par tehniskajiem parametriem. Ierīce ir ražota Anglijā - kvalitāte atbilst Eiropas standartiem. Sūknis ir izgatavots no lateksa un plastmasas. Kanāla garums ir 22 cm, diametrs 5 cm. Pieejams dažādos toņos, ar un bez vibrācijas.

Jūs uzreiz redzēsiet savus sasniegumus - šim nolūkam uz caurspīdīgās kolbas ir lineāls. 


Pāriesim pie pagarinātājiem. Iepriekš tos ieteica lietot tikai tiem vīriešiem, kuriem tika veikta dzimumlocekļa paplašināšanas operācija. Taču laika gaitā kļuva skaidrs, ka šīs ierīces labi darbojas pašas par sevi, bez jebkādas radikālas iejaukšanās.

Saskaņā ar atsauksmēm paplašinātāji tiek uzskatīti par efektīvākiem nekā vakuuma sūkņi. Ja vēlaties pārvērst savu "draugu" par īstu "seksa vienību" un sasniegt rezultātus daudz ātrāk, iepazīstieties Andropenis®, kvalitatīvi materiāli, ērta lietošana un reāli rezultāti, kas nedos pamatu bažām par iztērēto naudu. Gluži pretēji, kurš runā par cenu, kad runa ir par ideāla mīļākā reputāciju?...

Ierīce ir vienkārša un viegli lietojama, kā lietot Andropenis® paplašinātāju, īsa rokasgrāmata:

1- Novietojiet ierīci pie dzimumlocekļa pamatnes un ievietojiet dzimumlocekli gredzenā.

2- Tagad noregulējiet stieņu augstumu (protams, labāk sākt ar minimālo).

3- Pēc tam novietojiet galviņu uz plastmasas balsta un nostipriniet ar silikona lenti.

4- Valkājiet pagarinātāju vismaz 4 stundas, cenšoties sešus mēnešus nepalaist garām nevienu dienu.

Paturiet prātā: tas, cik daudz palielināsies jūsu dzimumloceklis, ir vairāk atkarīgs no tā, cik ilgi Jūs lietosiet ierīci. Bet nebūs iespējams sasniegt fantastiskus rezultātus (izaudzēt dzimumlocekli, teiksim, no 13 līdz 23 cm), jo paplašinātājs palīdz sasniegt izmērus, kas noteikti ģenētiskajā un fizioloģiskā līmenī. 

Parasti pagarinātājus vislabāk ir valkāt dienas laikā, kā arī izmantojot sūkņus dzimumlocekļa paplašināšanai. Naktīs ķermenim jādod iespēja atpūsties un atgūties. Turklāt piespiedu erekcija var traucēt gulēt. Mūsdienu ierīces ir maza izmēra, tās var izmantot ne tikai mājās. Tās ir pilnīgi nepamanāmas zem drēbēm, tāpēc droši uzvelciet tās un dodieties ceļā!


Ko labāk izvēlēties dzimumlocekļa paplašināšanai, sūkni vai pagarinātāju?

Diezgan loģiski, ka pēc izlasīšanas Jums radās šāds jautājums. 

Secinājums: abas ierīces labi tiek galā ar uzdevumu, bet, no vienas puses, sūknis spēj sniegt tūlītējus rezultātus. Pagarinātājs Jūs iepriecinās ar pirmajiem milimetriem ne agrāk kā pēc vairāku nedēļu regulāras valkāšanas daudzu stundu garumā. No otras puses, vakuums ar nepareizo lietošanu var izraisīt blakusparādības. Paplašinātājs šajā ziņā ir absolūti drošs.

Mēģināsim noskaidrot, kas Jums ir vispiemērotākais:


Vai vēlaties padarīt savu dzimumlocekli garāku? - iegādājieties pagarinātāju. 

Apjomīgāku? – Labāks būs sūknis. Vidēji pēc 3-4 mēnešu vakuuma lietošanas vīrieši atzīmē, ka viņu cieņas diametrs kļuva par 1-1,5 cm lielāks, kas nebūt nav mazs rezultāts!

Vai vēlaties iztaisnot savu dzimumlocekli? - šeit abas ierīces parāda labus rezultātus,  izvēle paliek Jūsu rokās.

Jūs varat uzlabot abu ierīču darbību ar dzimumlocekļa palielināšanas krēmiem. Viņi paātrinās procesu.

Ja finišejāt pārāk ātri, labāk izmantot pumpi, taču nepārspīlējiet, jo, mazinot dzimumlocekļa galvas jutīgumu, jūs riskējat palikt bez orgasma.

Protams, cenai ir liela nozīme izvēlē. Neskopojies, tādas ierīces Jūs nepirksiet katru dienu, un viņas vēl ilgi jums kalpos. Jo labāka ierīce, jo vieglāk un ērtāk to izmantot. 

Netaupiet uz savu veselību! 

28.01.2023 13:18:24
0
633

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem