Kā parūpēties par savām seksa rotaļlietām?

  • Kā parūpēties par savām seksa rotaļlietām?

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs seksa rotaļlietu pasaulē vai pieredzējis veterāns, jūsu pašu veselības vārdā ir ļoti svarīgi būt pārliecinātiem, ka tās tiek pienācīgi koptas un dezinficētas.


Lielākajai daļai seksa rotaļlietu būs skaidri norādījumi par to kopšanu, taču ir noderīgi, ja jums ir kāds papildu ceļvedis. Tieši tādēļ esam izveidojuši mazu bloga aprakstu ar rotaļlietu tīrīšanas un apkopes padomiem.


Kāpēc jums vispār būtu jātīra seksa rotaļlietas?


Rūpēties par savām seksa rotaļlietām ir tas pats kas rūpēties pašam par sevi. Tās ir rūpes par savu veselību un pūļu pielikšana ilgtspējīgai seksuālai dzīvei.

Tas var šķist pašsaprotami, taču dažreiz mums ir nepieciešams atgādinājums - visintīmākajās vietās drīkst izmantot tikai tīras rotaļlietas!

Seksa rotaļlietas var viegli savākt baktērijas un citus patogēnus. Lietot nenotīrītas rotaļlietas savu orgānu tuvumā, ir īsta recepte urīnceļu infekcijai, bakteriālai vaginozei vai dažādām citām infekcijām. Tāpat kā urinēšana pēc seksa, arī rotaļlietu tīrīšana palīdz uzturēt normālu maksts mikrofloru un līdzsvarotu pH līmeni.

Rotaļlietu tīrīšana ir svarīga ne tikai jūsu veselībai, bet arī pareizi rūpējoties par tām, jūs nodrošināt jūsu seksa rotaļlietu ilgmūžību turpmākajiem gadiem.


Cik bieži vajadzētu tīrīt savas seksa rotaļlietas?


!!!KATRU.REIZI.PĒC.TO.IZMANTOŠANAS.BEZ.IZŅĒMUMIEM!!!


Pēc katras lietošanas reizes notīriet rotaļlietas. Tas gan nav jādara uzreiz, ja jums ir nepieciešamas pāris minūtes, lai atgūtos no baudas pieplūduma, pirms velciet savu svētlaimīgo ķermeni uz izlietni, tad droši tā arī dariet! 

Neaizmirstiet, ka ir svarīgi arī notīrīt visas jaunās rotaļlietas pirms tās pirmoreiz lietojat.

Ja jums patīk pirms gulētiešanas atslābināties ar masturbāciju, var būt vilinoši aizmigt noliekot vibratoru zem spilvena. Nemaz neuzsāciet šādu ieradumu! Pirms snaudas noteikti notīriet savu rotaļlietu.Rotaļlietu tīrīšana


Dažādiem materiāliem nepieciešamas dažādas tīrīšanas metodes, tāpēc ir svarīgi ievērot norādījumus, lai nesabojātu rotaļlietu. (Lai uzzinātu vairāk par seksa rotaļlietu materiāliem, SPIED ŠEIT, lai nokļūtu uz mūsu bloga rakstu)


  • Izmantojiet maigas ziepes un siltu ūdeni: lielāko daļu seksa rotaļlietu varat tīrīt ar maigām ziepēm un siltu ūdeni. Izmantojiet maigas ziepes bez smaržas un nelietojiet pārlieku karstu ūdeni, jo tas var sabojāt dažus materiālus. Rūpīgi noskalojiet rotaļlietu ar ūdeni, lai noņemtu ziepju atlikumus.  • Izvairieties no elektronisko rotaļlietu iegremdēšanas ūdenī: ja jūsu seksa rotaļlieta ir elektroniska, piemēram, vibrators vai dildo ar motoru, izvairieties no tās iegremdēšanas ūdenī. Tā vietā izmantojiet mitru drānu vai seksa rotaļlietu tīrīšanas salveti, lai notīrītu rotaļlietas virsmu.Rotaļlietu uzglabāšanas padomi


  • Pirms rotaļlietu uzglabāšanas pārliecinieties, ka tās ir sausas, jo mitrums var būt baktēriju vairošanās vieta. Izvairieties no seksa rotaļlietu uzglabāšanas kopā, jo tās var pārnest baktērijas viena uz otru. Katrai rotaļlietai izmantojiet atsevišķu uzglabāšanas maisiņu vai kastīti, lai tās vienmēr būtu tīras un higiēniskas.


  • Ja jūsu rotaļlieta strādā uz baterijām, izņemiet tās rotaļlietas uzglabāšanas laikā, lai pagarinātu bateriju kalpošanas laiku un izvairītos no motora bojājumiem.
Neaizmirstiet būt īpaši cītīgs, tīrot rotaļlietas, un pats galvenais - izbaudiet sevi!


01.03.2023 11:49:34
0
332

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem