Ko darīt, ja pazeminājusies klitora jūtība un sasniegt orgasmu kļuvis grūtāk?

  • Ko darīt, ja pazeminājusies klitora jūtība un sasniegt orgasmu kļuvis grūtāk?

Klitors ir ļoti jutīga un erotiska sievietes ķermeņa daļa, kas bieži tiek ignorēta diskusijās par seksuālo baudu. Tomēr klitora stimulēšana sievietēm var būt spēcīga un patīkama pieredze, un ir svarīgi saprast, kā pareizi stimulēt klitoru, lai sasniegtu maksimālu baudu. Jutīguma zudums klitorā daudzām sievietēm var būt nomācoša un satraucoša pieredze. Ir vairāki iespējamie klitora desensibilizācijas cēloņi un ja esat pamanījis jutīguma samazināšanos klitorā, varat veikt vairākas darbības, lai to atjaunotu:    1. Pirmkārt, netaisiet paniku un nepārdzīvojiet!


Pamainiet stimulācijas veidu. Ja izmantojat parasto vibratoru, tad iesakām pamēģināt vakuuma stimulatoru vai arī otrādāk. Ja izmantojat gan to, gan to, tad atgriezies pie pirkstu stimulācijas. 

Neuztraucies - rotaļlietas neizraisa klitora jūtības pazemināšanos, vienkārši pierodat pie laba un kvalitatīva orgasma un, kā saka, pie laba seksa ātri pierod!


2. Pamēģini sasniegt orgasmu ar vibratora palīdzību.


Samaziniet vibratora intensitāti un ātrumu. Piemēram, ja tu agrāk sasniedzi orgasmu ar 5to ātrumu, tad tagad pamēģini 4to un pakāpeniski samazini ātrumu. Dažās mēneša cikla dienās mūsu jūtība samazinās, tas ir normāli un nav iemesla satraukumam. AR TEVI VISS IR KĀRTĪBĀ!


3. Paņemiet pārtraukumu no pārmērīgas stimulācijas.


Turpretī,  ja klitora stimulēšanai esat pārlieku daudz paļāvies uz vibratoriem vai citām seksa rotaļlietām, pārtraukums no šīm ierīcēm var palīdzēt atjaunot jutīgumu. Dodiet savam ķermenim laiku atgūties un eksperimentējiet ar dažādiem stimulācijas veidiem: katra cilvēka ķermenis ir atšķirīgs, tāpēc tas, kas der vienam, var nederēt citam. Eksperimentējiet ar dažādiem pieskārienu veidiem un paņēmieniem, lai atrastu sev piemērotāko. Tas var ietvert dažādu spiediena līmeņu izmantošanu, pieskāriena ātruma un ritma mainīšanu.


4. Orālā stimulācija.


Vēl viena efektīva klitora stimulēšanas metode ir orālais sekss, ko parasti sauc par kunilingu. Tas ietver mēles un mutes izmantošanu, lai stimulētu klitoru, un tas var būt neticami patīkams piedzīvojums sievietēm. Šāda veida stimulācijai gan būs nepieciešama partnera palīdzība.


5. Praktizējiet iegurņa pamatnes vingrinājumus.


Praktizējot iegurņa pamatnes vingrinājumus, piemēram, Kegel, varēsiet uzlabot asins plūsmu un muskuļu tonusu iegurņa zonā. Tas var palīdzēt uzlabot jutību un seksuālo funkciju arī klitorā.

(Iesakām apskatīt mūsu bloga rakstu par intīmo fitnesu klikšķinot ŠEIT)


6. Izmēģiniet relaksācijas paņēmienus.


Stress un nemiers var veicināt seksuālās jutības zudumu. Tādās tehnikas kā, piemēram, meditācija vai dziļas elpošanas vingrinājumi, var palīdzēt mazināt stresu un veicināt relaksāciju ļaujot atgūt seksuālās baudas piepildījumu.


7. Izmēģiniet klitora stimulācijas krēmus, pilienus vai sprejus.


Klitora stimulācijas krēmi, spreji un pilieni ir produkti, ko var izmantot, lai uzlabotu seksuālo baudu un jutīgumu klitorā. Šie produkti satur tādas sastāvdaļas kā, piemēram, L-arginīnu, kas palīdz palielināt asins plūsmu dzimumorgānu rajonā, kā arī mentolu vai piparmētru eļļu, kas rada tirpšanas vai dzesēšanas sajūtu.

(Apskatīt plašo klitoru stimulējošo produktu klāstu vari spiežot ŠEIT)


8. Izmanto sildošos lubrikantus.


Sildošie lubrikanti ir lubrikantu veids, kas satur sildošas sastāvdaļas, piemēram, kapsaicīnu vai kanēļa ekstraktu, kas, uzklājot uz ādas, rada sildošu efektu. Šos lubrikantus var izmantot, lai uzlabotu seksuālo baudu un jutīgumu klitorā un apkārtējās vietās, jo sildošā sajūta var palielināt asins plūsmu un uzbudinājumu.

Sildošajai sajūtai jāsākas dažu minūšu laikā un tā var ilgt līdz 20-30 minūtēm. Svarīgi atzīmēt, ka dažiem cilvēkiem sildošā sajūta var būt pārāk intensīva, tāpēc ir svarīgi sākt ar nelielu produkta daudzumu un pēc vajadzības palielināt devu.

(Apskati mūsu mājaslapā atrodamo sildošo lubrikantu klāstu – klikšķinot ŠEIT)Ir svarīgi atcerēties, ka katras sievietes ķermenis ir atšķirīgs, un tas, kas der vienai sievietei, var nederēt citai. Eksperimentējiet ar dažādiem stimulācijas veidiem un paņēmieniem, lai atrastu sev piemērotāko. Piešķirot prioritāti savai seksuālajai veselībai un veicot jutīgumu erogēnajās zonās, jūs varat baudīt pilnvērtīgu un apmierinošu seksuālo dzīvi. 27.03.2023 14:14:37
0
436

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem