Kristāla seksa rotaļlietas: jauna tendence maģijā un seksā

  • Kristāla seksa rotaļlietas: jauna tendence maģijā un seksā

Kristāla seksa rotaļlietas fiziskās baudas pozitīvās īpašības izmanto vēl dziļāk, iesaistot kristālterapijas praksi, kas veicina apzinātību, jutīgumu un, jā, mistiku. Šajā rakstā mēs padziļināti izpētīsim saikni starp kristāliem un to seksuālās dziedināšanas potenciālu.

Kristāla rotaļlietas nav jāslēpj – to izskats ļauj tās viegli sajaukt ar dekora elementu vai oriģinālu rotaslietu. Taču patiesībā tās radītas kam citam – šīs rotaļlietas ienes garīguma pieskārienu masturbācijas procesā. Gluds, vēss un neviena asa stūra - jūs nevarat iebilst, ka šāda seksa rotaļlieta ir patiešām estētiska.

Kristālu seksa rotaļlietu radītāji ir pārliecināti, ka to ideālās molekulārās struktūras dēļ kristāli pozitīvi ietekmē cilvēka elektromagnētiskos laukus. Tādējādi, izmantojot tos savam priekam, jūs varat atklāt savu dabisko seksualitāti un labāk iepazīt savu ķermeni.


KRISTĀLU DZIEDINOŠĀS ĪPAŠĪBAS


Mēs esam fiziskas un enerģētiskas būtnes. Mūsu ķermenis ir nepārtrauktā enerģijas apmaiņas stāvoklī ar visu, kas ir mums apkārt — cilvēkiem, skaņām, skatiem, emocijām un daudz ko citu.


Kristāli izstaro dabiski konsekventu vibrāciju, turpretim mūsu enerģija ir atkarīga no tādām detaļām kā ēdiena, ko mēs ēdam, mūsu stresa līmeņa, mūsu miega ieradumiem un daudz kā cita. Veltiet mirkli, lai iztēlotos intīmas attiecības ar kādu, kurš pastāvīgi vibrētu nemainīgā un augstā frekvencē. Protams, šī augstā frekvence ietekmētu jūsu vibrācijas.

Lai gan nav daudz klīnisku pētījumu, kas veltīts kristālu dziedināšanas priekšrocībām, kristālu nemainīgā vibrācijas kvalitāte ir atzīta gadsimtiem ilgi. Kristālus joprojām izmanto daudziem funkcionāliem mērķiem, piemēram, elektronikā un daudzos būvmateriālos.

Katra kristāla veida nozīmes ir saglabājušās gadsimtu gaitā. Katram kristāla veidam piemīt sava simbolika. Piemēram, kad mēs redzam sarkano jašmu, mēs domājam par uguni, spēku, pārliecību un sakrālo seksualitāti.

Mūsu zemapziņas spēku, kādā tas piešķir simboliku un nozīmi dažādiem stimuliem, nevar novērtēt par zemu. Iztēlojieties spēku, ko sniedz regulāri pieejams objekts, kas vienmēr rada mīlestības, miera un prieka sajūtu jūsu zemapziņā pēc skata vai pieskāriena. Tā ir daļa no filozofijas sakarā ar kristāliem.

Un, protams, kristāliem ir arī mistisks elements. Cilvēkiem ir bijusi dabiska pievilcība un interese par kristāliem kopš to atklāšanas. 

Dažiem cilvēkiem pārliecība ir tāda, ka kristāli glabā atmiņu, citāda veida enerģiju. Tas nozīmē, ka jebkura spēcīga mijiedarbība (piemēram, orgasms), kas jums rodas ar savu kristāla rotaļlietu, pēc tam ieplūst kristāla molekulārajā sastāvā.


KRISTĀLI UN SEKSUĀLĀ ENERĢIJA


Fiziskā līmenī kristāla seksa rotaļlietas, piemēram, čakrubi un joni olas, var palīdzēt palielināt spēku un saikni ar maksts muskuļiem, kas savukārt pastiprinās orgasmu un vispārējo baudu. Tā kā kristāliem ir pozitīva ietekme uz mūsu elektromagnētisko lauku, čakrubi ir lieliski dabiski enerģijas vadītāji organismā.

Dažādi kristāli savienosies ar dažādām mūsu čakru sistēmas zonām un līdz ar to ar dažādiem mūsu seksuālās enerģijas elementiem. Seksuālā enerģija jeb dzīvības spēks ir enerģija, kas kustas augšup un lejup pa mūsu ķermeņa čakru sistēmu.


Čakrubs, kas izgatavots no melnā obsidiāna, palīdz pārvarēt pagātnes attiecības un atvairīt negatīvismu. Tas arī uzlabo stabilitāti, seksuālo veselību un paškontroli. Melnais obsidiāns ir izmantots simtiem gadu, lai atvieglotu olnīcu un dzemdes čakras.


Baltā jašma ir kristāls, kas ir izmantots tūkstošiem gadu, lai palīdzētu sievietēm pārvarēt ikdienas dzīves traucējumus. Baltais jašma Čakrubs atbrīvo negatīvās domas, mudina atvērties jūsu sirds čakrai un paaugstina enerģijas līmeni. Tas arī veicina rāmumu un sirdsmieru.


Rozā kvarcs ir minerāls, kas, pareizi lietojot, atver sirds čakru visa veida mīlestībai un palīdz mazināt stresu. Rozā kvarca Čakrubs arī padara jūs pievilcīgāku potenciālajiem partneriem un vairo jūsu pārliecību.


Katram čakrubam ir savas metafiziskās īpašības, kuru rezultātā tas izstaro noteiktu enerģijas frekvenci. 


KRISTĀLU SEKSA ROTAĻLIETU VEIDI


Viena no populārākajām kristāla seksa rotaļlietām ir joni ola, kas tiek ievietota makstī, lai palīdzētu tonizēt un stiprināt iegurņa pamatnes muskuļus. Yoni olas parasti ir izgatavotas no nefrīta vai rozā kvarca, un tām ir dažādi izmēri, lai tās atbilstu dažādiem pieredzes līmeņiem. Daži cilvēki uzskata, ka joni olas var palīdzēt ar dažādām veselības problēmām, piemēram, nesaturēšanu un menstruāciju krampjiem, un pat var uzlabot seksuālo funkciju. (Apskati mūsu intīmpreču veikala kristāla yoni olu piedāvāto klāstu klikšķinot ŠEIT)


Cits kristāla seksa rotaļlietu veids ir nūjiņas, ko izmanto ārējai vai iekšējai stimulācijai. Kristāla nūjiņas bieži tiek izgatavotas no skaidra kvarca vai ametista, un tās var izmantot gan vaginālajai, gan anālajai spēlei. Šīs rotaļlietas ir gludas, padarot tās viegli ievietojamas un manevrējamas, un tās var izmantot kopā ar partneri vai bez tā.


Kristāla dildo ir vēl viena iespēja tiem, kas meklē tradicionālāku seksa rotaļlietu pieredzi. Šīs rotaļlietas ir izgatavotas no dažādiem kristāliem, un tām ir dažādas formas un izmēri, lai tās atbilstu dažādām vēlmēm. Daži cilvēki uzskata, ka kristāla dildo kristālu enerģētisko īpašību dēļ var palīdzēt ar emocionālu dziedināšanu, kā arī fizisku baudu.


Lietojot kristāla seksa rotaļlietas, ir svarīgi par tām pareizi rūpēties, lai tās būtu tīras un bez bojājumiem. Daudzas kristāla rotaļlietas var tīrīt ar ziepēm un ūdeni, taču dažām var būt nepieciešams īpašs tīrīšanas līdzeklis, lai nesabojātu kristālu. Ir svarīgi arī tos pareizi uzglabāt, lai izvairītos no skrāpējumiem vai citiem bojājumiem. (Apskati rakstu par seksa rotaļlietu tīrīšanu un uzglabāšanu klikšķinot ŠEIT)Kopumā kristāla seksa rotaļlietas ir unikāls un skaists veids, kā iekļaut dabiskus elementus savā seksuālajā pieredzē. Neatkarīgi no tā, vai meklējat fizisku baudu vai emocionālu dziedināšanu, pastāv kristāla seksa rotaļlieta, kas var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus. 

03.03.2023 13:41:36
0
363

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem