Krūšu un maksts sūknis – ceļvedis iesācējiem

  • Krūšu un maksts sūknis – ceļvedis iesācējiem

Kas ir erotiskie sūkņi?


Erotiskais sūknis ir ierīce, ko izmanto, lai uzlabotu un pastiprinātu pieskārienu sajūtu. Sūkņi izveido augstspiediena vakuumu, kas pievelk asinis tuvāk ādas virsmai.


Kāpēc cilvēki izmanto sūkņus?


Parasti kad runa iet par sūkņiem, cilvēki bieži vien atsaucas uz dzimumlocekļa sūkņiem. Šīs ierīces tradicionāli ir ieteiktas cilvēkiem, kuriem ir grūtības iegūt vai noturēt erekciju. Lai gan dzimumlocekļa sūkņi piedāvā tādus pašus maņu uzlabojumus kā citi sūkņi, to saistība ar erekcijas disfunkciju lielākajai daļai cilvēku ar dzimumlocekļiem neļāva tos uzskatīt par kaut ko vairāk par medicīnisku ierīci.


Ir daudz iemeslu, kādēļ sieviete varētu iekļaut sūkņus savā seksuālajā dzīvē. Maksts un krūšu sūkņi neaprobežojas ar tiem pašiem vēsturiskajiem stereotipiem, ar ko saistās dzimumlocekļa sūkņi. 

Apskatīsim dažus no iemesliem, kāpēc cilvēki varētu vēlēties izmantot krūšu un maksts sūkņus.


Lai uzlabotu jūtīgumu

Sūknis palielina asins plūsmu, padarot ādu jutīgāku pret pieskārieniem. Tas ir galvenais ieguvums no maksts, klitora, krūšu vai krūšgalu sūkņu lietošanas. Sūkņi ir lieliska izvēle personām, kuras vēlas uzlabot jūtīgumu vai iesaistīties intensīvas stimulācijas ainās, piemēram, piespiedu orgasma spīdzināšanā.


Lai piešķirtu makstij un krūtīm piebriedušu izskatu

Maksts un krūšgalu sūkņa izmantošana var vizuāli uzbudināt daudzus cilvēkus, kad ķermeņa daļas kļūst piebriedušas, sārtas un pietūkušas.


Lai dabiski palielinātu libido

Maksts sūkņi netiek uzskatīti par ierīci seksuālās disfunkcijas ārstēšanai (piemēram, dzimumlocekļa sūknis), tomēr tie piedāvā daudzas tādas pašas priekšrocības. Daži ārsti iesaka sūkņus kā līdzekli, lai novērstu bažas par zemu uzbudinājuma sajūtu.Kā darbojas sūkņi?


Sūknis sastāv no divām daļām: atlaišanas vārsta un caurspīdīgas kameras, kas novietota virs vēlamās ķermeņa daļas. Šīm kamerām ir dažādas formas, kas izstrādātas, lai tās atbilstu ķermeņa dabiskajām formām. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, jūs vēlaties izveidot blīvi sakļautu virsmu starp sūkņu kameras malu un ādu. To var paveikt, noskujot vietu, kur tiks novietots sūknis, un uz kameras malas uzklājot nelielu daudzumu ūdens bāzes lubrikanta. (Iepazīsties ar rakstu par labāko lubriakantu izvēli visiem dzīves gadījumiem spiežot ŠEIT)


Mēs iesakām sūknēt lēnām, lai uzraudzītu ādas krāsu un jūsu sajūtu komfortu. Sāpēm vai diskomfortam nevajadzētu būt, lai gan var būt īslaicīga sasprindzinājuma sajūta. Kad attiecīgā ķermeņa daļa uzbiedusi līdz vēlamajam izmēram, varat atstāt sūkni uz dažām minūtēm uz šīs vietas, pirms atbrīvojat sūkņa spiedienu. Sūknējiet ne ilgāk par desmit minūtēm un pārtrauciet sūknēšanu, ja rodas sāpes vai kairinājums!Iepazīstināsim Jūs ar dažādiem gaisa sūkņiem un to izmantošanu.


Aplūkojot šos dažādos sūkņu stilus, apsveriet atšķirību starp manuālo vai automātisko sūknēšanu. Manuālie seksa sūkņi būs aprīkoti ar rokas pumpi, savukārt automātiskos un vibrējošos sūkņus kontrolēt varēsiet ar pogu vai pulti. Neviena no metodēm nav pārāka par otru, lai gan viena metode jums var šķist pievilcīgāka.


Klitora sūkņi

Klitora sūkņi ir mazāka izmēra, jo tie ir paredzēti, lai fokusētu sūknēšanu ap klitoru. Šīs rotaļlietas bieži interesē cilvēkiem, kam patīk intensīva klitora stimulācija vai gaisa pulsatoru seksa rotaļlietas. Kā arī šāda veida sūkņi ir pietiekami nelieli, lai tos varētu izmantot arī kā krūšgalu sūkņus.


KLITORA PUMPIS - PREMIUM RANGE

MAKSTS UN KLITORA SŪKNIS - CLIT SUCKER

MAKSTS,KRŪŠU UN KLITORA SŪKNIS - BAD KITTY PUSSY SUCKER MINI


Krūšgalu sūkņi

Krūšgalu sūkņi tiek pārdoti iepakojumā pa diviem, un tie ir paredzēti, lai fokusētu sūknēšanu ap areolu. Šīs rotaļlietas var patikt cilvēkiem, kam patīk krūšgalu klipši, glāsti un mēles pieskārieni.


KRŪŠGALU SŪKNIS - DOUBLE DOUBLE

KRŪŠGALU SŪKNIS - BAD KITTY VIBRATING NIPPLE CUP

KRŪŠGALU SŪKNIS – TEMPTASIA


Maksts sūkņi

Maksts sūkņi ir lielākas, cilindriskas kameras, kas paredzētas, lai tās atbilstu maksts ieejai. Šie sūkņi pievelk asinsriti tuvāk mazajām un lielajām kaunuma lūpām, radot piebriedušas maksts efektu.


MANUĀLAIS MAKSTS SŪKNIS - FFH PLEASURE PUMP

VIBRĒJOŠS MAKSTS VAKUUMA SŪKNIS - DREAM TOYS

VIBRĒJOŠS MAKSTS SŪKNIS - VIBRATING VAGINA SUCKER


Krūšu sūkņi

Krūšu sūkņi ir lielas, apaļas kameras, kas paredzēta tam, lai tajā ietilptu visa krūts. Šie sūkņi pievelk asinriti krūšu audiem, radot pulsējošu, piebriedušu krūšu efektu.


KRŪŠU SŪKNIS - BUSENSAUGSCHALEN "EASY GROW"


Daudzfunkcionāli sūkņi

Šie ir sūkņi, kas vienā rotaļlietā apvieno vairākus lietošanas veidus, piemēram, G-punkta vibrators apvienojumā ar vairāku veidu sūkņiem. Šīs ierīces apvieno spēcīgu vibrācijas efektu ar sūkņa īpašībām un tiem ir vairāki maināmi uzgaļi, piemēram, krūšu un maksts sūkņi.


3 IN 1 DAUDZFUNKCIONĀLAIS SŪKNIS - FFH HER ULTIMATE PLEASURE

DUBULTAIS STIMULATORS - DREAM TOYS GEORGIA

DAUDZFUNKCIONĀLAIS SŪKNIS - INYA PUMP AND VIBE

DAUDZFUNKCIONĀLAIS SŪKNIS AR KUSTĪGU MĒLI - INYA TRIPLE DELIGHTŠīs iespējas ir labs sākumpunkts, taču nebaidieties izpētīt mūsu intīmpreču veikala plašo maksts, krūšu u.c ķermeņa zonu sūkņu plašo klāstu klikšķinot ŠEIT!


Iepazīstīties ar rakstu par vīriešu dzimumlocekļu sūkņiem un pagarinātajiem spiežot ŠEIT.

02.03.2023 15:04:29
0
534

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem