Masturbatori, vīriešu rotaļlietas spēcīgam orgasmam, kuru labāk izvēlēties?

  • Masturbatori, vīriešu rotaļlietas spēcīgam orgasmam, kuru labāk izvēlēties?

Iepriekš nebija pieņemts runāt par masturbāciju. Lai gan mūsdienās ir daudz baumu par seksu ar sevi (pašapmierināšanos). Daži joprojām tic "pasakām": jūs varat kļūt akls no masturbācijas, kļūt homoseksuāls vai impotents. Un vispār masturbācija, pēc dažu domām, ir apkaunojoša. Bet ir jāatzīst, ka ne katrs vīrietis var ilgstoši izturēt bez seksuālās izlades. Masturbatori tika izgudroti, lai vīrieši varētu seksuāli atbrīvoties partnera prombūtnē. Masturbatori ir tādas seksa rotaļlietas, ar kurām ir iespējams orgasmu un fizisko gandarījumo. 

Šajā rakstā mēs apskatīsim, ko šodien var atrast pieaugušo preču tirgū.

Kas ir masturbators?

Ir daudz vīriešu masturbatoru modeļu, taču nebeidz parādīties jaunas preces. Ražotāji nemitīgi cenšas uzlabot materiālu, no kura tiek izgatavoti seksa simulatori, lai to struktūra, sajūtas un izskats būtu pēc iespējas līdzīnātos sievietes ādai.

Visbiežāk vīriešu masturbatoram ir maksts, mutes vai dibentiņa izskats un iegarena forma, kas ērti iederesies Jūsu rokā. Bet šī nav vienīgā masturbatora variācija, to ir ļoti daudz: tie ir gan mehāniski, gan automātiskie modeļi, gan erotiskas ierīces, kas izgatavotas sievietes rumpja vai tikai ķermeņa apakšdaļas formā. Ir mini masturbatori, kas paredzēti nēsāšanai līdzi – tam būs vāks, tāpēc neviens neuzminēs, kas tas īsti ir. 

Visiem veidiem ir savas priekšrocības. 

Mūsu pārskats iepazīstinās Jūs ar populārākajām un pārsteidzošākajām iespējām, taču izvēle joprojām  paliek Jūsu rokās.

Pārsvarā visas atsauksmes par vīriešu masturbatoriem ir pozitīvas. Acīmredzot neviens nenožēloja, ka nopirka šo sīkumu sev. 

Rotaļlieta kļūs par iecienītāko un neliks vilties, taču galvenais ir nekļūdīties ar tās izvēli. Visas taustes sajūtas, kas ar to jāpiedzīvo, lielākā mērā ir atkarīgas no tas materiāla, kas noteikti būs atkarīgs arī no produkta izmaksām. Dārgākie un kvalitatīvākie modeļi ir izgatavoti no kiberādas, termoplastiskās gumijas. Šādas masturbatora vagīnas ir reālistiskas, taču aprūpē diezgan prasīgas. Silikona modeļi ir daudz lētāki -  tiem ir labas orālās un vakuuma iespējas.

Pēc izskata un mērķa, kā jau minēts, tie visi ir atšķirīgi:

Maksts formas masturbatori. Vīrieši atsauksmēs raksta, ka sajūtas patiešām ir salīdzināmas ar regulāru seksu, it īpaši, ja lietojat rotaļlietu ar prezervatīvu.

Vīriešu masturbatori ar mākslīgo dibena formu... Šeit viss nav tik viennozīmīgi. Bieži vien pircēji slavē rotaļlietas par to reālistisko izskatu un šaurās ieejas līdzību, taču tajā pašā laikā viņi kritizē ražotāju par pārāk elastīgu materiālu iekšpusē - tur šķiet pārāk plašs un grūti salīdzināt ar īstu anālo seksu.

Mutes masturbators. Ja ticat atsauksmēm, tad šādi rīki ir vismazāk piemēroti orālā seksa cienītājiem. Bieži rotaļlietā nav mēles simulatora, un nav arī sūkšanas efekta, protams, ja nerunājam par vakuuma modeļiem ar sūkni.

Ir arī parastie vīriešu masturbatori, kas būs no elastīga materiāla gabala ar iekšējo tekstūru. Produkts būs visā dzimumlocekļa garumā un ir jāizmanto manuāli.

Kādas funkcijas ir masturbatoriem, kā tās pareizi lietot?

Spēlē lomu ari vibrācijas klātbūtne. Ar šādu rotaļlietu vajag tikai aizvērt acis un izbaudīt – vibrācijas iekšā rodas vibrējošās lodes dēļ. Parastie modeļi nesatur nekādus mehānismus, un saskaņā ar atsauksmēm tie ir izturīgāki - tur nav ko lauzt, bet Jūs nevarat sagaidīt papildu sajūtas no masturbatoriem bez vibrācijas.

Tehnoloģiskākais masturbatoru veids vīriešiem ir automātisks. Ierīces ir veidotas tā, lai jums nebūtu jāpieliek nekādas pūles - produkts pats veic rotācijas un translācijas kustības. Atšķirībā no automātiskā masturbatora ne katrs partneris var sniegt orgasmu dažu minūšu laikā. Ideāls variants tiem, kas dod priekšroku seksuālai atpūtai pēc smagas dienas - nav jāpiepūlas (pat ar roku ne!), atgulieties un izbaudiet!

Mīkstais masturbators ir vispieejamākais un visizplatītākais vīriešu rotaļlietu veids. Tie ir izgatavoti cilindriskā formā un ar caurumu (maksts, mutes, tūpļa formā). Šādu erotisko ierīču cena nav. Turklāt tie ir kompakti un viegli uzglabājami, tiem nav nepieciešama sarežģīta kopšana, kas nozīmē, ka tos ir ērti ņemt līdzi ceļojumā vai, teiksim, komandējumā. Bet diemžēl mīkstie masturbatori nespēj sniegt maksimālu īstu sajūtu. Protams, ar viņu palīdzību ir patīkamāk sevi apmierināt, neka ar roku. Tomēr daudzi, kas tos izmantoja, bija neapmierināti: tas neizskatās pēc seksa, bet gan pēc masturbācijas mīkstā, biezā dūrainī.

Cita lieta - masturbatori kolbā (nosaukums var atšķirties, bieži lieto - lukturīti vai glazīte). Tie ir arī mīksti un maigi, bet ievietoti plastmasas tūbiņā - rezultātā Jūs saņemat vairāk emocijas, jo Jūsu pašu roka nebūs jūtama. Šādām rotaļlietām varat iegādāties turētāju, ko piestiprināt pie virsmas. Tomēr produktu izmaksas kolbā būs augstākas. Vēl viens trūkums ir produktu lielie izmēri.

Masturbatori, kas atgādina sievietes ķermeņa daļu, piešķir perfektu reālismu. Apjomīgas seksa rotaļlietas, kas izgatavotas pēc dāmas rumpja līdzības, ir visaugstākajā cenu kategorijā. Starp citu, tos var izmantot arī tikai mājās.

Īsa pamacība masturbatoru lietošanā

Visi modeļi var atšķirties pēc formas, vibrācijas, taču kopumā seksa rotaļlietu lietošanas noteikumi ir vienādi neatkarīgi no zīmola:

Pirms procesa sākšanas sagatavojiet produktu - nomazgājiet to ar ziepēm un rūpīgi noskalojiet siltā ūdenī.

Pirms turpināt galveno, vajadzigs lubrikants  - tās ir jāuzklāj visā dzimumlocekļa garumā, kā arī jāieeļļo rotaļlietas caurums. Rotaļlietām mēs iesakam lietot ūdens bāzes lubrikantus. Klikšķiniet Šiet un iemacieties izvēlēties sev maksimāli piemēroto.

Izbaudi un iegūsti spēcīgu orgasmu!

Kad esat pabeidzis, nomazgājiet to ar maigam ziepēm vai speciālām putām, lietojiet dezinfekcijas spreju un atjaunojošo pulveri, nosusiniet ar līdzena auduma dvieli un paslēpiet to futrālī līdz nākamajai izmantošanas reizei.

Masturbators ir personisks priekšmets, tāpēc to drīkst lietot tikai viens cilvēks.

Tikmēr iepazīsimies ar masturbatoriem, kurus, pēc vīriešu domām, var saukt par labākajiem.

Kompakts "luktūrīša" variants no Fleshlight Vibro ērtaikai masturbācijai

Fleshlight Vibro – Pink Lady Touch masturbatora modelis sniedz maksimālu reālistisku sajūtu, jo ir izgatavots pēc sievietes maksts uzmetuma. Šim izstrādājumam ir vairākas vibrējošas lodes, kas uzlabo baudu, taču tās ne tikai palīdz vīrietim spilgti pabeigt procesu: visa masturbatora iekšpuses virsma ir veidota ar specīgi stimulējošo reljefu. Dzimumlocekļa stimulācija būs līdzīga tai, kas notiek parasta seksa laikā ar sievieti, kurai ir trennēti maksts muskuļi un iekšpusē ar muskuļu palidzību tiek radīts sūkšanas efekts. Sekss ar Fleshlight masturbatoru pilnībā apmierinās vīrieti ar jebkuru dzimumlocekļa izmēru, jo maksts kanāla garums ir 25 cm. Masturbatori ir izgatavoti lukturīša formā – kas ir ideāla, ja ir nepieciešams paslēpt seksa ierīci no ziņkārīgo acīm.

Kibersekss ar Onyx Asa Akira masturbatoru no KIIRO

Masturbācijas rotaļlietu īstā virsotne ir KIIRO Onyx Asa Akira. Šai lietai nav tik daudz analogu. Masturbators, ko sauc par "kiberseksa sistēmu", nebūs lēts prieks, bet, pēc atsauksmēm, tas ir tā vērts. Šī seksa rotaļlieta ir lieliski piemērota virtuālajam seksam. Turklāt ierīce ir saderīga ar 3D — ar šo lietu Jūs varat sajust to pašu, ko jūt porno aktieri. Ir grūti pateikt, kas tas par masturbatoru, un vēl grūtāk noticēt, ka šāda ierīce pastāv. Dizains, stils, kvalitāte, skārienjūtīgo pogu vadība.

Ierīces iekšpuse ir mīksta un reālistiska, sensoru dēļ ātri uzņem ķermeņa temperatūru. Starp citu, Jūs varat to izmantot pa pāriem, ja iegādājaties Pearl Teledildonic kiberseksa vibratoru meitenei. Zvana sensori reaģēs uz partnera sajūtām, kas tiek pārraidītas, izmantojot Bluetooth vai mobilo aplikāciju Kiiroo video tērzēšanas platformā. Redzēt un sajust šeit un tagad – iespējams, šī uzlabotā modeļa tapšanas procesā veidotāji vadījušies tieši pēc šī principa.

Vai Jums gribas izmēģināt masturbatorus pirmo reizi, bet negribas pārāk terēties?

Izmēģiniet Tenga olu masturbatoru! 

Masturbators-ola "Tenga"  vienreizlietojams: vienkāršs un lēts variants

Šis ir vienreizlietojams mastrubators, taču, pareizi lietojot, izstrādājumu var izmantot atkārtoti, makismāli 3 reizes. Tas ir maciņam draudzigs un izskatās pēc kinder pārsteiguma olas, ir ļoti kompakts un to ir ērti uzglabāt - ietilps jakas kabatā, bet lietošanas laikā var izstiepties līdz pat 30 cm. Visiem kabatas masturbatoriem "Tenga" no "olu" līnijas iekšpusē ir dažādas rievotas virsmas. Produktam līdzi nāk lubrikants – rūpīgi ieeļļo iekšpusi un dodies pēc salda orgasma!

Reālistiska seksa rotaļlieta vīriešiem, JESSY SUMMER

Reālistiska seksa lelle Jessy Summer no Ultra Realistic Sex Dolls, ir pārsteidzoša rotaļlieta, ar kuru jūs varat īstenot savas mežonīgākās erotiskās vēlmes, pilna izmēra modelis. Šī nav tikai tūpļa un maksts imitācija vīrieša priekam, tā ir reāla iespēja nodarboties ar seksu! Šeit jums nav jātur masturbators rokās. Jūs noliekat savu “lelli” jebkurā ērtā vietā un, glāstot viņas augšstilbus, glāstot kaunuma lūpas un krutis... lēni uzsakat procesu. Viņas maksts iekšpusē ir ļoti reālistiska - pats caurums ir šaurs, un caurejošajam kanālam visā garumā ir rievota virsma. Pēc lietošanas rotaļlietu ir viegli tīrīt, tāpēc nekautrējieties tajā iegremdēties - spēlējiet ar lelli pēc saviem noteikumiem!


Kuru masturbatoru pirkt???

Daži padomi, ka palidzes izvēleties:

Rotaļlietas izvēle lielā mērā ir atkarīga no tās cenas. Dārgāki modeļi ir izgatavoti no kvalitatīviem un reālistiskiem materiāliem, kas nesmaržo, nelīp un ar pienācīgu kopšanu kalpo vairāk nekā vienu gadu. Tajā pašā laikā Jūs varat arī izvēlēties labu variantu no lētaka piedavajuma. 

Jums varētu būt noderīgi daži ieteikumi:

Ja ir vēlme izmēģināt pirmo reizi masturbatoru un Jūs pat nezināt, vai šī lieta Jums patiks vai nē, tad labāk ir iegādāties vienreizlietojamo variantu. Pirmkārt, tas ir lēts. Otrkārt, ja patīk, var izmantot vēlreiz, vai varbūt divas, vai pat nopirkt kādu dārgāku rotaļlietu. Treškārt, ja Jums tas nepatīk, Jums nebūs žēl iztērētās naudas.

Vai Jums ir velme pēc papildu stimulācijas? Tā noteikti patiks Jūsu ķermenim. 

Vai vēlaties izmēģināt vibrācijas vai rotācijas-translācijas kustības? Tad drosmīgi sāciet ar automātiskajiem masturbatoriem – būsiet patīkami pārsteigti!

Un, protams, jūsu masturbatora izskats ir tikai jūsu lēmums. Izvēle ir milzīga, pat ja esat īsts seksa gardēdis. 

Vai vēlaties kaut ko neparastu? 

Anālais masturbators elastīga dupša formā ar šauru tūpļa atveri. 

Vai jums pietrūka orālā seksa un apetītlīgam sieviešu lūpām, kas Jūs glāstīs? 

Ir izeja - tie ir oromasturbatori. Daži vīrieši sapņo par dziļo minetu, un viņu partneri vai nu nezina, kā pareizi to veikt (ieskatities mūsu bloga raksta par orālo baudu) vai nevēlas apgūt šo orālā seksa paņēmienu. Tagad Jums nav jāmeklē mīlas prieki "dziļās rīkles" formātā, sānsoļos, tam ir stimulatori.

Vai varbūt Jums ir fantāzijās par pornozvaigzni? 

Protams, maz ticams, ka izdosies sarunāt randiņu ar slavenu pornoaktrisi, taču iegādāties masturbatoru, kas izgatavots pēc viņas dzimumorgānu atveidojuma, ir vienkārši!

Starp citu, ņemiet vērā rotaļlietas iekšējo saturu. Var atšķirties gan kanāla garums un diametrs, gan tā forma, kas ir gluži dabiski - anālajiem masturbatoriem ir šaura atvere, savukārt vaginālajiem un orālajiem vienmēr platākas. 


Mūsu sortimentā ir masturbatori katrai gaumei – pat ja esi ļoti izvēlīgs, tik un tā atradīsi sev piemērotu variantu. 

Turklāt lielākā daļa mastrubatoru modeļu kā bonusu piedāvā bezmaksas lubrikantu davanā, ko pēc tam vares piepirkt klāt ja iepatikas. 

Mūsu veikalā pastāvīgi tiek rīkotas izdevīgas akcijas, nepalaid garām iespēju iegādāties populāru un kvalitātīvu preci, par patikamu cenu.

28.01.2023 16:29:21
0
397

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem