Shibari jutekliskās pasaules izpēte

  • Shibari jutekliskās pasaules izpēte

Shibari, kas pazīstams arī kā Kinbaku, ir japāņu verdzības stils, kas ietver sarežģītas, dekoratīvas virvju verdzības paņēmienus, ko izmanto, lai savaldītu un sasaistītu partneri tādā veidā, kas rada vizuāli satriecošu un fiziski stimulējošu pieredzi.


Vārds "Shibari" cēlies no japāņu vārda "piesiet" vai "saistīt", savukārt "Kinbaku" nozīmē "stingra sasaistīšana". Shibari ietver virves izmantošanu, lai izveidotu sarežģītus virvju dizainus, kas ir estētiski pievilcīgi, vienlaikus ierobežojot partneri dažādās pozās. Praksei nepieciešamas prasmes, anatomijas zināšanas un izpratne par drošības protokoliem, lai nodrošinātu abu partneru drošību un labklājību.


Shibari ir tradicionāls japāņu verdzības veids, kam ir gara un sarežģīta vēsture. Tas ir praktizēts gadsimtiem ilgi, attīstoties no praktiskas ieslodzīto savaldīšanas metodes līdz erotiskam un mākslinieciskam izteiksmes veidam.


Shibari pirmsākumi meklējami Edo periodā Japānā, kas ilga no 1603. līdz 1868. gadam. Šajā laikā virve tika izmantota dažādiem mērķiem, tostarp ieslodzīto savaldīšanai un izmantošanai cīņas mākslā. Virves izmantošana cīņas mākslā bija pazīstama kā Hojojutsu, kas tika izstrādāta kā metode pretinieku savaldīšanai, neradot neatgriezenisku kaitējumu.

Laika gaitā virves izmantošana kļuva par sarežģītāku mākslas veidu, un sasiešanas metodes kļuva sarežģītākas un dekoratīvākas. Shibari sāka izmantot performances mākslā un izklaidē, praktiķiem demonstrējot savas prasmes publiskās izrādēs un izstādēs.


Otrā pasaules kara laikā Shibari prakse lielā mērā tika apspiesta, jo Japānas valdība centās likvidēt visu, kas tika uzskatīts par dekadentu vai perversu. Tomēr pēc kara šī prakse atkal parādījās un ieguva popularitāti kā erotiskās izpausmes veids.


Mūsdienās Shibari praktizē visā pasaulē, un praktizētāji to izmanto kā mākslinieciskas izpausmes, BDSM seksuālās izpētes un garīgās prakses veidu. Laika gaitā šī prakse ir turpinājusi attīstīties un mainīties, un tiek izstrādātas jaunas metodes un stili, kas tiek izplatīti dažādās kultūrās un kopienās.Cilvēki praktizē Shibari dažādu iemeslu dēļ, tostarp mākslinieciskās izpausmes, seksuālās izpētes un personīgās izaugsmes dēļ. Shibari var būt dziļi intīma un jutekliska pieredze, kas ļauj cilvēkiem sazināties ar saviem partneriem fiziskā, emocionālā un garīgā līmenī. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc cilvēki praktizē Shibari:


Mākslinieciskā izpausme: Daudzi cilvēki praktizē Shibari kā mākslinieciskās izpausmes veidu. Sarežģītie raksti un dizaini, ko rada virves, var būt vizuāli satriecoši, un praktizētāji var pavadīt stundas, pilnveidojot savas tehnikas un radot jaunus un unikālus dizainus.


Jutekliskā izpēte: Shibari var būt dziļi jutekliska un erotiska pieredze, ļaujot indivīdiem izpētīt savas vēlmes un robežas drošā un vienprātīgā vidē. Virves var izmantot, lai uzlabotu sajūtas un radītu jaunu un aizraujošu pieredzi abiem partneriem.


Saikne ar partneri: Shibari partneriem var būt ļoti intīma un saistoša pieredze. Sasiešana un sasaistīšana prasa lielu uzticēšanos un saziņu, un tas var palielināt partneru tuvības un uzticības sajūtu.


Garīgā prakse: Dažiem praktizētājiem Shibari var būt garīga prakse, kas ļauj viņiem dziļākā līmenī sazināties ar savu iekšējo būtību un partneriem. Sasiešana un piesiešana var būt meditatīva pieredze, kas veicina apzinātību un pašapziņu.


Kopumā cilvēki praktizē Shibari dažādu iemeslu dēļ, un šī prakse var būt ļoti personiska un nozīmīga pieredze gan indivīdiem, gan pāriem. Ja vēlaties praktizēt Shibari, lai veidotu lielāku saikni ar partneri, tad ir daži veidi, kā Shibari var palīdzēt izveidot dziļāku saikni un veicināt tuvību starp partneriem:


Uzticēšanās: Shibari starp partneriem ir nepieciešama liela uzticēšanās. Sasienējam jābūt prasmīgam un zinošam, savukārt piesienamajam ir jātic, ka partneris viņam nenodarīs pāri. Iesaistoties Shibari, partneri veido uzticēšanos viens otram, kas var stiprināt kopējo saikni starp tiem.


Komunikācija: Komunikācija ir būtiska Shibari, jo partneriem ir jāapspriež savas robežas, vēlmes un ierobežojumi, pirms viņi iesaistās jebkāda veida spēlēs. Tas var novest pie dziļāka komunikācijas līmeņa partneru starpā, jo viņi iemācās skaidrāk izteikt savas vajadzības un vēlmes.


Neaizsargātība: Shibari ir saistīta ar noteiktu neaizsargātības līmeni, jo persona, kas tiek piesieta, ir pilnībā pakļauta savam partnerim un ir neaizsargāta pret viņu. Šī ievainojamība var radīt dziļāku tuvības un saiknes sajūtu starp partneriem, jo viņi mācās būt atklātāki un godīgāki viens pret otru.


Jutekliskums: Shibari var būt ļoti juteklisks piedzīvojums, un kopīgi izpētot savu jutekliskumu, partneri var padziļināt savu fizisko saikni un uzzināt vairāk par otra vēlmēm un vajadzībām.


Radošums: Shibari prasa lielu radošumu, jo partneriem ir jāizdomā jauni un unikāli dizaini ko izmantot spēles laikā. Iesaistoties Shibari, partneri var kopīgi izpētīt savu radošumu, kas var būt jautrs un aizraujošs veids, kā stiprināt attiecības.


Shibari var būt spēcīgs instruments attiecību stiprināšanai, jo tas prasa uzticību, komunikāciju, neaizsargātību, jutekliskumu un radošumu. Iesaistoties Shibari partneri var padziļināt savu saikni un izveidot spēcīgāku, intīmāku saikni.Ja jūs interesē izmēģināt Shibari, ir svarīgi atcerēties, ka tas vienmēr ir jāpraktizē drošā veidā, ievērojot visu iesaistīto pušu robežas un vēlmes.  Dažas lietas, kas jāievēro, ja vēlaties izmēģināt Shibari:


Izglītojieties: pirms izmēģināt Shibari, ir svarīgi izglītot sevi par iesaistītajiem pamatprincipiem un paņēmieniem. Tiešsaistē varat atrast daudz resursu, tostarp pamācības, videoklipus un forumus, kas veltīti Shibari. Noteikti izlasiet drošības apsvērumus un paraugpraksi, lai nodrošinātu, ka iesaistāties Shibari drošā un atbildīgā veidā.


Sāciet ar pamata saitēm: ja esat iesācējs Shibari, vislabāk ir sākt ar pamata saitēm un metodēm. Tiešsaistē varat atrast daudz pamācību un mācību video, kas var palīdzēt apgūt pamatus. Sāciet ar vienkāršām saitēm un, iegūstot vairāk pieredzes, virzieties uz sarežģītākiem dizainiem.


Izmantojiet augstas kvalitātes virves: izmantoto virvju kvalitāte ir svarīga gan drošībai, gan komfortam. Investējiet augstas kvalitātes virvēs, kas ir īpaši izstrādātas Shibari, un pirms katras lietošanas noteikti pārbaudiet, vai tās nav nolietojušās. (Apskatiet SuperStar piedāvāto Shibari sasiešanas virvju klāstu klikšķinot ŠEIT)


Drošības šķēres: Drošības šķēres ir būtisks rīks Shibari praksē. Tās izmanto, lai ātri un droši pārgrieztu virves avārijas gadījumā, piemēram, ja partneris izjūt diskomfortu vai ir ātri jāatbrīvo.


Drošības apsvērumi: Shibari var būt fiziski smaga prakse, tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka jums ir piemēroti drošības apsvērumi. Tas var ietvert polsterējumu cietām virsmām, pirmās palīdzības komplektu un zināšanas par pamata drošības metodēm, piemēram, kā pareizi sasiet un atbrīvot mezglus.Kopumā Shibari praktizēšana var būt atalgojoša un intīma pieredze, taču ir svarīgi, lai būtu pareizi rīki un zināšanas, lai nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi. Investējiet augstas kvalitātes virvēs un drošības šķērēs, noteikti ievērojiet atbilstošus drošības apsvērumus, skaidri izrunājaties ar savu partneri un izglītojiet sevi par Shibari pamatprincipiem un paņēmieniem.


*Ja esat iesācējs BDSM pasaulē un vēlaties izglītoties, tad KLIKŠĶINIET ŠEIT un dodieties uz mūsu bloga rakstu par BDSM piederumiem iesācējiem.


10.03.2023 13:04:44
0
316

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem