Iemesli, kādēļ ikvienam vajadzētu izmēģināt pāru vibratoru

  • Iemesli, kādēļ ikvienam vajadzētu izmēģināt pāru vibratoru

Sekss - tas ir lielisks, bet tas var būt vēl labāks, ja jūs abi no tā gūstat pilnīgu baudu! Diemžēl 90% sieviešu nespēj gūt orgasmu tikai no dzimumakta vien. Tātad, ko gan sievietei darīt? Kāpēc gan neiegādāties vibratoru, kas paredzēts valkāšanai dzimumakta laikā?


Pāru vibrators ir "U" formas vibrators, ko valkājat seksa laikā (jā, nopietni!), un tas nodrošina gan iekšēju, gan ārēju stimulāciju, padarot lielā O iespējamību daudz lielāku.


Apskatīsim galvenos iemeslus, kāpēc jums (un jūsu partnerim) vajadzētu iegādāties pāru vibratoru:


Orgasms tiek sasniegts biežāk un ir daudz intensīvāks


Šie vibratori ir piemēroti jums abiem. Mazākais masētāja gals tiek ievietots makstī, bet lielākais gals balstās uz jūsu kaunuma lūpām, nosūtot saviļņojošas vibrācijas uz jūsu klitoru. 

Seksa laikā tas piespiežas pie sievietes G punkta un partnera dzimumlocekļa – un tā radītās sajūtas ir tiešām pārsteidzošas. Tajā pašā laikā jūsu kustības berzē vibrējošo masiera galvu pret sievietes klitoru, radot intensīvas sajūtas jums abiem.


Noteikti iegādājieties augstas kvalitātes masieri, kas izgatavoti no mīksta, elastīga medicīniskās kvalitātes silikona. Pirms dzimumakta uzsākšanas varat izmantot arī lubrikantu uz ūdens bāzes, lai pārliecinātos, ka visas iesaistītās puses jutīsies ērti. ( Klikšķinot ŠEIT nonāksiet uz mūsu bloga rakstu par pareizāko lubrikantu izvēli )


Kļūstiet tuvāki (vairākos veidos nekā vienā)


Neskaitot lielāku baudu, pāru vibratoru izmantošanai ir arī citas priekšrocības. Orgasma laikā jūsu smadzenes (un jūsu partnera smadzenes) ražo hormonu oksitocīnu, kas pazīstams arī kā "mīlestības hormons".

Oksitocīns ir tas, kas izraisa svētlaimīgo tuvības sajūtu tūlīt pēc kulminācijas sasniegšanas, taču saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem tas dara daudz vairāk - tas liek jums vairāk dalīties ar savu partneri. Tiek uzskatīts, ka iesaistīšanās sarunās pēc dzimumakta veido tuvību un palīdz stiprināt jūsu attiecības pat ārpus guļamistabas.


Sāciet runāt par savām vēlmēm


Pāru vibratora izmantošana ir lielisks veids, kā sākt izpētīt jaunas seksuālās vēlmes. Kad jūs abi gūstat baudu no jaunā papildinājuma guļamistabā, jūs kļūstat atvērtāki iespējai izpētīt vēl citas rotaļlietas, tādēļ sāciet runāt par to, ko vēlaties izmēģināt!


2011. gada pētījums atklāja, ka dalīšanās ar partneri par savām seksuālajām vēlmēm un interesēm var palielināt seksuālo apmierinātību, īpaši sievietēm. Tādēļ izmantojiet savu laiku, lai atklātu viens otram par savām slepenajām vēlmēm - jūs nekad nevarat nezināt, kur tas jūs novedīs!


Izmantojiet rokas!


Ir miljons lietu, ko jūsu rokas varētu darīt seksa laikā, pāru vibrators atbrīvo abu iesaistīto rokas, lai jūs varētu izpētīt viens otra ķermeni ar glāstiem un pieskārieniem. Vienkārši padomājiet par visām iespējām…


Gūstiet vairāk orgasmu no solo spēlēm


Kurš saka, ka jums ir nepieciešams partneris, lai izmantotu pāru vibratoru? Dažreiz pat labāk ir vispirms mazliet izpētīt rotaļlietu pašam, pirms lietojiet to kopā ar partneri. Varat izmantot vienu roku, lai to noturētu vietā, atstājot otru roku brīvu ķermeņa un erogēno zonu izpētei.

Vai arī, lai iegūtu vēl intensīvākas sajūtas, varat to izmēģināt kopā ar citu iekšējo vibratoru. 


Vismaz 53% sieviešu un 45% vīriešu ziņo, ka kādā brīdī ir izmantojuši pāru vibratoru (un 90% vīriešu, kuri to ir lietojuši, saka, ka tas noticis kopā ar partneri), tāpēc nejūtieties neērti un nekautrējieties to pievienot savam repertuāram. 


*Kā vienmēr, noteikti notīriet vibratoru pirms un pēc tā lietošanas. Nomazgājiet to ar ziepēm un ūdeni vai izmantojiet tīrīšanas līdzekli, kas paredzēts seksa rotaļlietām. ( Lasiet rakstu par seksa rotaļlietu tīrīšanu klikšķinot ŠEIT )
Ir pieejami vairāki populāri pāru vibratori. Daži piemēri:


1. We-Vibe Chorus: We-Vibe ir viens no populārākajiem un pazīstamākajiem pāru vibratoru zīmoliem. We-Vibe Chorus nodrošina vienlaicīgu klitora un G punkta stimulāciju, un tam ir regulējama vibrācijas intensitāte, ko regulē ar tālvadības pulti vai viedtālruņa lietotni. Izgatavots no ķermenim droša silikona, un tas ir ūdensizturīgs un uzlādējams.


2. Lelo Tiani: Lelo Tiani ir vēl viens populārs pāru vibrators, kas paredzēts valkāšanai dzimumakta laikā. Tas nodrošina vienlaicīgu klitora un G punkta stimulāciju un tiek vadīts ar tālvadības pulti. Tiani ir izgatavots no ķermenim droša silikona, ir ūdensizturīgs un uzlādējams, un tam ir astoņi dažādi vibrācijas režīmi.


3. Satisfyer Double Love: Satisfyer Double Love ir divi motori, kurus var vadīt neatkarīgi, tādējādi nodrošinot pilnīgi pielāgojamu baudu. Vibrators ir izgatavots no ķermenim droša silikona, ir ūdensizturīgs un tam ir 10 vibrācijas režīmi. Tā kompaktais izmērs ļauj to ērti lietot arī ceļojumos. Vadāms ar pulti vai viedtālruņa aplikāciju.


4. We-Vibe Sync: We-Vibe Sync ir populārs valkājams vibrators, ko var pielāgot, lai tas atbilstu abu partneru individuālajai anatomijai. Tas nodrošina vienlaicīgu klitora un G punkta stimulāciju, un to var vadīt, izmantojot tālvadības pulti vai viedtālruņa lietotni.


Šīs populārās iespējas ir labs sākumpunkts, taču nebaidieties izpētīt un izmēģināt dažāda veida pāru vibratorus, lai atrastu sev un jūsu partnerim vispiemērotāko. Mūsu intīmpreču veikalā SuperStar ir plašs pāru vibratoru sortiments, atliek vien klikšķināt ŠEIT un ielūkoties!

01.03.2023 14:35:22
0
339

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem