Squirting: Myths, Facts and Techniques to Reach an Unfathomable Orgasm

  • Squirting: Myths, Facts and Techniques to Reach an Unfathomable Orgasm

Kas tad īsti ir skvirtings? Vai tas ir kas tāds ko var iemācīties? Vai vienkārši dažiem cilvēkiem ir paveicies ar spēju to izdarīt un daži tā arī nekad to nevarēs piedzīvot?

Šie ir tikai daži no jautājumiem kurus uzdodam, bieži vien, sēžot pie vīna glāzes un apspriežot savu seksuālo dzīvi ar tuvākajām draudzenēm.


Ja nu ir pienācis tas brīdis, kad beidzot vēlaties izpētīt skvirtinga pasauli , tad esat nonācis īstajā vietā! Lasiet tālāk, lai uzzinātu dažus noderīgus faktus par skvirtingu un sagatavojaties savas dzīves sprādzien bīstamākajiem orgasmiem. Jūs taču zināt, ko saka: Viva la squirt!Vai skvirtings ir tas pats, kas sieviešu ejakulācija?


Lai gan termini "skvirtings" un "sieviešu ejakulācija" bieži tiek lietoti kā sinonīmi, eksperti sliecas uz to, ka tās, iespējams, ir tomēr divas dažādas lietas.

Tiek uzskatīts, ka šķidrums, kas izdalās skvirtinga laikā, nāk no urīnpūšļa un tas ir dzidrs un ūdeņains.

No otras puses, tiek uzskatīts, ka sieviešu ejakulācijas laikā izdalītais šķidrums nāk no Skenes dziedzera, ko dažreiz sauc arī par "sieviešu prostatu". Tas ir bālgans, un tā daudzums mēdz būt krietni mazāks nekā skvirtinga laikā izdalītais šķidrums. Tas gan nenozīmē, ka Skenes dziedzerim nav nekādas saistības ar skvirtingu. Ja neesat nekad dzirdējuši par Skenes dziedzeriem, tad šeit būs mini bioloģijas stunda – tie ir divi kanāli, kas atrodas abās urīnizvadkanāla pusēs. Skenes dziedzeri ir izgatavoti no līdzīgiem audiem kā klitors. Tiek uzskatīts, ka Skenes dziedzeri izdala pretmikrobu vielas (piemēram, cinku, kas var apturēt baktēriju augšanu), lai novērstu urīnceļu infekcijas.


Tātad, vai skvirtings ir saistīts ar urinēšanu?


Nē. Jā. Nu varbūt pavisam mazliet.

Patiesība ir pavisam vienkārša - zinātnieki tā arī nav nonākuši pie kopējas atbildes.


2022. gada pētījumā, kurā tika mēģināts izprast skvirtingu, zinātnieki injicēja zilu krāsu pētījuma dalībnieču urīnpūšļos un konstatēja, ka visos gadījumos skvirtinga laikā izdalītais šķidrums bija zils. Tas liecināja, ka šķidrums ir cēlies no urīnpūšļa, taču tika konstatēts, arī tas, ka lielākā daļa šī šķidruma saturēja prostatas specifiskos antigēnus (PSA), kas ir enzīms, kas tiek ražots Skenes dziedzeros. Izšļakstītais šķidrums lielākoties sastāv no ūdens, un tajā ir liels daudzums urīnskābes, urīnvielas, kreatinīna un nātrija.
Kādas sajūtas rodas skvirtinga laikā un kā tad tas izskatās?


Ja neuzskatāt, ka jebkad esat piedzīvojis skvirtingu, tad jūs, visticamāk, interesēs tas, kā tad īsti ir to piedzīvot. Tomēr, tāpat kā visā kas saistās ar seksu, nav tādas lietas kā "viens izmērs der visiem". Katra seksuālā pieredze un orgasms ir atšķirīgs, un tas pats attiecas uz skvirtingu. Dažām sievietēm tā ir patīkama piepildījuma sajūta un svētlaimīga atbrīvošanās sajūta tiklīdz tiek piedzīvots skvirtings un tiek izdalīts šķidrums, citas sievietes var skvirtinga brīdī vispār neko nesajust un pamanīt tikai to, ka viņu palagi ir kļuvuši slapji.


Tas, ka skvirtot spēj jebkura sieviete ir aplams mīts!


Eiropieši veic visseksīgākos pētījumus! Pētnieki stimulēja 27 sievietes, ar mērķi likt viņām skvirtot. Tika konstatēts, ka līdz skvirtam viņi spēja novest 37% sieviešu, bet 63% to tā arī neizdarīja, pat izmēģinot daudzas dažādas metodes 4 seansu laikā. Protams, jāņem vērā, ka laboratorijā veikts pētījums nav gluži dabisks scenārijs un reālie procenti varētu pamatīgi atšķirties, taču viens ir skaidrs – ne visas sievietes var piedzīvot skvirtingu un tas ir absolūti normāli!


Kā tad īsti rīkoties, lai piedzīvotu skvirtingu?


Ir daudz nepareizu priekšstatu par to, kā, kad un cik sievietēm daudz sievietēm vajadzētu skvirtot.  

Viens gan ir pilnīgi skaidrs: jums nekad nevajadzētu just pienākumu gultā (un godīgi sakot arī dzīvē!) darīt kaut ko tādu, ko nevarat vai nevēlaties darīt! Jūs pilnīgi noteikti neesat slikta mīļotā ja nespējat skvirtot vai nedarāt to “pietiekami” bieži.  No otras puses, ja jūs skvirtojat, tad tas arī ir pilnīgi normāli un tur nav par ko kaunēties!


Tomēr, ja jūs interesē skvirtošana un jūs vēlētos to izpētīt savā seksuālajā dzīvē ērtā un neuzspiestā veidā, šeit atradīsiet dažus padomus, kas jums varētu palīdzēt.


Pacietība ir veiksmes atslēga!


Ieelpojam un atkārtojam: relaksācija – pacietība – relaksācija – pacietība!


Tiklīdz sievietes pārvar bažas par to, ka viņas “sašmucēs” gultu un palagus, un pieņem, ka skvirtings nav tas pats, kas urinēšana, viņas atraisīsies, relaksēsies un spēs izbaudīt visu ko sniedz skvirtings!

Pats galvenais - nedzenieties pēc orgasma vai skvirta. Neuzstādi sev kādu mērķi, galu galā ja nespēsi atbrīvoties – sekss nekad nebūs patīkams un baudpilns piedzīvojums! 


Jūsu partnera pirksti, seksa rotaļlietasliels daudzums lubrikanta un jūsu maksts muskuļu nostiprināšana ar Kegela vingrinājumiem (apskati rakstu par intīmo fitnesu klikšķinot šeit) var palīdzēt jums piedzīvot skvirtingu. Eksperimentējiet, spēlējieties, veltiet laiku sev un skatieties, kas jums der un patīk vislabāk.Radiet īpašu noskaņu.


Ja vēlaties piedzīvot savas dzīves pirmo skvirtingu īpašā gaisotnē, tad sāciet ar noskaņas radīšanu. Iededziet smaržīgas masāžas sveces (ielūkojaties masāžas sveču ceļvedī klikšķinot šeit), atslābināties siltā vannā, noklājiet gultā kādu mitrumu absorbējošu dvielīti (vai īpašu paladziņu) un ļaujieties masāžām.


Sāciet ar priekšspēli.


Ļaujiet savam partnerim izpētīt jūsu ķermeņa visjūtīgākās vietiņas, koncentrējoties uz erogēnajām zonām un īpašu uzmanību pievēršot klitoram. Veicinot uzbudinājumu izmantojot klitora stimulāciju, jūs palielināsiet šķidruma uzkrāšanos urīnizvadkanāla sūklī, kas atbrīvo šķidrumu skvirtinga laikā. 


Turpinām ar G-punkta stimulāciju. 


Ja vēlaties palielināt skvirtinga iespējamību, ir kāda konkrēta zona, uz kuru jums vajadzētu koncentrēties: jūsu G-punkts! Jūsu G-punkts atrodas piecus līdz septiņus centimetrus dziļi makstī, tuvu maksts sienas priekšpusei (nabas virzienā), un pēc taustes atgādina porainu, paceltu izciļni.

Lielākā daļa sieviešu, kuras skvirto, to dara, G-punkta stimulācijas dēļ. G-punkts uzbriest, kad jūtat patiesu uzbudinājumu, tādēļ vislabāk uzsākt tā stimulāciju, kad jau esat uzbudinājies no priekšspēles un klitora stimulācijas. 

Izmantojot pirkstus vai rotaļlietas, kas izgatavotas tieši G punkta stimulācijai, sāciet izpētīt kustības, lai noteiktu, kas jums sniedz vispatīkamākās sajūtas. Dažreiz var būt noderīgi pacelt gurnus uz augšu vai nolaist tos zemāk, lai atrastu pareizo leņķi. Varat arī eksperimentēt ar dažādām kustībām, piemēram, apļveida kustībām, kustībām no vienas puses uz otru, kā arī kustībām uz augšu un uz leju.

Neuztraucieties, ja pēkšņi sajūtat to, ka jums ir jāurinē. Kā jau uzzinājām skvirtings atšķiras no urinēšanas, taču tie var radīt vienlīdzīgas sajūtas. Ļaujieties šīm sajūtām. Neuztraucaties un neatturieties - tieši šīs ir tās sajūtas kuras norāda, ka tūlīt, tūlīt piedzīvosiet skvirtu! 


(Jāņem vērā, ka dažām sievietēm spēlēšanās ar G-punktu šķiet diezgan neērta un nepatīkama, tādēļ, ja G-punkta stimulācija nav priekš Jums – viss kārtībā! Seksam jābūt patīkamam, nevis sāpīgam – pat ne eksperimentēšanas nolūkos.)Neatkarīgi no tā, vai izpētāt skvirtinga pasauli kopā ar partneri vai vienatnē, ir dažas rotaļlietas kas varētu jums palīdzēt. 
←DUĀLĀS STIMULĀCIJAS MASIERIS LELO - ENIGMASTIKLA DILDO - WAND GLAMOUR GLASSDUBULTAIS DILDO - SECRET KISSES


G-PUNKTA STIMULĀTORS UN KLITORA PULSATORS - WOMANIZER DUO

(Šis ir tikai neliels ieskats G-punktu stimulējošās rotaļlietās, tādēļ apskati plašo vibratoru un stikla rotaļlietu klāstu klikšinot uz teksta)Svarīgi atcerēties, ka ne visi spēj skvirtot, un tas ir pilnīgi normāli, tādēļ neizdariet uz sevi pārlieku lielu spiedienu! 

Eksperimentējiet ar dažādām tehnikām, esiet pacietīgi un iecietīgi paši pret sevi. Var paiet kāds laiks un vairāki mēģinājumi pirms sasniedzat savu pirmo skvirtinga pieredzi, tādēļ atceraties, ka ceļojumam jābūt tikpat patīkamam kā galamērķim..

20/04/2023 14:07:34
1
1156

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!
I have read Terms of Use and Privacy Policy and agree with conditions