Pirmais solis uz baudu: kā izvēlēties pirmo seksa rotaļlietu

  • Pirmais solis uz baudu: kā izvēlēties pirmo seksa rotaļlietu

Seksa rotaļlietas izvēle, iesācējiem sākotnēji, var šķist visai biedējošs process.  Par laimi, nav iemesla panikai, jo šī bloga mērķis ir kļūt par jūsu ceļvedi un sniegt jums būtisku ieskatu seksa rotaļlietu pasaulē un palīdzēt spert pirmo soli uz baudu!


Seksa rotaļlietas ir tikai instrumenti, kas var palīdzēt sajust baudu, un viens no labākajiem veidiem, kā pārvarēt baiļu sajūtu, ir izglītot sevi ne tikai par produktiem, bet arī par savām vēlmēm.


Runājot par baudu un seksuālo apmierinājumu, svarīgi ir tas, ka mēs zinām savu ķermeni un spējam baudīt pozitīvas seksuālās attiecības ar sevi un citiem. Seksa rotaļlietas kalpo mums kā palīglīdzeklis  baudas pilnajā ceļojumā. Ja jums joprojām ir problēmas ar šo konceptu, mēģiniet mainīt savu domāšanu: tā vietā, lai saistītu rotaļlietas ar apmulsuma sajūtu, mēģiniet aplūkot tās kā rīku, kas palīdz izjust baudu, veicina sevis izpēti un piedod jūsu seksuālajai dzīvei jautrību!


Tuvības meklējumi ar sevi ir veselīgi un dabiski visos kontekstos, un seksa rotaļlietas ir tikai vēl viens veids, kā sazināties ar mūsu prātu un ķermeni, lai pilnībā izbaudītu jutekliskos mirkļus.Kas jāņem vērā, izvēloties savu pirmo seksa rotaļlietu?


Ir tik daudz seksa rotaļlietu, no kurām izvēlēties — tik daudz, ka atradīsies rotaļlieta, kas atbilst katras personas īpašajām vajadzībām. Lai gan sākumā jūs varētu justies apjucis, rotaļlietu stilu un nosaukumu daudzveidība patiesībā ir laba lieta, jo tā mudina jūs pielāgoties jūsu gaumei, vēlmēm un personībai. 


Ir ļoti svarīgi, lai, iegādājoties jebkuru erotisku priekšmetu, pirms pirkuma pārbaudītu tā kvalitāti. To var izdarīt, apskatot rotaļlietas aprakstu un pārliecinoties, ka materiāls atbilst spēkā esošajiem noteikumiem. Droši un bieži iecienīti materiāli ir: silikons, stikls un metāls, piemēram, nerūsējošais tērauds un titāns. Ja neesat pārliecināts par vēlamo materiālu, hipoalerģiski materiāli ir lieliska vieta, kur sākt. Izvairieties no tādiem materiāliem kā gumija, latekss vai želeja, jo tie ir nehigiēniski un var izraisīt arī alerģiskas reakcijas. (Padziļinātā aprakstā par seksa rotaļlietu materiāliem varat ieskatīties -spiežot ŠEIT)


Sievietēm iesakām sākt ar nelieliem vibratoriem vai gaisa pulsācijas rotaļlietām, jo tās piedāvā lielisku klitora stimulāciju (klitors ir galvenais seksuālās baudas avots daudzām sievietēm, un tajā ir tūkstošiem nervu galu, kurus var stimulēt dažādos veidos).  

Plašo gaisa pulsatoru un klitora stimulatoru klāstu atradīsiet klikšķinot uz pievienotajiem linkiem.Vai nepieciešamas dažādas rotaļlietas partneru rotaļām un baudai vienatnē?


Praktiski jebkuru seksa rotaļlietu var izmantot gan vienatnē, gan kopā ar citu personu. Eksperimentējot ar rotaļlietām kopā ar partneri, tas var radīt patiešām aizraujošu un intīmu pieredzi daudzos veidos. Seksa rotaļlietas var palīdzēt izkļūt no ierastās rutīnas un palīdzēt izpētīt citus priekus intīmā, kopīgā telpā. Piedevām seksa rotaļlietu kopēja izpēte un iegādāšanās var kļūt par aizraujošu priekšspēli.Vai seksa rotaļlieta atvieglos orgasmu gūšanu, vai arī tikai paspilgtinās jau esošos orgasmus?


Seksa rotaļlietas daudzām sievietēm var atvieglot orgasma gūšanu, jo stimulācija ir gan tieša, gan spēcīga, un bieži vien koncentrēta tieši uz klitoru. Dažas sievietes atklāj, ka viņas gūst orgasmu īsākā laikā vai pat gūst vairākus orgasmus pēc kārta, kā arī mēdz piedzīvot vēl neizjustu baudas līmeni. 


Baudas piedzīvošana dažādos veidos palīdz mums iepazīt savu ķermeni un aptvert savu seksualitāti kontekstā, par kuru mēs, iespējams, iepriekš nebijām domājuši. Atslābiniet prātu, lutiniet un baudiet savu ķermeni tā, kā tas šķiet dabiski, un aptveriet sajūtas un vēlmes, kas jums rodas — neatkarīgi no tā, vai izmantojat rotaļlietu vai nē!Ar kādām seksa rotaļlietām sākt iesācējiem?


Ja esat iesācējs seksa rotaļlietu lietošanā, iesakām sākt ar rotaļlietu izpēti, kas jūs piesaista vizuāli. Neatkarīgi no tā, vai priekšmets jūs interesē, jo tas liek jums justies zinātkāram, šķiet praktisks vai izskatās skaisti, ļaujiet sev aptvert šo pieredzi un izpētīt, kā tas varētu palīdzēt jūsu jutekliskumam.


Iesakām vibratorus kā sākuma ievadu rotaļlietu pasaulē, jo tos var izmantot arī ārēji, tie pievērš tiešu uzmanību klitoram un spēj stimulēt noteiktus punktus visā ķermenī (krūšgalus, kaunuma lūpas utt.), Tos var izmantot arī iekšējai stimulācijai, izmantojot penetrējošu spēli. (Apskatīt pieejamo vibratoru klāstu var ŠEIT)


Neaizmirstiet, ka arī lubrikants var būt arī lieliska seksa rotaļlieta! Lubrikantu dažādība ir teju prātam neaptverama, piemēram, sildoši un atvēsinoši lubrikanti! Plašajā lubrikantu klāstā atradīsiet arī tirpstošu sajūtu radošus un stimulējošus variantus. Šāda veida lubrikanti var kļūt par lielisku ievadu rotaļlietu pasaulē.Ko darīt, ja nevēlos rotaļlietu, kas vērsta uz maniem dzimumorgāniem?Kā alternatīvu varat apsvērt ārējos masierus bez falliskā dizaina. Šie ārējie masieri piedāvā klusu, vibrējošu stimulāciju dažādos intensitātes līmeņos, sākot no maigas kutināšanas līdz intensīvām, pulsējošām kustībām. Var būt ļoti erotiski izmantot masāžas rotaļlietas, lai izpētītu savas erogēnās zonas arī dažādās vidēs, piemēram, zem ūdens vai atpūšoties gultā. Tā kā šīs rotaļlietas bieži ir diezgan mazas, tādu vietu kā kakla, sprauslu, krūšu un cirkšņa izpēte var būt arī uzbudinoša un ērta.


Varat arī spēlēties ar alternatīviem materiāliem, piemēram, spalvām vai zīdu, kas galvenokārt stimulē ādu sadarbojoties ar maņām un pamodinot prātu.Vai, lietojot seksa rotaļlietu, vajadzētu izmantot lubrikantus? Kādi lubrikanti ir labākie dažādām rotaļlietām un materiāliem?


Lubrikantu lietošana vienmēr ir lieliska ideja! Neatkarīgi no tā, vai izpētāt iekšējās vai ārējās rotaļas ar seksa rotaļlietām, lubrikants noteikti papildinās jūsu baudu.


Tomēr ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka rotaļlietu materiāli konkrētie lubrikanti ir saderīgi. Silikona rotaļlietas vislabāk izmantot kopā ar lubrikantiem uz ūdens bāzes; tie ir saderīgi arī ar eļļas bāzes lubrikantiem, tomēr eļļas bāzes lubrikantus ir ļoti grūti nomazgāt no rotaļlietas pēc spēlēm. Ar silikona rotaļlietām nav ieteicams lietot silikona lubrikantus, jo tie sabojās rotaļlietas materiālu. Un atcerieties: ja izmantojat prezervatīvu ar silikona rotaļlietu, pārliecinieties, vai prezervatīvs nav ieeļļots. Ja tā ir, pārliecinieties, vai izmantotais lubrikants ir uz ūdens bāzes, lai nesabojātu pašu rotaļlietu.


Visaptverošu rakstu par lubrikantu veidiem un piemērotāko izvēli, atradīsiet ŠEIT


Ikreiz, kad izmantojat seksa rotaļlietu, neatkarīgi no tā, vai lietojat lubrikantu vai nē, noteikti nomazgājiet rotaļlietu ar neitrālām ziepēm un ūdeni vai speciāliem rotaļlietu tīrīšanas līdzekļiem, lai nodrošinātu, ka spēlējaties tīrā un veselīgā vidē.


Par to kā korekti parūpēties par savām seksa rotaļlietām atradīsiet mūsu bloga rakstā – klikšķinot ŠEITKā lai uzsāk sarunu par seksa rotaļlietām ar partneri?


Sarunas par tuvību iesakām uzsākt mierīgā un nepiespiestā vidē, lai veicinātu atklātu komunikāciju. Paskaidrojiet, ka vēlaties izmēģināt ko jaunu un paskaidrojiet, kāpēc seksa rotaļlietas ir piesaistījušas jūsu uzmanību. Iesaistiet savu partneri šajā procesā, piedāvājot viņam parādīt rotaļlietas, kuras apsverat, un paskaidrojot, kāpēc tās jūs uzrunā. Varat arī pajautāt viņiem, vai ir kādas konkrētas rotaļlietas, kuras viņi vēlētos izmēģināt uz jums, kopā vai atsevišķi.


To iegāde kopā būs labs veids, kā palielināt jūsu savstarpējo vēlmi un libido, kā arī palīdzēs jums koncentrēties uz to, lai kopīgi dalītos ar jautru pieredzi. Ja jūsu partneris uztver šo sarunu kā apvainojumu, piedāvājiet atgriezties pie šīs tēmas vēlāk, kad viņš jutīsies vairāk gatavs uzklausīt, lai apspriestu jūsu iemeslus, kāpēc vēlaties ieviest rotaļlietas guļamistabā. Pieeja sarunai ar atvērtību, pacietību un izpratni ir labākais veids, kā nodrošināt efektīvu komunikāciju.


Iesakām ieskatīties mūsu bloga rakstā par iemesliem, kādēļ ikvienam izmēģināt pāru vibratorus. 


Atcerieties, ka pirmās seksa rotaļlietas izvēle ir personisks un visai iedvesmojošs ceļojums. Apsveriet savas vēlmes un nekad nebaidieties noteikt savu seksuālo labklājību par prioritāti. Īstās rotaļlietas atrašana var atvērt durvis uz baudpilnu intīmu atklājumu pasauli. Tāpēc veltiet laiku, veiciet izpēti un, galvenais, sviniet skaisto baudu daudzveidību, kas jūs sagaida. Novēlām jums aizraujošu izpēti, kā arī to, lai jūsu jaunatklātā rotaļlieta sniedz jums nebeidzamu baudu un gandarījumu!

02.08.2023 16:44:37
0
273

Komentāri:

Uzmanību: HTML rakstzīmes nav atļautas!
Iepazinos ar Lietošanas noteikumiem un Privātuma politikai piekrītu internetveikala Superstar.lv lietošanas noteikumiem